İş Hukukunda Gece Çalışması
% 2indirim

İş Hukukunda Gece Çalışması

  • 49,00 TL48,02 TL

    hopi kampanyası
    2,40 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İş Hukukunda Gece Çalışması isimli bu kitap, Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı Doktora Programı kapsamında 27. 05. 2016 tarihinde Prof. Dr. Haluk Hadi Sümer başkanlığında, Prof. Dr. Murat Şen, Doç. Dr. Nezihe Binnur Tulukçu, Doç. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu ve Prof. Dr. Reyhan Sunay’dan oluşan savunma jürisi önünde savunduğum ve oybirliği ile kabul edilen doktora tezimden oluşmaktadır. Kitap haline getirilme aşamasında tekrar gözden geçirmek sureti ile yayına hazırladım.


Öncelikle öğrencisi olmaktan her zaman gurur duyduğum, saygıdeğer bir insan olarak hem akademik yanı, hem de insanlığı, tutum ve davranışları ile kendime her zaman örnek aldığım Prof. Dr. Haluk Hadi Sümer’e teşekkür etmekteyim. Zira tezimin yanı sıra bu eserin hazırlanmasında da şahsımdan çok saygıdeğer hocamın değerli görüş ve önerileri etkili olmuştur.


Savunma jürimde bulunan diğer hocalarım Prof. Dr. Murat Şen, Doç. Dr. Nezihe Binnur Tulukçu, Doç. Dr. Ali Cengiz Közseoğlu’na da değerli görüşleri, esirgemedikleri destek ve samimi yaklaşımları nedeniyle teşekkürü borç bilirim. Prof. Dr. M. Fatih Uşan, danışmanlığımı yaptığımı dönemde tez konusunu bulma noktasında olduğu gibi ve yazım aşamasında da her türlü yardımı göstermiştir. Kendisine müteşekkirim.


Ayrıca aileme; yakın zamanda kaybettiğim rahmetli annem Ayşe Mülayim’e, babam Prof. Dr. Mevlüt Mülayim’e, uzun ve zorlu doktora sürecinde beni her zaman destekleyen sevgili eşim Nadiye Mülayim’e her zaman minnettarım. Yaramazlıklarına teze çalıştığım dönemlerde ara vermek sureti ile dolaylı katkıda bulunan sevgili evlatlarım Mevlüt ve minik Yiğit’ime de teşekkür ederim.


Son olarak tezimi yayınlamayı kabul eden ve basıma hazırlayan Adalet Yayınevine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. İş Hukukunda Gece Çalışması isimli bu çalışmanın herkesin yararlanabildiği bir eser olmasını umuyorum.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.