İslam Alimlerinin Gözüyle Zamanın Kıymeti
% 25indirim

İslam Alimlerinin Gözüyle Zamanın Kıymeti

  • 11,00 TL8,25 TL

    hopi kampanyası
    0,41 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sahip olduğumuz en büyük nimetlerden biri olmasına rağmen, en kolay harcadığımız nimet hiç şüphesiz ki zamandır. Elinizdeki eser, kum saati misali her gün eksilmeye yüz tutan hayatımızı en iyi şekilde verimli kılmanın yolunu aydınlatan bir meşale gibidir.


Bunu yaparken de hayatlarını en güzel şekilde değerlendirmiş ve bizlere yüklü bir miras bırakmış İslam âlimlerinin hayatlarından ve sözlerinden bir demet sunmaktadır. Mazimizdeki güzellikleri ortaya koyan bu çalışma, vakitlerini dolu dolu geçirme hususunda herkesi teşvik etmektedir. Eserin sahibinin yetmişten fazla çalışmasının bulunması ve çağımızın en önde gelen hadisçilerinden biri olması kitabın kıymetini daha da artırmaktadır.


Yorum Sayısı: 1

İnsanlar için bu dünyada paradan bile daha değerli olan zaman, günümüzdeki insanlar tarafından maalesef bolca israf edilmektedir. Oysa her geçen saniye bizleri ölüme biraz daha yaklaştırmakta ve bizler de bu dünyada hoş bir seda bırakabilmek için her saniyeyi iyi değerlendirmek zorundayız. Abdulfettah Ebu Gudde, İslam Alimlerinin Gözüyle Zamanın Kıymeti eserinde İslam alimlerinin, zamanın kıymeti hakkındaki görüşlerini okurlarına okutarak onların, zamanın en kıymetli hazine olduğunun farkına...devamını oku

V
Vedat Şaşmaz  -   02.07.2016