İnsan Anatomisi Atlası
% 6indirim

İnsan Anatomisi Atlası

  • 285,00 TL267,90 TL

    hopi kampanyası
    13,40 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

25 yıldır mükemmellikte altın standart olan Netter'in İnsan Anatomisi Atlası, bir klinisyenin perspektifinden, insan vücudunun eşsiz tasvirlerini, berrak ve harikulade bir detayla sunmaktadır. Anatomik ilişkiler ve bu ilişkilerin klinik bakış açısı ile incelenmesi ile ortaya çıkan Dr. Netter'in çalışması, anatomiyi ve anatominin günümüz tıbbına nasıl uygulandığının anlaşıl ması için kolay anlaşılır ve akılda kalıcı görsel kelimelerle bize ulaşmaktadır.


• Klinik perspektiften anatomik görüntüler; rakipsiz tıbbi ressam Dr. Frank H. Netter, MD. tarafından resmedilmiş yüzlerce zarif illüstrasyon.


• Ek olarak, görsel olarak akılda canlandırmanın zor olduğu anatomik yapıları ise Dr. Machado'nun eşsiz perspektifinden tamamen yeni çizimlerle keşfedin. Yeni çizimler içinde; memenin lenf drenajı, fossa pterygopalatina, orta kulak, a. carotis interna'nın seyri, dizin arka bölgesi ve ek olarak ekstremitelerin arterleri için yeni şekiller ve yeni radyolojik görüntüler.


• Anlaşılması zor yapılara hakim olun; görsel olarak tüm bölgeleri kapsayan ve her bölümün sonunda "Kas Tablosu" ekleri ile.


• Küresel topluluğa katılın; öğrenimi optimal hale getirip, insan anatomisinin en zor yanlarını bile en iyi şekilde anlamak için Netter Atlas'ı kullanan tıp ve sağlık bilimi öğrencilerine ve profesyonellerine katılın. Atlasın her detayı, anatomik yapıların ayrıntılı isimlendirilmeleri de dahil olmak üzere, klinik anatomi ve anatomi eğitiminde uzman kişiler tarafından kontrol edilip denetlenmiştir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.