Johns Hopkins Jinekoloji ve Obstetrik El Kitabı

Johns Hopkins Jinekoloji ve Obstetrik El Kitabı

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“…Pek çok bilgiyi kapsıyor ve çok iyi olarak anlatıyor. Yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük, dolayısıyla da gün içinde 5 ila 10 dakika vaktinizin olduğu o yavaş rotasyonlarda iyi bir kaynak… kesinlikle güvendiğim kitaplardan birisi.”


- Amazon Eleştirmeni


Johns Hopkins Hastanesindeki obstetrik ve jinekoloji asistanları ve öğretim üyeleri tarafından yazılmış olan bu pratik ve popüler el kitabı, obstetrik, yüksek-riskli obstetrik, jinekoloji, üreme endokrinolojisi, infertilite ve jinekolojik onkolojideki tüm klinik durumları kapsamaktadır.


Washington Tıbbi Tedavi El Kitabı örnek alınarak biçimlendirilmiş olan, kullanımı kolay özel formatı, yoğun olanklinisyenlerin bilgiyi kolaylıkla bulmasını sağlamaktadır. Bu güncellenmiş olan baskı, uzmanlık alanındaki en saon bilgileri tüm genişliğiyle ve detayları ile kapsamaktadır.


Bu baskının yenilikleri:  • Dismenore, Gebelikte Nörolojik Hastalıklar ve Gebelikte Psikiyatrik Hastalıklar hakkında yeni bölümler.

  • Hormon tedavileri ve doğum kontrolü hakkında en güncel bilgiler ile birlikte sık kullanılan ilaçlar ve ilaç dozlarının listeleri.

  • CREOG Eğitimsel Amaçlarının her birine cevap verecek şekilde özellikle tasarlanmış mükemmel bir çalışma aracı.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.