İyi ki Battım
% 34indirim

İyi ki Battım

Özbey Men'in Kaleminden
  • 23,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Dünyanın en başarılı insanları başarısızlıklarından aldıkları derslerden hep söz ederler. Global başarının simgesi olarak bilinen Steve Jobs, Donald Trump ve Bill Gates bu alanda büyük örnektirler. Çoğumuz elinizdekinin kıymetini ancak onu kaybedince anlarız.


Ben de böyle bir tecrübe edindim ve şükürler olsun ki üretim yaptığım dönemde başarısız oldum. Çünkü bugün üretici arkadaşlarımı daha iyi anlıyor ve masanın hem üretici hem de pazarlama tarafında bulunduğum için onlara karşı empati kurabiliyorum. Ders alınan başarısızlık büyük bir kazançtır. Aslında bu kitap bir başarı hikayesinden çok başarının ilk adımları niteliğindedir.


Yazmaya karar vermemdeki en önemli sebep ise hikayesini okuduğum onlarca başarılı iişadamının ilerleyen yaşlarında yazmaları ve "Keşke daha önce kitap yazacak zamanım olsaydı" demeleridir. Bende bu sözleri söylememek ve ileriki yıllarda farklı kitaplar yazacak zamana sahip olmak için ilk adımı atıyorum. İşte böyle bir zamanda kitap yazma hayalimi hisseden ve teklifte bulunarak öne alınmasına vesile olan sevgili Özbey Men'e teşekkürü bir boç bilirim.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.