İş Odaklı Müzakerecilik Dersleri
% 6indirim

İş Odaklı Müzakerecilik Dersleri

  • 29,50 TL27,73 TL

    hopi kampanyası
    1,39 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Lojistik, Üretim, İşletme, Yönetim, Satış ve Organizasyonda Anlaşabilmek, Birlikte Değerler Oluşturabilmek"


İş odaklı müzakere; iş yaşamında etik değerlere saygılı, kişilerin haklarını kaybetmelerine neden olmadan, evrensel değerleri gözeterek anlaşmak uzlaşmak ve yeni değerleri birlikte kazanmayı amaçlayan sürdürülebilir şekilde anlaşabilmenin ve uzlaşabilmenin insan ilişkilerindeki teknik yaklaşımlarının bütünüdür.


İş dünyasında müzakere, sadece tecrübe ve sezgiler ile yapılmamalıdır. Eğitimle kazanmayı ve kazandırmayı öğrenmek, ciddi bir kısa yoldur. Bu nedenle Müzakere eğitimi lojistikten satişa, üretimden ARGE ye, satış sonrası hizmetlerden personel yönetimine kadar iş dünyasının ve akademik eğitimlerin olmazsa olmaz konusudur.


Akademik kadrodakilerin sahada yaşananlar hakkında bilgi sahibi olmaları eğitimin kalitesini artırırken, sektörde bulunan, saha tecrübesi olup akademik açıdan bilgi eksiği olanların müzakere eğitimleri sayesinde bulundukları sektörde hatırı sayılır ilerleme kaydetmeleri beklenecektir.


Bu kitap; öğrenen ve öğretenler, çalışan ve çalıştıranlar, üreten ve tüketenler, akademisyenler ve saha çalışanları için müzakerecil bakış oluşturarak kazanma ve kazandırma bilgileri içeren, müzakerenin teorik ve pratiğini birarada sunan, çok sayıda örnek vaka analizi içeren bir eğitim atölyesi rehberidir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.