İş Yaşamında Duygusal Zeka

İş Yaşamında Duygusal Zeka

Başarının Gizli Kaynağı
  • 8,00 TL

    hopi kampanyası
    0,40 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bütün uzmanlar bugün duygusal zekanın önemini, iş yerinde başarının en belirleyici unsuru olarak kabul etmektedirler. Klasik zeka seviyesi (IQ) nun tersine, duygusal zeka, geliştirilebilmekte ve yükseltilebilmektedir. Kendi alanında daha başka bir örneği olmayan bu kitapta Dr. Weisinger, Fortune 500 dergisindeki üst düzey yöneticilere verdiği, bireysel amaçlara nasıl ulaşılacağı ve duyguların ustaca yönetimiyle kurumsal etkinliklerin nasıl en ideal ölçülere çıkarılacağı hakkındaki sırları şimdi sizinle de paylaşmaktadır.


"Nihayet, duyguları denetlemenin ve yönetmenin ne kadar önemli olduğunu anlatan iş yaşamına yönelik bir kitap çıktı. Çok yararlı, çok...."


- Rita McGlone, İşletme Eğitimi Müdür Yardımcısı, The Wharton School of Business


"Bu kitap, duygusal zeka teorisini, iş yaşamında yükselmek isteyen herkesin rahatlıkla anlayabileceği biçimde tercüme edilmiş bir uygulamasını sunmaktadır."


- John Mayer, Ph.D., duygusal zeka teorisinin yaratıcılarından, Universitiy of New Hempshire


"Dr. Weisinger, bize duygusal yeteneklerimizi, zeka gücümüzü arttırmak için nasıl kullanabileceğimizi göstermektedir. Bu kitaptan hepimiz yararlanabiliriz ve yararlanabilecek bir başka kişiyi de bulabiliriz."


- Altan Barnes IBM Advanced Business lnstitute zihinsel yetenekler geliştirme müdürü


"Dr. Weisinger, bizi duygularımızdan yararlanma fırsatını vermektedir. Onun yöntemleriyle, performansınızı yükseltebilir, iş yerinizde olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz."


- Debra-Lyinn, işletme eğitimi müdürü, Anderson Graduate School of Management, UCLA


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.