İmparatorluğun Dönüşü
% 31indirim

İmparatorluğun Dönüşü

Kutsal İttifakın Çöküşü
  • 16,00 TL11,04 TL

    hopi kampanyası
    0,55 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“...Yıl 2020 – Amerika’nın boyunduruğu ve kontrolünde bulunan on yıllık kukla Kürdistan devleti, büyük idealini gerçekleştirmek için Suriye topraklarında isyan çıkartmıştır. Amaç Siyon topraklarını, İsrail adına bir bir ele geçirmektir...”

“...Yıl 2022 – Delinen ozon tabakası yüzünden Kuzey Avrupa, çehresini değiştirecek doğal bir tehlikenin eşiğindedir. Gulf Stream etkisini kaybetmeye, eriyen buzullar okyanusu taşırmaya başlamıştır.Tükenen petrol ve girilmek üzere olan buzul çağı yüzünden enerji ve gıda kıtlığı tüm Avrupa topraklarını karıştıracaktır. Avrupa Birliği yaşanan doğal ve siyasi krizler yüzünden artık dağılmak üzeredir...”

“...Yıl 2023 – İttifak devletlerinin hedefi Suriye’den sonra zengin bor yataklarına sahip Türkiye’dir. Hainlerin ve İttifak devletlerinin unuttukları ise Türk Devleti Milletine, Selçuklu ve Osmanlı döneminden beri yardım eden tarihi bir teşkilat tüm bu olanlara karşı bir kez daha uykusundan uyanacaktır. Artık hedef sadece vatanı kurtarmak değil, Dünya’nın çehresini değiştirecek operasyonlara imza atmaktır...”


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.