İçgüdü

İçgüdü

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İHÇ: İnsan–Hayvan Çatışması. Üzerinde çalıştığım teori buydu.


Temel olarak dünyanın dört bir yanında hayvan davranışlarının değişmekte olduğuna inanıyordum. Üstelik iyi yönde de değil. Biraz bile değil. Tüm kıtalarda, gitgide tüm türler, aniden tek bir hayvana karşı hiper-agresif tavırlar sergilemeye başlamıştı. Düşman bizdik. Siz ve ben. İnsanlar. İnsanoğlu.

Biyolog Jackson Oz, yıllarca hayvanları gözlemleyerek bir tehlikenin yaklaştığını fark eder ve bunu diğer bilim adamlarıyla da paylaşır. Ama kimse onu ve söylediklerini dikkate almaz. Ta ki Los Angeles hayvanat bahçesindeki iki aslanın, bakıcılarını yemesiyle başlayan hayvan saldırılarının artışına kadar. İnsanlık büyük bir tehlike altındadır artık. Çünkü hayvanlar gün geçtikçe vahşileşip insanları yemeye başlamıştır. Adeta bir içgüdüye dönüşen insanları yok etme arzusu evcil köpeklerden lağım farelerine kadar bütün hayvanları ele geçirmiştir. Dünya belki de bir daha asla eskisi gibi olamayacaktır.


Yakında televizyon dizisi olarak uyarlanacak bu müthiş gerilim romanını kaçırmayın!


Yorum Sayısı: 1

Hayvanlar gün geçtikçe vahşileşip insanlara saldırmaya başlarlar. Biyolog Oz, hayvanları gözlemlerken bu tehlikenin geleceğini önceden tahmin eder fakat bunu diğer bilim adamlarına söyleyince kimse dikkate almaz. Sadece Abraham isimli safari rehberi Oz'a inanır ve kendisine yaşadığı yere Afrika'ya davet eder. Oz Afrika'ya inince arkadaşının canı sıkkındır çünkü abisi safari kampı kurmuştur ve ondan haber alamamaktadır. Beraber kampa gitmeye karar verirler. Gittiklerinde kamp olduğu gibi yerinde...devamını oku

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016