Hiç Hesapta Yokken

Hiç Hesapta Yokken

  • 10,00 TL

    hopi kampanyası
    0,50 Paracık
Hayat akıp gider. Yazarın aklına yazacak bir şey gelmese bile...

Kendall, Mallory, Faye ve Tanya…

Günün birinde mesleğe yeni atılan bu dört yazar bir konferansta tanışırlar. On yıl sonrasında ise, bu dört yazarın arkadaşlıkları hâlâ devam etmektedir. Ve artık hepsi, kurtlar sofrası olan, New York yayınevi camiasının tecrübeli yazarlarıdır.

Mallory St. James, yazdığı romanlarla kendisinin ve eşinin savurgan yaşam tarzının ihtiyaçlarını karşılayan bir işkoliktir.

Tanya Mason ise aynı anda iki ayrı iş, iki çocuk ve zor bir anne ile başa çıkabilmek için bin türlü takla atmaktadır.

Faye Truett'a gelince; o da meşhur bir televanjelistin eşi olmanın yanı sıra yazdığı dini romanları da çok satan bir yazardır. Ancak tüm bunların yanı sıra, kimseye anlatamadığı şok edici bir sırrı vardır.

Kendall Aims'in ise bir zamanlar gelecek vaat eden kariyeri şimdi kötüye gitmektedir. Kitapları artık eskisi gibi satmamakta, yeni editörü ise Kendall'ın yazdığı kitaplarla ilgilenmemektedir. Tüm bu olumsuzluklarla birlikte bir sonraki kitabını yetiştirme baskısı altında olan Kendall, boş sayfalarla ve belirsiz bir gelecekle yüzleşmek üzere bir dağ evinde inzivaya çekilir.

Ne var ki arkadaşları, onu bu mücadelesinde yalnız bırakmayacak ve birlikte çok büyük bir başarıya imza atacaklardır. Ancak söz konusu başarı, büyük bir skandalı da beraberinde getirecektir… Sırları açığa çıktığında ise, bu dört yakın arkadaş bir anda, aslında birbirlerini ne kadar da az tanıdıklarını fark edeceklerdir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.