Injustice Cilt 1 : Tanrılar Aramızda / Üçüncü Yıl
% 30indirim

Injustice Cilt 1 : Tanrılar Aramızda / Üçüncü Yıl

  • 32,00 TL22,40 TL

    hopi kampanyası
    1,12 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kahramanlar arasındaki savaşın çizgileri çizildi. Bir tarafta Superman ve JUstice League'iyle birlikte müttefikleri Sinestro Corps vardı. Öteki tarafta ise Batman'ın ordusu ve Green Lantern Corps vardı. Savaş, Superman'in bütün dünyanın gözü önünde Black Canary'yi öldürmesi ve parmağına korkudan güç alan bir yüzüğü takmasıyla sona erdi. Fakat Batman, savaşı sürdürmek üzere hayatta kaldı... ve Batman'ın her zman için bir yedek planı vardır.


Bu dünyada, parmağında Sinestro Corps yüzüğü takılı bir Kriptonluya zarar verebilecek olan tek bir şey var büyü. Artık John Contantine de Superman'den kişisel intikamını almak istiyor ve bu dalaverici büyücü, Batman'ın giderek büyüyen ordusuna evrenin en iyi büyücülerini katmasına yardım edecek. Evrenin en güçlü büyücülerini saflarına kattıklarında, Çelik Adam'ın onlara karşı hiç şansı kalmayacak.


Yine de... JUstice League'i gizemli bir şey koruyor. Superman'ın kendi kontrolündeki dünya görüşünü korumak isteyen bir şey bu... üstelik evrenin en güçlü varlıklarından birkaç tanesini öldürebilecek kadar ölümcül.


Yepyeni yazar Tom Taylor'ın (EARTH 2) ve aralarında Bruno Redondo (Human Target) ile Mike S. Millar (Batman: Arkham Unhinged) gibi çizerlerin DC Evreni'nde yaptıkları bu çarpıcı oylamalarla, çok satan oyunun arkasındaki hikayeyi Injustice: Tanrılar Aramızda: Üçüncü Yıl'da araştırmaya devam edin!


Bu ciltte Injustice: Gods Among Us: Üçüncü Yıl #1-7 sayıları bir araya getirilmiştir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.