Isla ve Mutlu Son
% 13indirim

Isla ve Mutlu Son

  • 25,00 TL21,75 TL

    hopi kampanyası
    1,09 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

New York Times bestseller

Junior Library Guild Seçkisi

Amazon  2014, En İyi Kitaplar Seçkisi

Barnes & Noble 2014, En İyi Gençlik Edebiyatı Seçkisi

Goodreads Okur Ödülleri: 2014, En İyi Gençlik Edebiyatı Finalisti

Romantic Times Book Reviews 2014, En İyi Genç Edebiyatı Ödülü

 

Isla ve Mutlu Son, hem tatlı bir aşk hem gerçekçi bir dostluk hem de John Green ve Rainbow Rowell sevenlerin ellerinden bırakamayacağı bir “ilk aşk” hikâyesi.

Aşk onları bir yaz günü, asla uyumayan şehrin sokaklarında yakalamıştı… ama ya ona sahip çıkmak düşündükleri kadar da kolay değilse?

Romantizme umutsuzca inanan Isla, lise birinci sınıftan beri kendini çizdiği karikatürler arasında kaybetmiş Josh’a âşıktı. Yaz tatili esnasında Manhattan'da yaşanan tesadüfi bir karşılaşma sonrasında Isla belki de aşkın o kadar da uzakta olmadığını fark etmişti. Ancak yeni okul yılının başlamasıyla Isla ve Josh, her genç çiftin karşılaştığı güçlüklerle yüz yüze gelmek zorunda kalmışlardı: ailevi sorunlar, gelecek kaygısı ve birbirlerinden ayrılmak zorunda kalabilecekleri gerçeği.

Bu içinizi ısıtacak, tatlı aşk hikâyesi New York sokaklarını, Paris’in büyülü havasını ve Barcelona’nın ateşli atmosferini yansıtırken, sevilen başka iki çifti de yeniden okurla buluşturuyor: Anna ve Etienne, Lola ve Cricket.

 

“Gerçekçi karakterler, zekice yazılmış diyaloglar ve büyüleyici bir aşk hikâyesiyle Isla ve Mutlu Son yazarın hayranlarının gönüllerini fethedeceği gibi, yazara kesinlikle yeni hayranlar da kazandıracak.” - School Library Journal, starred review

"Stephanie Perkins'in karakterleri tam da bizim istediğimiz gibi, ama gerçekte ve temelli âşık oluyorlar." - Rainbow Rowell, Eleanor & Park ve Fangirl'ün ödüllü çoksatan yazarı

“Etkileyici genç karakterler ve sürükleyici bir aşk hikâyesi. İlk aşkın tüm fiziksel ve duygusal etkilerini okura yeniden yaşatacak büyüleyici bir roman.” -Kirkus Reviews

“Baş döndürücü ve duygusal… Renkli ve hazır cevap karakterler, sürükleyici bir kurgu, Stephanie Perkins her defasında daha başarılı bir anlatımla geri dönüyor.” - RT Book Reviews, Top Pick

 

 

 


Yorum Sayısı: 3

Stephanie Perkins'in kalemi çok hafif, sade ve güzel. Bu da kitaplarının okunmasında çok faydalı bir durum. Karakterler çok sıcak, çok samimi. Yani kendinizi hikayenin içinde gibi hissedebilirsiniz. Benim severek okuduğum bir kitaptı. Eğer Lola ve Komşu Çocuk kitabını okuyup sevdiyseniz, bu kitabı da seveceğinizi temin ediyorum.

E
Elif Dolunay Ergün  -   02.09.2016

Biraz acele edilmiş bir son olsa da mutlu olduğu doğru. Lola kadar sevdim Isla'yı da :) Kapak tasarımı yine şahane !

S
Sibel Pehlivan  -   30.04.2016

Lola ve Komşu çocuktan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Çok akıcı, vıcık vıcık olmayan, daha masum bir aşk kitabıydı. Sonunun biraz aceleye getirildiğini düşünsem bile okuyun, okutturun! :)

A
Aysu Bulut  -   30.05.2016