İhmal Edilmiş
% 25indirim

İhmal Edilmiş

  • 23,00 TL17,25 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sarah nickerson, üç çocuğu, kocası, bakıcısı, Boston’un lüks semtlerinden birindeki güzel evi, kariyerli ve çok para kazandıran iyi bir işi ile, Amerikan rüyasının yaşayan bir örneğidir. Hem işine, hem evine ve çocuklarına vakit ayırabilmek için dakikalarla yarışmakta ve her anını verimli değerlendirebilmek için büyük bir efor sarfetmektedir. Ancak bunca programın arasında kaderin de kendince bir planı vardır.Sarah’ın işine giderken geçirdiği kaza sonrası hayatı değişiverir; başından darbe alan genç kadın, vücudun sol yanını algılamamasına neden olan “Sol İhmali” adı verilen nörolojik sendrom ile baş başa kalır.


Gerçek bir hayat hikâyesinden yola çıkılarak yazılan bu kitap, kendi yaşantılarımızı da sorgulamamıza neden olan bir reddediş, kabulleniş ve mücadele öyküsüdür.


Yorum Sayısı: 2

Türü psikolojik gerilim. . İlk sayfalarda sıkıldığımı inkar edemem fakat ilerledikçe elimden bırakamadım. Öyle büyük bir merakla okumadım ama okumak yine de keyifliydi.Sonu müthişti, öyle bir son beklemiyordum...

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016

Üç küçük çocuk ve her şeye yetişmeye çalışan bir anne... Hayatı hep hareketli her işe koşturuyor. Sarah bir gün işe giderken kaza geçirir ve uyandığında sol tarafını hissetmez.Beyni sol tarafı reddediyor. Beyin sol taraftaki hiçbir şeyi dikkate almıyor. Sol onun için yok... Gerçek olduğu kadar etkileyici ve sürükleyici bir hikaye. "Ben olsan ne yapardım " sorusunu sık sık kendimize soracağımız çok dokunaklı bir eser. Okurken çok etkilendim, kesinlikle okuyun. .

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016