İyi Uykular Sevgilim
% 15indirim

İyi Uykular Sevgilim

Seni Kimin İzlediğini Asla Bilemezsin
  • 20,00 TL17,00 TL

    hopi kampanyası
    0,85 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Olivia Brookes çocuklarının ve kocasının kayıp olduğunu bildirmek için polisi aradığında onları bir daha asla göremeyeceğinden korkuyordu. Korkması için de çok geçerli nedenleri vardı. Çünkü Olivia’nın yaşadığı ilk trajedi bu değildi.

Şimdi, iki yıl sonra Başmüfettiş Tom Douglas’a bir kez daha bu aileyi soruşturma görevi verilmişti, ama bu defa ortadan kaybolan Olivia’ydı. Bütün bulgular o sabah kadının evinde olduğunu gösterse de arabasının garajda, anahtarların da mutfak masasının üstünde oluşu akla cinayet şüphesini getiriyordu.

Polis başlatmak istediği soruşturma için aileyle ilgili ne bir fotoğraf ne bir telefon ne bir bilgisayar kaydı bulamayınca iş içinden çıkılmaz bir hal almıştı.

Ve tüm bunlar akla şu soruyu getiriyordu: Yoksa geçmişi Olivia’nın peşini bırakmamış mıydı?


Yorum Sayısı: 3

Tek kelime ile Bayıldım rachel abbott a bu kitabi yazmaya zaman ayirdigi icin tesekkurlerimi sunuyorum tavsiye ettigim kitaplar arasinda yer almayi basardi

G
Gizem  -   06.08.2016

Kitabı okumaya başlayınca bir türlü elimden bırakmadım. Sayfalar ilerledikçe ne olacak merakıyla hızlı hızlı okumaya başladım. Akıcı anlatma sahip bir solukta okunan harika bir polisiye.Tavsiye ederim, okuyun bence. . .

N
Nuray Durmuş  -   22.03.2016

İyi Uykular Sevgilim, konusu ve adıyla ilgimi çeken bir kitaptı. Kitabı okurken gerilmedim, korkmadım, ancak bir hayli meraklandım denebilir. Çünkü her sayfada olay biraz daha karmaşıklaşıyor, ve parçalar bir türlü yerine oturmuyordu. Açıkçası bir yerden sonra kitabın 'genel gidişatını ve sonunu' tahmin etsem de, bu heyecanımı hiç azaltmadı, çünkü bence olaydaki ayrıntılar muazzamdı. Yani kitapta beni tatmin eden şey sonuç değil, gidiş yolu oldu diyebilirim. Kitabı bu açıdan gayet başarılı...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016