Hemoroidin Cerrahi Tedavisi
% 6indirim

Hemoroidin Cerrahi Tedavisi

  • 120,00 TL112,80 TL

    hopi kampanyası
    5,64 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hemoroidin cerrahi tedavisinin birinci baskısını takiben ikinci baskı bilgilerin yenilenmesine ek olarak bu konuda uzmanlaşan hekimlerin yeni gelişen teknikler üzerine deneyimlerini de içermektedir.


Hemoroidin cerrahi tedavisinin 2. baskısı, bu alandaki yeni ve geleneksel tedavi modalitelerini kapsayan çok değerli bir kitaptır. Başlıklar tanıda kullanılan yöntemler, cerrahi teknikler ve post operatif bakımdan oluşmaktadır. Bütün sunumlar tüm ayrıntılarıyla en yeni teknikleri içerecek şekilde uluslararası alanda takip edilen uzman cerrahlar tarafından tariflenmiştir. Eklenen ve güncellenen konular bu baskıyı dolu bir update volume haline getirmiştir ve stapler hemoridektomi, poliklinik sağaltımı ve eşlik eden hastalığı olan olgularda hemoroidektomiyi içermektedir.


Hemoridin cerrahi tedavisinin 2. baskısı, önemli ve yaygın bir hastalığın tedavi seçeneklerinin avantaj ve dezavantajlarını karşılaştırmalı kritik analizini sunmaktadır. Sonuç olarak bu geniş rehber kolorektal cerrah ve genel cerrahların eğitiminde ve ugulamalarında çok büyük katkı sağlayacaktır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.