HTML5, CSS3 ve JavaScript ile Web Tasırımı
% 18indirim

HTML5, CSS3 ve JavaScript ile Web Tasırımı

  • 25,00 TL20,50 TL

    hopi kampanyası
    1,03 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Bu kitap her geçen gün gelişen web teknolojilerine sağlam bir giriş yapmak isteyen okurlar içindir. JavaScript ile web programlamanın gücünü arkamıza alıp HTML5 ve CSS3'ün sık kullanılan ve güncel özelliklerini keşfederek web tasarımını bu kitapta öğrenebilirsiniz.
Web Geliştiriciliği, Web Teknolojileri, Domain ve Hosting, Web Teknolojilerin Syntax'ları, HTML Etiketleri, Renk Kodu Standartları, Hizalama ve Yerleştirme, Form ve Inputlar, Meta Elementleri, CSS Özellikler ve Seçiciler, Elementleri Biçimlendirmek, Sayfa Düzeni (Layout), CSS Ara Seçicileri, Transition ve Transform, CSS Animasyonları, Uygulamalı CSS örnekleri, JavaScript Ekosistemi, Client Uygulamaları, JavaScriptDeğişkenleri, Koşullama ve Döngüler, JavaScriptFonksiyonları, JavaScriptVeri Tipleri, Objeler ve Obje Modeli, HTML DOM Yapısı, HTML Olay Tanımlayıcıları, Responsive Tasarım, CSS Ölçeklemesi, Media Kuralı, JavaScriptUygulamaları, JavaScriptile Oyunlar, Obje Elemanları.

Yorum Sayısı: 2

Kitabı kendime almıştım, sade ve anlaşılır bir şekilde anlatılmış. Yeni başlayanlar için gerçekten harika bir başucu kitabı.

A
Ahmet Özçakmak  -   10.04.2016

Kitaptaki javascript örnekleri çok hoşuma gittiği için almıştım, içerik konusunda genişletilebilir olduğunu düşünüyorum fakat genel itibari ile yeni başlayanların ihtiyaclarını karşılayacak seviyede, anlatım zaten çok iyi ve akıcı, öneririm.

H
Hakan  -   28.05.2016