• İntizar
    İntizar
    İntizar

İntizar

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir aşk kaç kişinin hayatını değiştirebilir?

Arzularının peşinde koşarken savrulup duran hayatlarını, gerçek bir aşka yürüyerek dindirmek isteyenlerin, hem kendini hem sevdiklerini yakan insanların hikâyesi...

Yaptıklarının neye mal olduğunu anlayınca çıldıran bir baba.

Ahirete kalan bir aşk…

Aşklar, ümitler, hayal kırıklıkları ve çırpınışlar içinde birbirine tutunmaya çalışan benliklerin hemen yanı başımızda olduğunu gösteren bir roman…

Nurullah Genç'in yıllardır yeni baskısı yapılmadığı halde eskimeyen, bilenlerin hasretle beklediği romanı İntizâr, gözden geçirilmiş yeni baskısıyla yeniden okurlarla buluşuyor.

 

"Neydin sen?!.. Bir rüzgar mıydın da, şöyle bir esip geçtin? … Bir ayna mıydın ki, gözlerimi kaybettim içinde ve şimdi ne seni, ne de kendimi görebiliyorum? Neydin sen?!"


Mahrem ve Münzevi

Mahrem ve Münzevi

Nurullah Genç

23,45 TL
Yağmur

Yağmur

Nurullah Genç

10,05 TL
Rüveyda

Rüveyda

Nurullah Genç

9,04 TL
Hüznün Lalesidir Dünya

Hüznün Lalesidir Dünya

Nurullah Genç

9,04 TL
Yorum Sayısı: 1

nurullah genç çok iyi bir şair ve tek romanı bu bildiğim kadarıyla. tabi bu da kitabın ilgi görmesine neden oluyor. fakat ben ne beğendim nede beğenmedim. yani hikaye güzel ama gidişatı başlangıçı ve sonu ne bileyim şiirlerindeki etkiyi vermiyor. eğer ahmet günbay yıldız seviyorsanız onun romanları tarzında bir hikaye ile karşı karşıyasınız.

Y
Yılmaz Karakaş  -   16.02.2016