İnşallah

İnşallah

  • Geçici olarak temin edilemiyor
  1. 1.İnşallah
  2. 2.İnşallah (Bayraşa Remix)

Yazdığı sözler ve yaptığı bestelerle adından sıkça söz ettiren Mithat Can Özer, ilk solo çalışması olan "İnşallah" single'ını Poll Production etiketi Polat Yağcı yapımcılığında piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Tarkan "Acımayacak", Berkay "Lolita" ve Mustafa Ceceli'nin son albümündeki "Kucak Kucak" gibi hit şarkıların söz yazarı ve bestecisi olan Mithat Can Özer, bu anlamdaki başarısını da kanıtlamış oldu.

Sözü, müziği ve aranjesi Mithat Can Özer'e ait olan "İnşallah" şarkısında elektro gitar ve bass gitar yine sanatçının kendisi tarafından icra edilmiştir. Single'da yer alan "İnşallah" şarkısının remix versiyonu ise Ozan Bayraşa imzası taşımaktadır.
"İnşallah" şarkısına Mithat Can Özer’in yakın dostu olan ünlü Fransız yönetmen Fabien Pruvot yönetmenliğinde çekilen video klip, single ile eş zamanlı müzik kanallarındaki yerini alacak. 

Mithat Can Özer, "İnşallah" single'ı ile uzun zamandır büyük bir titizlikle hazırladığı ve yakın zamanda müzik severlerle buluşturacak olan albümünün de müjdesini vermiş oldu. Sevenlerini daha fazla bekletmek istemeyen Özer, "İnşallah" single'ı ile hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.