Oyunculara Özel

Yayınevi/Marka
39 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 3
 • Everest SGM - X7 Oyuncu Mouse + Mousepad - Siyah Renk

  Everest SGM - X7 Oyuncu Mouse + Mousepad - Siyah Renk

  Marka Everest Bağlantı:         USB Kablo Buton Sayısı:  7 Algılama:        Optik Garanti Süresi (Ay):  24 Siyah Renk Everest Rampage SGM-X7 güçlü 2400 DPI lazer sensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu geniş DPI seçeneklerini değiştirebilirsiniz.3000 Taramafrekansı,3 Milyon tıklama özelliği ve 3 Milyon Swing hareket testlerini başarıyla tamamlamıştır.Özel dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sağlar.Özel tasarımı Rampage SGM-X7'i diğer oyuncu mouselarından farklı kılar.Everest rampage SGM-X7 her zaman rakiplerinden bir adım önde ! Yumuşak dokunuşlu yapısı ve eşsiz tasarımı sayesinde kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan Everest Rampage SGM-X7 ile oyun oynamanın keyfine varın ! Everest Rampage SGMX-X7 üzerinde bulunan 2X Tıklama Tuşu, Scroll Tuşu, DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkanı tanır.Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz.Everest Rampage Sgm-x7 Yumuşak dokunuşlu yapısı ile konforlu, dayanıklı ve hasas bir biçimde dizayn edilmiştir. Everest Rampage SGM-X7'nin üzerindeki 3 Farklı led ışık seçeneği ve 3 farklı DPI seçeneği ile kolayca kullanın.Sürekli olarak değişen üzerindeki led ışıklar farklı bir görsellik sağlamakta ve oyun keyfinize artı katmaktadır. Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan Rampage SGM-X7 size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar.Led ışıklı tasarımı ile görsel olarakda etkileyici bir tasarıma sahiptir. Everest Rampage SGM-X7'nin yanında Siyah/Kırmızı renklerde tasarlanmış olan baskılı mouse pad HEDİYE !Everest Rampage Sgm-X7 yüzeyinde bulunan kıvrımlar ve özel tasarımı sayesinde maksimum tutuş sağlar ve oyun esnasında mouse'unuzun elinizden kaymasına engel olur. Everest SGM-X7'nin tak çalıştır özelliği sayesinde zaman kaybetmenden pratik bir şekilde kolaylıkla kurulum gerektirmeden kullanın.
  44,95  TL
 • HADRON G7 Gamer Mouse + Mouse Pad Seti - Yeşil Güç

  HADRON G7 Gamer Mouse + Mouse Pad Seti - Yeşil Güç

  Bağlantı: USB Kablo Buton Sayısı: 7 Algılama: Laser DPI: 2400 DPI Oyuncular için: Var HADRON G7 üzerinde bulunan 2X Tıklama Tuşu, Scroll Tuşu, DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkanı tanır. Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz. HADRON G7 Yumuşak dokunuşlu yapısı ile konforlu, dayanıklı ve hasas bir biçimde dizayn edilmiştir.
  24,99  TL
 • Everest SGM - X9 Oyuncu Mouse + Mousepad - Siyah Renk

  Everest SGM - X9 Oyuncu Mouse + Mousepad - Siyah Renk

  Marka Everest Bağlantı:         USB Kablo Buton Sayısı:  7 Algılama:        Optik Garanti Süresi (Ay):  24 Siyah Renk Everest SGM-X9 Usb Siyah Oyuncu 2 in 1 Pad + Mouse ; Güçlü 2400 DPI lazer sensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu geniş DPI seçeneklerini değiştirebilirsiniz. 3000 Tarama frekansı, 3 Milyon tıklama özelliği ve 3 Milyon Swing hareket testlerini başarıyla tamamlamıştır. Özel dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sağlar. Özel tasarımı SGM-X9'u diğer oyuncu mouselarından farklı kılar. Everest SGM-X9 her zaman rakiplerinden bir adım önde ! Everest SGM-X9 Usb Siyah Oyuncu 2 in 1 Pad + Mouse ; Yumuşak dokunuşlu yapısı ve eşsiz tasarımı sayesinde kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan Everest SGM-X9 ile oyun oynamanın keyfine varın ! Everest SGM-X9 Usb Siyah Oyuncu 2 in 1 Pad + Mouse ; Üzerinde bulunan Scroll Tuşu, DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkanı tanır. Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz. Everest SGM-x9 Yumuşak dokunuşlu yapısı ile konforlu, dayanıklı ve hasas bir biçimde dizayn edilmiştir. Everest SGM-X9 Usb Siyah Oyuncu 2 in 1 Pad + Mouse ; 3 farklı DPI seçeneği ile kolayca kullanın. Sürekli olarak değişen üzerindeki led ışıklar farklı bir görsellik sağlamakta ve oyun keyfinize artı katmaktadır. Everest SGM-X9 Usb Siyah Oyuncu 2 in 1 Pad + Mouse ; Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan SGM-X9 size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar. Led ışıklı tasarımı ile görsel olarakda etkileyici bir tasarıma sahiptir.
  45,99  TL
 • Everest Rampage SMX-R1 USB Profesyonel Oyuncu Mouse

  Everest Rampage SMX-R1 USB Profesyonel Oyuncu Mouse

  Everest Rampage SMX-R1 güçlü 4000 DPI lazer sensör kullanmaktadır. Oyunda iken bile bu geniş DPI seçeneklerini değiştirebilirsiniz.Özel dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sağlar.Izgaralı üst tasarımı Rampage SMX-R1'i diğer oyuncu mouselarından farklı kılar.Everest rampage SMX-R1 her zaman rakiplerinden bir adım önde ! Yumuşak dokunuşlu yapısı ve eşsiz tasarımı sayesinde kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan Everest Rampage SMX-R1 ile oyun oynamanın keyfine varın ! Everest Rampage SMX-R1 üzerinde bulunan Scroll Tuşu , DPI fonsiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile size kolay kullanım imkanı tanır.Bu tuşlar sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay gerçekleştireceksiniz. Everest Rampage SMX-R1 Yumuşak dokunuşlu yapısı ile konforlu, dayanıklı ve hasas bir biçimde dizayn edilmiştir. Everest Rampage SMX-R1'in üzerindeki 7 Farklı led ışık seçeneği ve 7 farklı DPI seçeneği ile kolayca kullanın.Sürekli olarak değişen üzerindeki led ışıklar farklı bir görsellik sağlamakta ve oyun keyfinize artı katmaktadır. Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan Rampage SMX-R1 size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar.Led ışıklı tasarımı ile görsel olarakda etkileyici bir tasarıma sahiptir. Everest Rampage SMX-R1 Altın kaplama uçlar sayesinde maksimum iletkenlik ve maksimum performans sunar. Everest Rampage SMX-R1 Yan yüzeyinde bulunan 7 Adet çıkıntı ızgara sayesinde maksimum tutuş sağlar ve oyun esnasında mouse'unuzun elinizden kaymasına engel olur. Everest Rampage SMX-R1 kendine ait yazılımı sayesİnde farede bulunan 6 tuşa istediğiniz fonksiyonu ya da emri atayabilirsiniz.Makro sayesinde istediğiniz kombinasyonları oluşturup dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Everest SMX-R1'in tak çalıştır özelliği sayesinde zaman kaybetmenden pratik bir şekilde kolaylıkla kurulum gerektirmeden kullanın.
  47,90  TL
 • Guitar Hero Live PS4 Gitar ve Oyun Seti

  Playstation 4 için Gitar ve Guitar Hero PS4 Oyunu Activision 13 yaş ve üzeri oyuncu kitlesi içindir. Lisanslı ürün.
  386,74  TL454,99  TL
 • NUBWO NJ-27 Game Controller

  NUBWO NJ-27 Game Controller

  Ürünün Kodu :  NJ-27 USB GAME PAD Beyaz RenkŞık TasarımKaliteli GAME PAD USB 2.0
  35,49  TL
 • Sony PS4 Kablosuz Dualshock 4 Kol / Joystick / Gamepad

  Eksiksiz Kontrol DUALSHOCK 4 Hem alıştığınız hem de hiç beklemediğiniz yolları kullanarak oyunlarla etkileşime girin. Daha hassas çubuklar, dahili hareket sensörleri, entegre hoparlör ve dokunmatik kontroller, DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazının sezgisel, yaratıcı bir oyun deneyimi yaşatmasının nedenlerinden yalnızca birkaçı. Yeni Bir Oyun Oynama Şekli Gelmiş Geçmiş En İyi Tasarımımız Oyunlarınızı Yayınlayın SHARE düğmesine hafifçe dokunarak en iyi anlarınızı yakalayın ve sergileyin. Parmaklarınızın UcundaYeni dokunmatik yüzeyi kullanarak karakterinizi yönlendirin, kaydırın veya sürükleyip bırakın. Her Ayrıntıyı DuyunDahili hoparlör ve stereo kulaklık jakı ile ayrıntıları ön plana çıkarın. Kişisel Oyun DeneyimiRenkli ışıklı çubuk oyunda olan bitenleri yansıtır ve PlayStation Camera'nın kablosuz kontrol cihazınızı izlemesine yardımcı olur. SHARE Düğmesi Tek bir düğmeye dokunarak zaferlerinizi ve başarılarınızı popüler sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşmak istemez misiniz? Dahili Mono Hoparlörlü ile Kulaklık ve Kulaklık Jakı Ayrıntıları öne çıkarın. Kumandadan gelen Hi-Fi ses efektlerinin tadını çıkarın ve kulaklıkaracılığıyla çevrimiçi arkadaşlarınızla sohbet edin. Gelişmiş Titreşim Her şeyi daha ayrıntılı görmenin ve duymanın yanı sıra yoğun titreşim motorları sayesinde daha fazla hissedeceksiniz. Dokunmatik Yüzey Dokunmatik Yüzey ile yönlendirin, hareket ve çizim yapın. Kumandanın önündeki Dokunmatik Yüzey oyun oynama şeklinizi özgürleştirecek.
  185,25  TL195,00  TL
 • Sony Playstation Wireless Stereo Headset 2.0

  Sony Playstation Wireless Stereo Headset 2.0

  Oyunlarınızdaki seslerin ne kadar harika olduğunu keşfedin Evinizdeyken PlayStation 4 ve PlayStation 3 sisteminde ya da hareket halindeyken PlayStation Vita ve diğer mobil cihazlarda zengin, dinamik sesin keyfini çıkarın. Kristal netliğinde, gürültüyü engelleyen dahili mikrofon aracılığıyla arkadaşlarınızla sohbet edin ve takım arkadaşlarınıza talimat verin. Görünmeyen düşmanları ve mükemmel patlamaları etkileyici 7.1 sanal surround sesle duyun (yalnızca PS3 ve PS4). PS3 ve PS4 için Kulaklık Eşlik Uygulamasının sunduğu daha özel ses modlarıyla oyun, film ve müziğe göre optimize edilmiş önceden ayarlı ses modları arasında geçiş yapın (PlayStation Store'dan indirilebilir). Şarj edilebilir pil, kolay taşınabilirlik ve katlanır tasarım özellikleri sayesinde kulaklığınızı hareket halindeyken sekiz saate kadar kullanın. TV ekranında gösterilen kulaklık durumuna bakarak mikrofon düzeyi gibi önemli ayrıntıları görün. Not:PS4 sistem yazılımı sürüm 1.60 / PS3 sistem yazılımı sürüm 4.20 veya daha yeni bir sürüm gerekir.
  344,50  TL
 • HADRON Usb Game Controller / Joy Stick - Özel Şeffaf Tasarım

  HADRON Usb Game Controller / Joy Stick - Özel Şeffaf Tasarım

  PC ve laptop ile uyumludur. USB ile çalışır. Titreşimlidir ve analog özelliğine sahiptir. Hiçbir yazılım gerektirmez. Tak ve çalıştır.
  22,90  TL
 • A4 TECH Bloody ZL5A Sniper Lazer Oyuncu Mouse

  A4 TECH Bloody ZL5A Sniper Lazer Oyuncu Mouse

  A4 Tech Bloody ZL5A Terminator Lazer Oyun Mouse - Core 3 Aktif ve Metal Ayaklı   Bağlantı Şekli : Kablolu Renk : Siyah Fare türü : Scroll Fare bağlantısı : USB Tuş Sayısı : 8,0 Satış Garanti Süresi (ay) : 24
  165,00  TL
 • A4 TECH BLOODY TL8 8200 CPI TERMINATOR LASER GAMING MOUSE

  A4 TECH BLOODY TL8 8200 CPI TERMINATOR LASER GAMING MOUSE

  A4 Tech Bloody TL8 Lazer Gamer 8200 CPI Siyah Özellikleri Mouse Tipi Laser Mouse Rengi Gümüş-Siyah Çözünürlük 8200 dpi Mouse Uyumluluğu Notebook ve Pc Pc Bağlantısı USB Garanti Süresi 24 Ay Mouse Tuşları 9 Tuş_1_Scroll 
  139,00  TL
 • A4 TECH BLOODY ZL50 SNIPER LASER GAMING MOUSE

  A4 TECH BLOODY ZL50 SNIPER LASER GAMING MOUSE

  Üretim Yeri: P.R.C. Mouse Tipi: Optik Mouse Boyutu:Maxi Gaming Mouse:Evet/Var Pc Bağlantısı:Usb Mouse Bağlantı:Kablolu Renk: Siyah Çözünürlük: 3200 DPI Uyumlu Olduğu İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows Xp Garanti Süresi:24 Ay
  145,00  TL
 • A4 TECH BLOODY V7MA X'CLİDE GAMING MOUSE

  A4 TECH BLOODY V7MA X'CLİDE GAMING MOUSE

  A4TECH BLOODY V7MA CORE3 GAMİNG MOUSE ÇOK ÇEKİRDEKLİ SİSTEM Online oyunlarda tek çekirdekli sıradan oyun mouse'ları güçlü makroları / hareketleri kullanmanızı kısıtlar. Çok çekirdekli sistem farklı karakterler arasında geçiş yapmanızı sağlar. Online oyunların keyfini özgürce çıkarabilirsiniz.   CORE 1: NON FPS (PAKETE DAHİL) Bloody çekirdek 1 , FPS oynamayan ev ve ofis kullanıcılarına günlük işlerini daha kolay ve verimli hale getirebilecek güçlü fonksiyon tuşları ve multimedya kısa yok tuşlarına sahip.   CORE 2: SİLAH 3 (PAKETE DAHİL) Bloody çekirdek 2'de 3 atış modu vardır. Tek atış, çift seri atış, 3 seri atış bu özelliği ile FPS oyuncuları tüm güçlü silahları deneyebilir ve FPS oyunlarının keyfini çıkarabilirler.   ULTRA SİLAH 3 (Siparişle Aktive Edilir) Otomatik geri tepme önleyici Oto tekrarlı bombalama Gerçek zamanlı silah ayarları Mermi yolu ayarı Cephanelik yönetimi Oscar makro düzenleme Oscar makro paylaşma   6X ATEŞLEME HIZI Normal mouse butonlarının tepki süresi 18ms civarındadır. Bloody'ninki sadece 3ms yani 6 kat daha hızlı!
  120,00  TL
 • A4 TECH BLOODY T50 WINNER OPTİK GAMING MOUSE

  A4 TECH BLOODY T50 WINNER OPTİK GAMING MOUSE

  Ürün Tipi: Optik Mouse Bağlantılar: USB Kablo Uzunluğu:1.8 mRenk: Gümüş Siyah
  115,00  TL
 • A4 TECH BLOODY R8A-SİYAH ŞARJLI MAUSE

  A4 TECH BLOODY R8A-SİYAH ŞARJLI MAUSE

  Avago HD Optical motoru ile HD Hassasiyet Garanti ! Kablolu olarak kullanabilme imkanı Metal X’Glides ile daha hasas ve dayanıklı zırhlı ayaklar-Skatez Çok çekirdekli sistem ve gelişmiş Bloody yazılımı Core1-Non FPS Core2-Silah 3 ile 3 atış modu, Tek atış, Çift Seri Atış, 3 Seri Atış Tuş 1-Tek Atış Tuş N-Çift Seri Atış Tuş 3-Üç Seri Atış Ultra Core3-Ultra Silah-3 (Aktif edilmiş) FPS oyunlar için 6-Keskin Nişancı Modu MMO oyunlarında Hızlı-1 Tuşu ile makroları aktive etme Otomatik Geri Tepme Önleyici Bombalama modu Gerçek Zamanlı Silah Ayarları Mermi Yolu Ayarı Cephanelik Yönetimi 1msn buton (klik) tepki süresi (Normal Mouse:18msn) 4000cpi çözünürlük 100-4000cpi çözünürlüğe kadar ayarlayabilme (Sürücü yüklendiğinde) 160K dahili bellek 8 Buton ve Tek Scroll Işıklı-silah mod indikatörlü scroll tekerleği Kablosuz Sinyal Koruma Teknolojisi Patentli Synch RF teknolojisi ile kablolu gibi akıcı Veri kaybını önlemek için çift yönlü frekans senkrenizasyonu Dilerseniz kanal seçerek frekans karışmasını engelleyin Metal X’Glides-Skatez ile ultra hassasiyet ve 300Km’den fazla pürüzsüz kullanım 10 Milyon Klik tuş kullanım ömrü 125-500Hz  USB bildirim hızı ile 4 kat ultra yüksek hızlı iletişim 2,41 MegaPixel/sn görüntü işleme 20-23g maksimum hızlandırma 60-160 IPS (inch/sn) maksimum izleme hızı (yüzeye bağlı olarak) 144 gr 122 (b) x 82 (e) x42 (y) mm USB Kablosuz alıcı uzatma Dock’u hediye Micro USB Şarj ve bağlantı
  169,00  TL
 • 4 TECH BLOODY T6 WINNER GAMING MOUSE

  4 TECH BLOODY T6 WINNER GAMING MOUSE

  Teknik Özellikler : Marka A4 Tech Model Bloody A6 Optik Gamer 4000 CPI Ürün Kodu A6 Optik Gamer Bağlantı Tipi Kablolu Bağlantı Teknolojisi USB Tuş Sayısı 8 Adet Scroll 1 Adet Maximum CPI 4000 Sensör Optik Boyutlar 127 x 74 x 42 Kutu İçeriği - Pil Türü Yok Pil Teknolojisi Yok Desteklenen Pil Sayısı Yok Uyumlu işletim sistemi Windows Vista, Windows 7, Windows Xp, Windows 8 Ağırlık 153 gr Garanti Süresi 2 Yıl Mouse Rengi Siyah Garanti Süresi 24 Ay Çözünürlük 4000 dpi
  109,00  TL