Julia'nın Şarkısı
% 19indirim

Julia'nın Şarkısı

  • 24,00 TL19,44 TL

    hopi kampanyası
    0,97 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Herkesin isyan edebileceği bir şey olmalı."


Crank Wilson, bir punk grubu kurmak üzere Güney Boston'daki evinden on altı yaşında ayrılmıştı. Altı yıl sonra babasıyla araları hâlâ limoniydi ve annesiyle konuşmuyordu bile. Değer verdiği tek kişi erkek kardeşi Sean'dı ama Sean'a göz kulak olmak bazen tam zamanlı bir iş olabiliyordu. Crank'in hayattan istediği tek şey, şarkılarını yazabilmek için rahat bırakılmak ve kurduğu müzik grubunun başarılı olmasıydı.


Julia Thompson, babasının kariyerini riske atacak olan bir sırla beraber birkaç yıl önce Pekin'den Washington'a gelmişti. Şimdi ise Harvard'daki son yılındaydı ve duygularının kontrolünü kaybetmemek için geçmişten gelen hayaletlerle savaşıyordu.


Julia ve Crank, bir savaş karşıtı protesto esnasından karşılaştıklarında, aralarındaki bağ o kadar güçlüydü ki her şeyi altüst edebilirdi.


"Asi bir ruhun bu zarif aşkını kesinlikle tekrar okumak isteyeceksiniz!"


- Merve Akıncı, Şahmelek ve Senli'nin yazarı-


"Charles Sheehan-Miles'ın yazım tarzı nefes kesici! Sizi hikâyenin içine hapsediyor ve asla bırakmıyor."


- Aestas Book Blog-


"Bu, sadece bir aşk romanı değil. Aynı zamanda aile sevgisini, arkadaşlığı ve "birlikteliğin" iyileştirme gücünü de anlatıyor."


- Maryse's Book Blog-


"Bence bu kitabı herkes okumalı. İnanın bana pişman olmayacaksınız!"


- The Indie Bookshelf


"Etkileyici bir anlatımla duygular adeta sayfalardan taşıp size kadar ulaşıyor, fakat acının ve aşkın mükemmel dengesi boğulmanıza engel oluyor. Kelimenin tam anlamıyla dolu dolu bir kitaptı!"


- Tuğçe'nin Kitaplığı


Yorum Sayısı: 1

Tavsiye üzerine aldığım ve gerçekten çok beğendiğim bir kitap oldu. Julia'nın ve Crank'in iç dünyalarını derinlemesine görmek, kafa karışıklıklarını yaşamak ve çekincelerini hissetmek çok hoştu. Son dönemde moda olan ve kitabın arasına yerli yersiz serpiştirilmiş çok da anlamlı olmayan onlarca sevişme sayfasının aksine bu kitabın çok daha duygusal ve dokunaklı bir kurgusu var. Devamı olan bir seriymiş; umarım en kısa zamanda diğer kitaplar da çevrilip raflardaki yerini alır.

E
Esen Gezgin  -   02.02.2016