İşgalci
% 28indirim

İşgalci

  • 19,00 TL13,68 TL

    hopi kampanyası
    0,68 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Uzaylılar insanlarla ittifaka hazırlanıyor.


Bu kez de Dünyalı Cara Sweeney, L'eihrlilerin konuğu.


L’eihrli erkek arkadaşı Aelyx’i, iki gezegen arasındaki ilişkileri yoluna koymak için, Dünya’ya gönderdikten sonra yabancı bir gezegende bir başına kalan Cara’nın etrafı onu istemeyen klonlarla çevrilmiştir. Hatta Aelyx’in evcil hayvanı bile ondan nefret eder. Yeni hayatına uyum sağlamak için her yolu deneyen Cara, çok geçmeden bu gezegende Aelyx ile mutlu olup olamayacağını sorgulamaya başlar.


Dünya’daki Aelyx’in durumu da Cara’nınkinden farklı değildir. Birbiri ardına düzenlenen suikastların hedefindeki Aelyx, Dünya-L’eihr ilişkilerini güçlendirmek için yoğun bir halkla ilişkiler kampanyası yürütmeye çalışır. Dünya hükümetlerinin vatandaşlarından gizlediği küresel su krizine çözüm getirecek teknoloji L’eihrlilerin elindedir ama bu teknolojiyi Dünyalılarla paylaşmaları ancak ittifak kurmalarıyla mümkündür. Ama her iki taraftan da yükselen itirazlar ve ittifakı baltalayacak şiddet eylemleriyle Cara’nın da Aelyx’in de işleri hiç de kolay değildir.


İki genç aşık, bir yandan gezegenlerinin geleceği için canla başla mücadele ederken bir yandan da birbirlerinden sayısız ışık yılı uzakta ayrılık acısına katlanmaya çalışır… ta ki dünyalarına yönelik bir tehdit onları yeniden birleştirene dek.


Yorum Sayısı: 3

Serinin ikinci kitabı olan bu kitap değişik kurgusunun güzelliğini devam ettirmişti, hemen biten çok sürükleyici bir kitaptı...

S
Semazen  -   25.02.2016

İlk kitaptaki gibi yine muhteşem bir kitaptı.Üçüncü kitapta da aynı beklendim var 😊😊

İ
İşın Çolak  -   01.08.2016

Gercekten iyi bir kitapti serinin ikinci kitabiydi yine birinci kitabinda oldugu gibi surükleyiciydi cok begendim okumanizi tavsiye ederim😁

B
Başak Yılmaz  -   27.07.2016