Her Şey Yarım Kaldı
% 18indirim

Her Şey Yarım Kaldı

  • 15,00 TL12,30 TL

    hopi kampanyası
    0,62 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hemen hemen herkesin içinde,
Eski bir yarası vardır,
Kimisi sildim onu der izi kalır,
Kimisi kabuk bağlar anılarla arada kanar,
Kimisi de bir ömür yüreğinde taşır…

Her Şey Yarım Kaldı, hikâyeyi yaşayanların aklında, yüreğinde derin yaralar açmış bir aşkın, kişilerde unutulması zor izler bırakan anıların, kalp kırıklıklarının, yalanların, ihanetlerin, hüzünlerin, mutlulukların ve hiç bitmeyecek bir özlemin yer aldığı dopdolu bir hikâye.

Birbirlerini deli gibi seven Selin ile Metin'in hikâyesinin yer aldığı bu eserde, Metin'in acı bir şekilde ansızın ölümü ve sonrasında Selin'in yaşadıkları anlatılmaktadır. Ölümle sonuçlanan ancak hiçbir zaman ölmeyen bir aşkın anlatıldığı bu hikâyede Selin'in zor günleri Metin'in ölümüyle başlamaktadır. Selin daha sonra onu Metin'den daha çok seven Emre ile karşılaşmıştır. Ama yaşadıklarını atlatamayan Selin, hayatında belki de karşısına çıkan doğru insanın yani Emre'nin de kıymetini bilmemektedir. Emre'nin yakalandığı amansız hastalıktan haberi olmayan Selin onu iyileşmek için acımasızca kullanmış ve kendini toparladığında da onu yarı yolda bırakmıştır. Özetle aşkın, mutluluğun, gözyaşının, ihanetin, bedeli büyük olan yalanların, entrikaların yer aldığı sürükleyici bir eserle karşı karşıyasınız.

Ve siz değerli okurlara küçük bir not: "Aşk acısı çeken yaralı birisine sakın âşık olmayın. O sizi yarabandı olarak kullanır ve iyileşince bir kenara bırakır."

ETHEM MERDAN
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.