İşletme Finansmanı
% 4indirim

İşletme Finansmanı

  • 22,00 TL21,12 TL

    hopi kampanyası
    1,06 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İşletme Finansmanı


Abdurrahman Fettahoğlu


1952 yılında Trabzon'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Trabzon'da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini (İstanbul Ticari İlimler Akademisini ) 1973 yılında tamamladı.


Yüksek lisans ve Doktora eğitmini Viyana Ekonomi Üniversitesi (Wirtschafsuniversitat Wien)'de yaptı. Doktora sonra ingilizce dilini geliştirmek üzere Cambridge/İngiltere'de bulundu.


Akademik kariyerine 1979 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Trabzon Ticari İlimler Akademisi)'dne başladı. 1993 yılından beri Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde akademik yaşamını sürdürdü. 1998-2004 yılları arasında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Almanca İşletme Bölümü'nde öğretim üyeliği yaptıktan sonra Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ne döndü ve halen bu Fakülte'de öğretim üyeliğini ve Bölüm Başkanlığını sürdürüyor. Ayrıca; bu Fakülte'nin üç dönem Dekanlığını da yapmıştır.


İşletme Bölümü öğretim üyesi olan Abdurrahman Fettahoğlu'nun, finans alanında bir çok ulusal ve uluslararası yayımı ve kitabı bulunmaktadır. Almanca ve İngilizce dilini konuşmaktadır. Evli ve bir çocuğu vardır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.