İyi Baba
% 23indirim

İyi Baba

  • 29,50 TL22,72 TL

    hopi kampanyası
    1,14 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir babanın çocuğunun acısını dindirememenin verdiği yürek sızısının çarpıcı öyküsü.

Doktor Paul Allen saygın bir adamdır. İkinci eşi ve ailesiyle mutlu, rahat bir hayat sürmektedir. Ta ki bir gece kapısı çalınıp dünyası

altüst olana kadar: ABD Başkanlık seçiminin en popüler adayı vurulmuştur ve tetiği çeken kişinin Paul’ün oğlu olduğu iddia edilmektedir.

Paul’ün sona eren ilk evliliğinden olan tek çocuğu Daniel hep iyi bir insan olmuştur ve Paul, kendi halindeki oğlunun cinayet işleyemeyeceğinden emindir.

Daniel’ın (ya da kendisinin) nerede yanlış yaptığını bulmak üzere onun adımlarının izini sürmeye başlar. Böylelikle bir ebeveyn olmanın getirdiği sorumluluklar ve akla gelmeyecek bir durumda koşulsuz sevgi verme yetisiyle ilgili, gerçeğin en sona kadar gizli kaldığı bir maceraya atılır.

 

“Büyüleyici.”

-The Sunday Times-

 

“Muhteşem bir roman.”

-Daily Mail-

 

“Ustaca yazılmış.”

-Financial Times-

 

“Başyapıt.”

-Sunday Express-

 

“Dokunaklı.”

-Tony Parsons-

 

“Romanın sonuna geldiğinizde muhteşem bir anla karşılaşacaksınız.”

-Daily Mirror-

 

“Muhteşem bir üslup ve derinlemesine psikolojik anlatımla yazar, Allen’ın oğlunun masumiyetini ispatlama çabasını anlatıyor. Sonuçta bir babanın sorumlulukları ve sınırları üzerine inanılmaz bir aile dramı ortaya çıkıyor.”

-People-

 

“Baş döndürücü duygusal sonuna dek okuyucuyu etkisi altına alıyor.”

-The Chicago Tribune-

 

“Bu kitap bir katilin ve daima onun için iyi bir baba olduğunu düşünen bir adamın ruhuna keskin bir bakış.”

-The Wall Street Journal-

 

 

 


Yorum Sayısı: 1

Tüm deliller; çocukken bir örümcek bile öldüremeyen oğlunun ABD seçimlerine aday Jay Seagram'ı öldürdüğünü gösterirken , oğlunun suçlu olduğuna inanamayan ve aslında oğluna yürek olarak çok da uzak olan bir babanın oğluyla olan ilişkilerini kendine sorgulatmaktadır. Babanın yürek burkan çaresizliğini derinden hissedebileceğiniz bir hikaye... Yalnızlığı ve iç karışıklığı ile ne yapmak istediğini bilemeyen bir de oğul.. Etkileyici bir romandı. Okunmasını tavsiye ederim.

F
Fatma Cbk  -   02.02.2016