Işığın Efendileri

Işığın Efendileri

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Milyonların zihnini ve ruhunu etkileyen adam...

Doğu'nun bilgeliğiyle Batı'nın bilimsel gelişmelerini aynı potada eriterek kaleme aldığı yapıtlarında 20'den fazla ülkede milyonlarca insanın zihnini okurlarının karşısına.

'Işığın Efendileri', yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgide yaşamlarımızı yakından ilgilendiren dersler içeriyor ve zamanın başlangıcından bu yana insanlığın mücadele ettiği sorunlara şaşırtıcı bir biçimde yeni ışıklar tutuyor.

Savaşın yıprattığı Orta Doğu'da çalışan Amerikalı bir doktor olan Michael Aulden, her şeyi görmüştür: savaşın yıkıcı vahşeti, kutsal bir amaç uğruna tanınmaz hale getirilen bedenler, şaşırtıcı psikolojik ve fiziksel yaraların verdiği acı ve ıstırap... Ancak en korkunç olanla karşılaşmamıştır henüz. Irak'ta bir mağaradaki Peygamber diye bilinen genç adam, efsanevi boyutlarda bir terör yaratmaya hazırlanmaktadır. Amacı, yeryüzündeki iyi ve kötünün dengesini bozarak cehennemle yüz yüze getirmektir insanoğlunu. Gezegeni kurtarabilecek 36 saf ruhtan biri olan Michael, Peygamber'in neden olacağı kıyamete engel olabilmek için bütün güçlerini toplamak zorundadır...


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.