İhanetin 5 Yüzü
% 31indirim

İhanetin 5 Yüzü

  • 22,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Aslında her şey yalandı...


Will ve ağabeyi Ken'in hayatı ılık, sakin bir gecede Will'in sevgilisi Julie'nin vahşice öldürülmesiyle altüst olur. Bu cinayetin baş şüphelisi de Ken'dir. Aleyhine onlarca kanıt olmasına rağmen ortadan kaybolan Ken, arkasında birçok soru işareti, parçalanmış bir aile ve büyük bir gizem bırakır.


Ondan uzun süre haber alamayan Will ise ağabeyinin öldüğüne inanır. Şimdi, on bir yıl sonra Will, Ken'in hayatta olduğuna dair bir iz bulur. Bu, Will'in ağabeyi ve kendisiyle ilgili sarsıcı gerçekleri öğreneceği olaylar zincirinin başlangıcıdır. Etrafını saran şiddet dolu gizem çözüldükçe, Will kendini sonuna kadar gitmek isteyeceği soluk soluğa bir maceranın içinde bulur.


Üstelik en büyük sürprizi daha öğrenmemiştir.


"Coben gaza basıyor ve ayağını hiç kaldırmıyor. Aksiyon kusursuz ve sürükleyici."


- People


"Coben ödül alacak, okuyucularını tüm gece uykusuz bırakacak bir kitap daha yazmış... Karmaşık ve öngörülemez bir roman."


- Library Journal


"Son zamanlardaki en orijinal ve insanı alıkoyan gizemli romanlardan biri... Heyecan durmadan artıyor ve çözümlendiğinde en iyi okuyucuyu bile şaşırtıp sarsıyor. Bir oturuşta okumak için yeterince zaman ayırın!"


- BookPage


Yorum Sayısı: 1

Tek kelime ile mükemmel bir yazar. Yazarın neredeyse bütün kitaplarını okudum ve her romanı birbirinden güzeldi. Bu romanı da okurken elimden bırakamadım. Polisiye sevenlerin kaçırmaması gereken bir kitap. .

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016