Animasyon Filmleri

Yayınevi/Marka
194 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 13
 • Kung Fu Panda 3D

  Kung Fu Panda 3D

  Blu-Ray
  Ejder Savvaşçısı olmaya çalışan noodle düşkünü Po'nun yüksek komedi ve animasyonla oluşturan eğlenceli hikayesi.
  Temin Edilemiyor
 • Çılgın Hırsız 1 ve 2

  Çılgın Hırsız 1 ve 2

  Dvd
  Tüm dünyada gişe rekorları kıran animasyon komedi filmi Çılgın Hırsız, ikili DVD'si ile birlikte yeniden sizlerle... Eski süper kötü Gru'nun süper hayranları, bu set kaçmaz!
  Temin Edilemiyor
 • İntihar Dükkanı

  İntihar Dükkanı

  Dvd
  Patrice Leconte ve Tuvache ailesi, dükkanlarının kapısını sizlere ölümcül ve aynı zamanda neşeli bir masal için açıyor. Sizi hikâyenin içine sürükleyen tuhaf ve komik karakterler de cabası! Yaşamdan ümidini tamamen yitirmiş sakinlerle dolu bir şehir düşünün. Öyle ki, mahallenin çiçekçisi bile intihar için hazırlanmış özel malzemeler satıyor. Ancak, karamsarlığa bürünmüş bu şehirde, dükkan patronun hamile kalmasıyla küçük bir umut yeşermeye başlıyor. İntihar Dükkanı’nda yavaş yavaş gerçek çiçekler açıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Büyülü Dalgalar

  Büyülü Dalgalar

  Dvd
  Ocean Waves, Kochi Japonya'da geçen bir lise aşkı hikayesi. Taku Morisaki ve Matsuno Yutaka, okullarına Tokyo'dan Rikako adından bir kız transfer olduğunda birbirlerinin en iyi arkadaşlarıdırlar. Kendini grup aktivetileri dışında tutan Rikako'ya okuldakiler züppe demeye başlamışlardır. Matsuno, Rikako'ya aşık olunca birlikte fazla  zaman geçirmeleri Morisaki'nin kıskanmasına neden olur. Okuldaki dedikodular gün geçtikçe atmaya başlar; ancak Morisaki; Rikako ile arasında hiçbir şey olmadığı konusunda ısrar etmektedir.
  Temin Edilemiyor
 • Rüzgar Yükseliyor

  Rüzgar Yükseliyor

  Dvd
  Kendini uçaklara adamış mühendis Jiro Horikoshi,estetiği, ruhu ve arkasındaki bilimle; uçmaya dair her şeye hayrandır. Gözleri bozuk olduğu için hiç bir zaman pilot olamayacaktır; bu yüzden yıllardır hayallerindeki uçağı tasarlamak ve inşa etmekle uğraşmaktadır. En sonunda tasarımı olan Mitsubishi A6M Zero bittiğinde ise Jiro'nun hayalleri paramparça olur çünkü hayatını adadığıprojesi 2. Dünya Savaşı için kullanılacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Sihirli Kedi

  Sihirli Kedi

  Dvd
  Stüdyo Ghibli bir kez daha rüyalarınızı gerçek kılıyor!Oscar Ödüllü Spirited Away’in yapımcılarından gençlerin ve kedi severlerin beğenerek izleyecekleri bir macera. Evinden okuluna gitmekte olan özgür ruhlu kız Haru, karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir kedi görür. Yola atlayarak kamyonun altında kalmak üzere olan kediyi kurtarır. Kurtardığı kedi, Kedi Kral’ın oğlu prens Lune’dur. Çok geçmeden Haru, kralın teşekkürü olarak Kedi Krallığı’na davet edilir. Haru, Kedi Kral’ın kendisiyle evlenmek istediğini öğrenince bir karar vermek zorunda kalır. Ya krallıkta kalacak ya da gerçek dünyaya dönecektir.
  Temin Edilemiyor
 • Fındık İşi

  Fındık İşi

  Basoynat Dvd
  ÇOK AMA ÇOK EĞLENCELİ, DURDURAK BİLMEYEN BİR MACERA!İçi içine sığmayan, yaramaz sincap Surley yaşadığı yerden sıkılır ve en sevdiği arkadaşı fare Buddy’le birlikte keşfetme arzusuyla büyük şehire gelir. Ancak burda hayat kolay değildir. Kış kapıya dayanmış ve yiyecek bulmak zorlaşmıştır. Tam o esnada akıllarına parlak bir fikir gelir: Fındıkçı dükkanını soymak! Ancak o da ne, fındıkçı dükkanını soymaya düşünen bir başkası daha vardır. Azılı bir rakun Surley ve Buddy’i alt edip dükkanı soymak için elinden gelen kötülüğü yapmaya kararlıdır.
  Temin Edilemiyor
 • Cesur Zebra Khumba

  Cesur Zebra Khumba

  Basoynat Dvd
  Khumba, vücudunun sadece ön bölümünde zebra çizgileri olan ve zebra çizgilerine takıntılı bir sürüde dogan talihsiz bir hayvandır. Küçük Zebra, kısa süre içerisinde bu haberin duyulmasıyla lanetli olarak adlandırılır. Sürüdeki diger zebralara göre, yasadıkları Great Karoo'da meydana gelen ve tüm canlı yasamını tehdit altına alan susuzluk Khumba'nın yüzündendir. Zira bu bölgeye çok uzun zamandır yagmur yagmamaktadır. Söylentiler hızla yayılır ve artık sürünün lideri olan öz babası dahi Khumba'nın lanetli olduguna ve bölgeyi terk etmesi gerektigine karar verir. Baskılara karsı koyma gücü olmayan Khumba, kaybolan diger çizgilerini bulmak için cesaret gerektiren bir yolculuga çıkacaktır. Bu yolculuk esnasında kendisine yardım etmeye çalışan ilginç karakterlerle tanışsa da Phango isimli kötü leoparla karşılaşması işleri bir hayli zora sokacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Yukarı Bak - Up

  Yukarı Bak - Up

  Dvd
  Yılın en çok izlenen Disney animasyonu! Carl Fredricksen, her zaman hayalini kurduğu maceraya atılmak için son şansını değerlendirmeye karar veren biraz haylaz, biraz hayalci, emekli bir baloncudur. Evine bağladığı binlerce balon sayesinde rüya yolculuğuna doğru havalanır. Ancak Carl’ın bilmediği bir şey vardır: Daha önce arka bahçesinin bile dışına çıkmamış olan 8 yaşındaki gönüllü Doğa Keşifçisi Russel, yanlış zamanda yanlış yerdedir. Carl’ın ön kapısında.
  Temin Edilemiyor
 • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Vcd
  MUHTEŞEM   MACERANIN İKİNCİ HALKASINA HAZIRLANIN!DreamWorks’ün Oscar Adayı filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’den efsanevi üçlemenin yeni bölümü geliyor. Hıçkıdık ve Dişssiz, içinde vahşi ejderhaların ve gizemli bir Ejderha Sürücüsünün olduğu saklı bir buz mağarası keşfedince iki arkadaş kendilerini insanların ve ejderhaların geleceğini kurtarmak için verilen destansı bir savaşta bulur.
  Temin Edilemiyor
 • Ormanda Karmaşa

  Ormanda Karmaşa

  Basoynat Dvd
  Manu ve Sacha, Meksika'nın yağmur ormanlarında yaşayan ve birbirlerine aşık olan iki rakundur. Beraberliklerinin önünde büyük bir engel oluşur. Manu'nun yaptığı bir yaramazlık sonucu kabilelerinin en önemli heykeli kırılır ve Sacha'nın da babası olan kabile reisi Manu'yu kabileden gönderir. Manu artık ormanda yaşamak zorundadır. Bir süre sonra Sacha avcılar tarafından kaçırılır ve böylece Manu'nun kendini ispatlama görevi başlamış olur. Manu, tek aşkını kurtarmak ve bu sayede de kabileye geri dönebilmek için yola koyulur.
  Temin Edilemiyor
 • Hazine Avcısının Maceraları

  Hazine Avcısının Maceraları

  Basoynat Dvd
  Eğlenceye Hazır mısınız? İnşaat işçisi olarak çalışan Tad günün birinde bir dizi yanlış anlaşma sonucu kendisini hep tanışmayı hayal ettiği professor Max Gordun’un yerine geçmiş ve Peru’daki Kayıp Şehir’I bulmak üzere yola çıkmış bulur. Ona bu eğlenceli ve tehlikeli yolculukta Profesörün güzeller güzeli kızı Sara eşlik edecektir.    
  Temin Edilemiyor
 • Kuzular Firarda

  Kuzular Firarda

  Dvd
  Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Kuzular Firarda

  Kuzular Firarda

  Vcd
  Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Madagaskar 3:Avrupanın En Çok Arananları

  Madagaskar 3:Avrupanın En Çok Arananları

  Basoynat Dvd
  En sevdiğiniz karakterler geri döndü, hem de şimdiye kadarki maceralarının en eğlencesiyle! Eleştirmenlerin 'son derece sevimli ve komik' (Bill Zwecker, Chicago Sun-Times) buldukları bu vahşice eğlenceli ve sıradışı şekilde komik olan macerada kahramanlarımız Alex, Marty, Melman ve Gloria bir anda kendilerini Avrupa yollarında bulurlar. İlgi çekmeyi seven Kral Julien ve her daim aksiyona hazır Penguenlerin de katılımıyla ekip, hayvan kontrol lideri Kaptan Dubois'ten kaçan bir sirke katılırlar. Yüksek uçan bir aksiyon ve birbirinden renkli yeni karakterleri ile her zamankinden daha extravaganza olan MADAGASKAR'ı herkes çok sevecek.
  Temin Edilemiyor
 • Ölü Gelin

  Ölü Gelin

  Dvd
  Tım Burton'un Ölü Gelin'i, Edward Scissorhands ve The Nightmare Before Christmas filmlerindeki karanlık romantizm geleneğini sürdürüyor. 19. yüzyılda, küçük ve kasvetli bir kasabada geçen, stop-motion animasyon tekniği ile çekilen film; Yaşayanlar Diyarı'nda güzel gelin Victoria ile (Emily Watson'un sesinden) evlenmek üzereyken gizemli bir ölü gelin (Helena Bonham Carter'ın sesinden) tarafından apar topar yer altına çekilen Victor (Jonny Depp'in sesinden) adında genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Ölüler Diyarı, genç adamın bildiği mazbut yaşamın tam zıttıdır ve ölüler, Yaşayanlar Diyarı'ndaki sıkıcı insanların hepsinden çok daha canlıdır. Ölüler Diyarı'ndaki bu renkli hayata karşın bu dünyadaki -ya da diğer dünyadaki- hiç bir kuvvet onun gerçek aşkı Victoria'ya kavuşmasına engel olamayacaktır. İyimserlik,romantizm ve ahiret hakkında Burton tarzı bir hikaye.
  Temin Edilemiyor