• Jodie Foster Koleksiyon Set
    Jodie Foster Koleksiyon Set
    Jodie Foster Koleksiyon Set

Jodie Foster Koleksiyon Set

  • 39,99 TL

    hopi kampanyası
    2,00 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!Sadece 5 Adet Kaldı
Anna and the King/ Genç Kız ve Kral (1999)
Egzotik  ve Romantizm Dolu Bir Manzara! Akademi ödüllü Jodie Foster ve uluslararası sansasyon yaratan Chow Yun-Fat, epik bir tarzda işlenen gerçek bir aşk hikayesinde buluşuyorlar. İngilizce öğretmeni Anna Leonowens, Kral Mongkut'un çocuklarına ders vermek amacıyla Siam'ın egzotik topraklarına varınca, kendi batı hayat düşüncesinin doğunun felsefesiyle çakıştığını fark eder. Mongkut dış güçlerin ülkelerine karşı komplo düzenlediğini öğrenince gerginlik artar. Genç Kız ve Kral, bu savaşta Siam'ı tehlikeli savaşçılardan kurtarmak için birlik olurlar. Cesur Yürek ve İngiliz Hasta ile benzer tarza sahip film, tutku ve macera dolu. 

The Accused/ Sanık (1988)
Sarah Tobias, gittiği bir barın civarında silahlı bir kişinin tecavüzüne uğrayan güçlü ve bağımsız bir kadındır. Ancak bu olay bundan sonra yaşayacaklarının bir başlangıcıdır. Şimdi Sarah ve avukatı (Kelly McGillis) kendilerini sadece var olan kanuni düzenle mücadele ederken değil, bir de suçlu ve ona destek olan herkesle savaşırken bulurlar. 

Contact/ Mesaj (1997)
Dünya ötesi hayatla temas kurduğumuz heyecanlı macera, merak dolu, uzayın ulaşılmaz yerlerine ilginç bir görsel gezinti ve hayal gücü ile ekrana geliyor. The Accused ve The Silence of the Lambs ile 1998 ve 1991 yılı en iyi kadın oyuncu Oscar'ı sahibi Jodie Foster ve Matthew McConaughey ("A Time to Kill", "Amistad") başrolleri oynuyorlar. Ellie Arroway bir bilim kadını ve astronottur. Palmer Joss inançlı ve dindar bir alimdir. Onlar birbirlerine çok zıt bir ikilidir ve insanlığın en büyük yolculuğuna geri sayım başlarken, Dünya sahnesinin iki beklenmedik oyuncularıdır.

Nell (1994)
O, güzel olduğu kadar masum, vahşi ve etrafındaki orman yaratıkları kadar özgür.
İki oscar sahibi Jodie Foster, bu "kalbe direkt mesaj yollayan" (Rolling Stone) ve izleyiciyi içine çeken akıl ve ruh yolculuğunda, modern toplumun dokunmadığı bir genç kadın Nell rolünde "güçlü, tutkulu ve hatırı sayılır bir performans sergiliyor" (Los Angeles Times). "Etkileyici, akıllı ve sadece oyuncuların nefes kesici performanslarıyla değil, aynı zamanda üstü görüntü yönetmenliğiyle de kendini kabul ettiren bir film" (The Holywood Reporter) olan Nell, "uzun süre hatırlayacağınız duyarlı ve güzel bir film (Jeffrey Lyons). 

The Silence of the Lambs/ Kuzuların Sessizliği (1991)
Bu dehşet verici başyapıt içinde En İyi Aktör ve En iyi Filminde bulunduğu 5 Oscar ödülü aldı. Buffalo Bill adındaki bir psikopat orta batıdaki genç kadınları kaçırıp öldürmektedir. Bunun üzerine FBI kendi ajanı Clarice Starling'i katilin davranışların arkasında yatan psikolojik nedenlere ait ipucu bulması açısından aklını yitirmiş bir mahkumla görüşmesi için görevlendirir. Mahkum psikiyatr Dr. Hannibal Lecter'dır. dahi biri olan ama aynı zamanda O da bir akıl hastası olan ve yamyamlığa meraklı Lecter, yardımcı olması karşılığında Starling'in  kendi karışık hayatının da detaylarını duymak ister. Bu çarpık ilişki Starling'in yaknızca kendi kötü ruhlarıyla yüzleşmesini sağlamaz, aynı zamanda deli bir katille yüzyüze gelmesini de sağlar.

Genç Kız ve Kral (1999), Sanık (1988), Mesaj (1997), Nell (1994) ve Kuzuların Sessizliği (1991)... Sinemaseverler için her biri bir başyapıt niteliğinde olan, oscar ödüllü Jodie Foster'ın unutulmaz filmleri bu koleksiyon sette birarada.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.