Her Şey Bitti Derken

Her Şey Bitti Derken

Bazen Kurtuluş İçin Aşkı Seçmek Gerekir
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bazen kurtuluş için aşkı seçmek gerekir...


Nastya tam 450 gündür konuşmuyorsa, gülmüyor ve ağlamıyorsa, bir bildiği olmalı; bazı günler sadece öfkesiyle ayakta durabiliyorsa, bir umudu olmalı; ayakları onu dönüp dolaşıp Josh’a götürüyorsa, bir nedeni olmalı; ve tam 450 gün sonra yeniden konuşmaya karar veriyorsa, söyleyecekleri olmalı.


Josh hayatındaki herkesi teker teker kaybediyorsa, bunun bir açıklaması olmalı; etrafında görünmez bir güç kalkanıyla dolaşıyor, erkesten kaçıyorsa, bir derdi olmalı; ve kasabaya yeni gelen kıza Günışığım diyorsa, bir sırrı olmalı.


Her Şey Bitti Derken, hayat denen yapbozun parçalarını bir arada tutan şeyin sevmek olduğunu bilenlerin, bir de günün en karanlık saatinde çıkagelip, “Her şey bitti demek için çok erken” diyecek bir günışığını bekleyenlerin hikâyesi. 


SLJ Yılın En İyi Kitabı
Amazon, Goodreads, Booklist, Kirkus Yılın Kitaplarından
ALA/YALSA Yılın Kitabı
2014 Alex Ödülü

“Baştan sona heyecan dolu, duygusal bir yolculuk. Benim için tartışmasız yılın en iyi kitabı.” 


- Colleen Hoover


“Çarpıcı bir ilk roman. Her Şey Bitti Derken yüreğimi çaldı, nefesimi kesti, canımı yaktı. Katja Millay’in lirik anlatımına kapılmamak imkânsız.” 


- Ann Aguirre


“Her Şey Bitti Derken, kitapların eğlendirmekten çok daha fazlasını yapabildiğini hatırlatan bir roman. Katja Millay’in sözcükleri duygularınızı saklandıkları yerden çıkaracak, zihninizi ele geçirecek ve sonunda ayrılmaz bir parçanız olup çıkacak.”


- Tough Critic Book Reviews 


Yazar Hakkında:


Sinema ve televizyon prodüktörlüğü eğitimi aldıktan sonra bir süre film çalışmaları ve senaryo yazarlığı yapan Katja Millay, Her Şey Bitti Derken romanıyla ALA Alex ve SLJ Yılın En İyi Kitabı 
ödüllerini almış; Amazon ve Goodreads de dahil pek çok mecrada “en iyiler” seçkilerine girmeyi başarmıştır. Ailesiyle Florida’da yaşayan yazar, artık bütün vaktini yazmaya ayırmaktadır. 


Yorum Sayısı: 1

bence gayet güzel bir kitap kapağına aldırmayın çünkü bu cıvıl cıvıl bir aşk romanı değil depresif bir roman

M
Mira  -   19.03.2016