Hırsızlar Cumhuriyeti
% 19indirim

Hırsızlar Cumhuriyeti

Locke Lamora Ölüyor...
  • 32,00 TL25,92 TL

    hopi kampanyası
    1,30 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Canlı, orijinal ve çekici. Muhteşem bir şekilde yazılmış.”
-George R.R. Martin-


“Fazla söze gerek yok, bu kitaba bayıldım.”
-Patrick Rothfuss-


“Son derece zarif.”
-The Times-


“Zaten devlet dediğin, izinle yapılan soygundan başka nedir ki?”


Hırsızların en yeteneklisi, dolandırıcıların en eli çabuğu Locke ve yol arkadaşı Jean, hayatlarının en büyük soygununu yapacakları liman şehri Tal Verrar’dan canlarını zor kurtarmıştır. Artık akıllarında tek bir şeyle yola çıkarlar: Locke’un vücudunda gezinen ölümcül zehre çare bulmak. Umutlarının tükenmeye başladığı sırada pek de haz etmedikleri Bağlıbüyücülerden bir teklif gelir.


Büyücüler şehri Karthain’de yapılacak seçimlere hile karıştırmaları istenen Centilmen Piçler’in karşısında ise aynı amacı güden, Lamora’yla düzenbazlık ve üçkâğıtçılıkta baş edebilecek yegâne kişi vardır; Locke’un yıllar önce ilk görüşte kalbini kaptırdığı, aklından bir an olsun çıkaramadığı Sabetha…


İki sahtekâr sayesinde hiç olmadığı kadar dürüstlükten uzaklaşacak olan seçimler… Bağlıbüyücülerin yaptığı planlar içindeki planlar… Sabetha’ya karşı koyamayacak kadar ona tutkun bir Locke… Scott Lynch, Hırsızlar Cumhuriyeti’yle okurlarını büyülemeye devam ediyor.


Yorum Sayısı: 1

Scott Lynch bizleri ikinci kitabın sonunda merakta bırakmıştı, Lamora ölüyor mu, ne olacak, nasıl kurtulacak diye. Şimdiyse ölse daha mı iyiydi diye düşündürüyor. Sonuçta yardım alacakları kişiler bağlıbüyücüler değil mi? Vaad ettikleri şeyleri vereceklerinden emin değilim ancak şu namını çok duyduğumuz Sabetha'yı görmek harika olacak. Merakla bekliyorum!

M
Muhammet Topcu  -   26.05.2016