İman Esasları
% 50indirim

İman Esasları

Aileler İçin Akaid Dersleri
  • 12,00 TL6,00 TL

    hopi kampanyası
    0,30 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İman, bir yürek işidir.
İmanınızı/ yüreğinizi takviye
etmek istemez misiniz?


“Hakiki imanı elde eden bir insan kainata meydan okuyabilir.”


İşte elinizdeki bu kitap, zamanımızın en büyük görevi olan 'imanı kurtarma görevini' hakkıyla yerine getirmeye yardımcı olması amacıyla kaleme alındı. Şurası bir gerçektir ki, ailelerimizin muhafazası ve inançsızlık işgalinden kurtarılması, geleceğimizin kurtarılması anlamına gelmektedir. Bu nedenle inançsızlık işgaline karşı yürütülecek en iyi savunma, hiç şüphesiz “imanla kuşanmak” olacaktır.


"Aileler İçin Akaid Dersleri İman Esasları" kitabı, iman esaslarının kolay anlaşılmasını ve yaşama geçirilmesi amacıyla pratiğe yönelik olmasını hedeflemiştir. Bu nedenle aile reislerinin, eş ve çocuklarıyla birlikte ders yapabileceği bir tarzda ve kolaylıkla yazılmıştır. Her konunun sonuna eklenen sorular, okunan veya işlenen konuların akılda kalıp kalmadığını test etmek amacıyla hazırlanmıştır. Bir anlamda işlenen konunnu bir özeti mahiyetinde olan sorular, okuyucununu muhakeme yeteneğini ortaya çıkarmaya da yardımcı olacaktır.


Çalışmamızın, hedeflenen amaca ulaşması, ancak Rabbimizin inayetiyle mümkündür. Bukitabın, Rabbimizin katında kabul görüp rızasını kazanmaya vesile olması dua, dilek ve temennisiyle....


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.