İnsan Anatomisi Atlası (Açıklamalı) Latince - Türkçe - İngilizce

İnsan Anatomisi Atlası (Açıklamalı) Latince - Türkçe - İngilizce

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Açıklamalı İnsan Anatomisi Atlası, muhteşem bir makine olan insan vücuduna benzersiz bir bakış sunmaktadır. Tüm vücutla ilgili olarak, en modern dijital-görsel teknoloji kullanılarak yapılan göz kamaştırıcı ve yüksek çözünürlüklü resimler, vücudumuzun istisnai görünümlerini sergelemektedir. Türkçe tanımlamalarla birlikte Latince ve İngilizce olarak iki dilde kusursuz terminoloji ve tamamlayıcı bilgi kutucukları / metinler, resimlerin ötesine geçerek okuyuculara farklı anatomik sistemlerin çalışmaları ve karakteristik özellikleri hakkında bilgilenme olanağı sağlamaktadır.


Resimlerin kalitesi, ayrıntı düzeyi ve oluşum adlarının hemen altında kısa, açık, net açıklamaları bu atlası, eczacı, hemşire, laborant, ebe, fizyoterapist, radyoloji / radyoterapi teknisyenliği ve diğer sağlık dalları ile ilgili profesyonel çalışanların yanında orta öğretim öğrencileri, öğretmenler, tıp eğitimine yeni başlayan öğrenciler veya sağlığı ve kendi vücut bakımına özen gösteren okuyucular için de kullanışlı kılmaktadır


1.500 terim


250 renk


Bütün resim ve metinler, 300 tıbbi uzman ve üniversite profesöründen oluşan bir bilimsel komite tarafından doğrulanmıştır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.