Hepsi Hit - Vol 1

Hepsi Hit - Vol 1

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1- Mor

2- Emrine Amade

3- Kavuşabilir miyiz?

4- Deli Bile

5- Seviyorsun

6- Bilmiyor

7- Vah Vah

8- Bu Kafayla

9- Görev

10- Biri Kaybediyor

 


Biri, ikisi, üçü değil...

Bunların 'Hepsi Hit'

Türk Pop Müziği'nin kraliçesi Hande Yener, kariyerinin 12. Stüdyo albümü olan 'Hepsi Hit Vol 1”i müzikseverlerle buluşturuyor. Başarılı sanatçı, profesyonel müzik hayatının 16. yılına arşivlerde yer alacak dev bir albümle giriyor!

‘Yıldızlar Karması’ Hande Yener için bir arada!

Hande’nin ‘Şampiyonlar Ligi’!

Hande Yener’in “Hepsi Hit Vol 1” albümü, müzik sektörünün ‘Yıldızlar Karması’nın imzasını taşıyor. Daha önce, hiçbir albümde bir araya gelmeyen, sektörün ‘Şampiyonlar Ligi'ni oluşturan müzik adamları ‘Hepsi Hit’te buluştu. Pop müziğin son yıllarına damga vuran ve onlarca hite imza atan Mert Ekren, Altan Çetin, Ersay Üner, Murat Dalkılıç, Berksan, Gürsel Çelik ve Bora Uzer gibi birbirinden değerli isimler yılın albümünü müzikseverlere sunuyor.

'Mor' Hande!

Albümde 'Kavuşabilir Miyiz?' ve 'Vah Vah' şarkılarının söz, müzik ve düzenlemeleri de Mert Ekren'e ait olup; 'Deli Bile', 'Seviyorsun' ve 'Bilmiyor' şarkılarının söz ve müzikleri Altan Çetin imzası taşıyor. Pop müziğinin son yıllara damgasını vuran Ersay Üner ise albümde 'Emrine Amade' ve 'Bu Kafayla' şarkılarının sahibi olarak yer alıyor. Türk Pop Müziği'nin başarılı isimlerinden Murat Dalkılıç 'Görev' şarkısı ile albümün en iddialı parçalarından birine imzasını attı. Sözü Berksan, müziği Berksan ve Okay Temiz, aranjesi Çağın Kulaçoğlu'na ait olan 'Biri Kaybediyor' feat Çağın Kulaçoğlu ise albümün fark yaratan parçalarından biri.

Albümdeki düzenlemeler de birbirinden değerli isimlerin imzasını taşıyor. Ünlü müzisyen Mert Ekren, Gürsel Çelik, Ersay Üner, Altan Çetin, Serkan Ölçer ve Çağın Kulaçoğlu'nun aranjeleri ve albümün farklı soundu müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyor.

Albümün mix'leri Tufan Taş, Özgür Yurtoğlu, Mesut Kahramanoğlu, Murat Yelken, Bora Uzer, Özer Yener ve Ümit Kuzer imzası taşırken; masteringlerin tamamı Çağlar Türkmen'e ait.

'Hepsi Hit' için imajını da yenileyen Hande Yener, albümdeki 'Mor' isimli şarkıdan esinlenerek saçlarını mora boyattı. Güzel yorumcu, ünlü modacı Hakan Akkaya imzalı kıyafetlerle Cem Talu'nun objektifine poz verdi. Albüm fotoğrafları için kamera karşısına geçen Yener'in saç ve makyajı ise Özge Özel'e ait.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.