Head First PMP
% 34indirim

Head First PMP

  • 95,00 TL62,70 TL

    hopi kampanyası
    3,14 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kitap zevkli bir anlatıma sahip, bu nedenle çalışırken hiç sıkılmayacak aksine keyif alacaksınız. Günlük hayattan verilen örnekler konuyu daha iyi anlamanızı sağlayacak. Zengin görsel içeriği sayesinde konular zihninize yerleşecek; alıştırmalar, örnek sorular ve bulmacalarla öğrendiklerinizi iyice pekiştireceksiniz.


Klasik bir referans kitabının aksine, içeriğinde bol örnek barındırması PMP sınavına hazırlanan kişilerin pratik yapabilmesine olanak sağlıyor. Kitabın sonuna Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe terim sözlükleri eklendi. Böylelikle terimlerin karşılıklarına kolayca ulaşabileceksiniz. Ayrıca kitabın sonuna eklediğimiz tablolar sayesinde, hangi sürecin hangi girdileri, çıktıları, araçları ve teknikleri içerdiğini kolaylıkla kavrayabileceksiniz.


Yorum Sayısı: 1

Head First, konulara farklı yaklaşımlar getiren benim çok sevdiğim bir seri. PMP konusunda da iyi Türkçe kaynak bulmak gerçekten zor. Bu nedenle Head First PMP kitabını Türkçe bulabilmek önemli bir şans. Kitap aslından birebir çevrilmiş, tercüme sırasında da kitabın orijinal eğlenceli diline sadık kalınmaya çalışılmış. Bu nedenle kitabı ilk aldığınızda üslup biraz garip gelebilir. İçerik açısından bakılacak olursa, bu kitabı PMP hazırlığı için tek kaynak olarak kullanmak belki mümkün...devamını oku

S
Salih Dursuntaş  -   14.03.2016