Çizgi Film

Yayınevi/Marka
13 öğeden 1-13 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Alice Harikalar Diyarında

  Alice Harikalar Diyarında

  Vcd
  Alice in Wonderland (Alice Harikalar Diyarında) Charles Lutwidge Dodgson tarafından 1865 yılında yazılan Alis Harikalar Diyarında adlı çocuk romanından uyarlanan ve Yönetmenliğini Tim Burton'ın yaptığı, senaryosunu Linda Woolverton'ın yazdığı filmde, Alice şimdi on dokuz yaşındadır ve 13 yıldan beri hep aynı rüyayı görmektedir. Ve bir tavşan deliğinden geçerek ziyaret ettiği diyara geri döner.
  Temin Edilemiyor
 • Tenten'in Maceraları

  Tenten'in Maceraları

  Vcd
  Tüm dünyada sevilen genç gazeteci Tenten ve sadık köpeği Milu, Tenten'in maceraları ile bu muhteşem filmde ekranlara taşınıyor. Bir gemi maketinin inanılmaz bir sır barındırdığını keşfeden tenten ve arkadaşları kendilerini şeytani bir oyunun içinde bulurlar. Dalgalı denizlerden Kuzey Afrika çöllerine kadar karşılaştıkları her yeni bulmaca, izleyenleri heyecan, macera ve gizemin doruklarına çıkarıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Vol İ

  Vol İ

  Vcd
  Arabalar ve Ratatuy'un yaratıcılarından ve Kayıp Balık NEmo'nun eleştirmenlerce çok beğenilen yönetmeninden sizi çok da uzak olmayan bir galaksiye doğru kozmik ve komik bir yolculuğa çıkaracak VOL*İ adındaki azimli bir robotun macerasına hazır mısınız? Yaratılış amacına yüzlerce yıl hizmet ettikten sonra yalnız, meraklı ve sevimli Vol İ, bir araştırma robotu olan EVE ile tanışınca hayatında yeni bir amaç edinir. Galaksi boyunca harika karakterlerle fantastik bir yolculuğa çıkmak için onlara katılın. Disney - Pixar'ın Oscar® ödüllü son mecarası ile kendinizi büyüleyici bir dünyaya transfer edin. Şimdi daha önce yayınlanmamış kısa bir film "BURN*E"nin de yer aldığı özel seçenekler eşliğinde bu VCD, çok şaşırtıcı ve keyif verici. VOL*İ'yi ailenizle birlikte tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Cesur

  Cesur

  Vcd
  Yılın 1 numaralı filmi! Pixar görsel şölen ve hikaye anlatımında sınırlarını zorluyor.   Kral Fergus ve Kraliçe Elinor'un inatçı kızı, yetenekli okçu Merida'ya, bu kahramanca yolculuğunda siz de katılın! Hayatta kendi yolunu çizmeye kararlı Merida, asırlık bir kutsal geleneği kullanarak, toprağın asi ve şamatacı sahiplerine meydan okur ve onun bu davranışı krallıkta yanlışlıkla kaosa neden olur.
  Temin Edilemiyor
 • Alis Harikalar Diyarında

  Alis Harikalar Diyarında

  Vcd
  Alice Harikalar Diyarında (Özel Versiyon) Orjinal isim: Alice In Wonderland Barkod No : 8697333022179 2 Adet Video CD Yapımcı : Walt Disney Oyuncu : Bill Thompson, Jerry Colonna, Richard Haydn, Sterling Holloway, Verna Felton Müzik : Mack David Yönetmen: Clyde Geronimi , Hamilton Luske, Wilfred Jackson Başrol: Ed Wynn, Kathryn Beaumont Tiglon / Walt Disney Studios Home Entertainment / Muhteşem Bir Disney Klasiği Sihir, eğlence ve macerayı özel versiyon Alice Harikalar Diyarında ile keşfedin! Alice, Harikalar Diyarı ormanına düşerken maceraya siz de katılın ve sıradışı kahramanlarımız Tweedledee, Tweedledum, Deli Şapka , Kupa Kraliçesi ve hep geç kalan Tavşan ile tanışın.
  Temin Edilemiyor
 • Vahşi Doğa

  Vahşi Doğa

  Vcd
  Vahşi ve Çılgın Bir Macera! Asla unutamayacağınız muhteşem bir aile macerası için hazır olun! Disney kahkaha ve komedinin kafesini Vahşi Doğa'ya açıyor. Bir grup kafadar şehir hayvanat bahçesinden kaçtığında, New York'un aslında en büyük ve vahşi orman olduğunu keşfederler. Kahkahalarınıza engel olamayacağınız muhteşem sahneleri ile Vahşi Doğa her yaştan izleyiciye eğlenceyi garanti ediyor.
  Temin Edilemiyor
 • Cesur Balık 2

  Cesur Balık 2

  Vcd
  Zorba köpekbalığı Troy, Cordelia'yı kaçırınca bu zorlu görev için Pi ve Junior onu kurtarmak amacıyla bütün arkadaşlarını bir araya getirirler. Troy geldiğinde Pi ve Cordelia daha yeni Junior 'ın ebeveynleri olmuşlardır. Pi herkesi savaşmak için eğitirken, Ronny adında yeni birisi çıkagelir ve kendi yöntemiyle köpekbalıklarından kurtulabileceklerini söyler. Fakat aslında Ronny Troy tarafından onlara casusluk edip evlerini korumalarını önlemek için gönderilmiştir... Denizin altındaki tropikal cennet olan mercan kayalarında geçen hikayenin yönetmenliğini Mark A.Z. Dippé üstleniyor. Keyifli animasyonun Türkçe dublaj kadrosunda ise Mazlum Kiper, Altuğ Yücel, Emin Yaraç, Sercan Gidişoğlu ve Erdem Çalışkan isimleri yer alıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Rio 2

  Rio 2

  Dvd
  BUZ DEVRİ'NİN YARATICILARINDANRitmi hisset...tempoya kulak ver...ve zihnini serbest bırak! BUZ DEVRİ'nin yaratıcılarından tüm aileniz için muhteşem bir animasyon. Blu, türünün tek örneği olduğuna inanan egzotik bir kuştur. Ancak sahibi Blu'nun Rio De Jenerio'daki benzeri Jewel'ı görünce, birlikte hayatlarının macerası olacak bir yolculuğa çıkarlar. Her ne kadar Blu uçmayı bilmese de, yeni tanıştığı arkadaşları ona içindeki cesareti bulmasında ve kanatlarını açıp kaderini izlemesinde yardımcı olacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Tarzan

  Tarzan

  Vcd
  Edgar Rice Burroughs’un ünlü romanından uyarlanan bu harika Disney animasyonunda, ormanın derinliklerinde bebek Tarzan’ın bir Goril aile tarafından bulunmasıyla başlayan hikaye anlatılıyor. Kabilenin lideri tarafından “tüysüz maymun” olarak adlandırılmasına rağmen, Tarzan, goriller tarafından kabul edilir ve onlardan biri gibi yaşamına devam eder.
  Temin Edilemiyor
 • Tarzan 2

  Tarzan 2

  Vcd
  Eğlence ve maceranın iç içe geçtiği Disney klasiği Tarzan'ın devam filmi Tarzan 2 ile efsanenin başlangıcını keşfedin! Ormanın kralı olmadan önce Tarzan, yaşadığı çevreye uyum sağlamaya çalışan sakar ve beceriksiz bir çocuktur. Yaptığı bir hatadan dolayı ailesini tehlikeye sokan Tarzan, sevdiklerinin onsuz daha iyi olacağını düşünür. Ailesinden ayrı yeni yolculuğunda, ormanın en güçlü hayvanı gizemli Zugor ile tanışır. Tarzan ve Zugor, farklı olmanın aslında bir zayıflık olmadığını, arkadaşların ve ailenin dünyadaki en büyük güç olduğunu birlikte keşfederler! Terk, Tantor ve en sevdiğiniz karakterler, yanlarında yepyeni arkadaşlarla geri döndüler! Bu eğlence dolu macera, Phil Collins'den harika şarkılarla tüm ailenize Disney'in vahşi doğasında eğlenceyi garantiliyor.
  Temin Edilemiyor
 • Rio 2

  Rio 2

  Vcd
  BUZ DEVRİ'NİN YARATICILARINDANRitmi hisset...tempoya kulak ver...ve zihnini serbest bırak! BUZ DEVRİ'nin yaratıcılarından tüm aileniz için muhteşem bir animasyon. Blu, türünün tek örneği olduğuna inanan egzotik bir kuştur. Ancak sahibi Blu'nun Rio De Jenerio'daki benzeri Jewel'ı görünce, birlikte hayatlarının macerası olacak bir yolculuğa çıkarlar. Her ne kadar Blu uçmayı bilmese de, yeni tanıştığı arkadaşları ona içindeki cesareti bulmasında ve kanatlarını açıp kaderini izlemesinde yardımcı olacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Rio 2/ 3D

  Rio 2/ 3D

  3D Dvd
  BUZ DEVRİ'NİN YARATICILARINDANRitmi hisset...tempoya kulak ver...ve zihnini serbest bırak!BUZ DEVRİ'nin yaratıcılarından tüm aileniz için muhteşem bir animasyon. Blu, türünün tek örneği olduğuna inanan egzotik bir kuştur. Ancak sahibi Blu'nun Rio De Jenerio'daki benzeri Jewel'ı görünce, birlikte hayatlarının macerası olacak bir yolculuğa çıkarlar. Her ne kadar Blu uçmayı bilmese de, yeni tanıştığı arkadaşları ona içindeki cesareti bulmasında ve kanatlarını açıp kaderini izlemesinde yardımcı olacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Winx Club Sezon 5 DVD 3

  Winx Club Sezon 5 DVD 3

  Dvd
  Macera Okyanusta Devam Ediyor!Su altına inen Winx Perileri; Bloom, Stella, Layla, Flora, Miusa ve Tecna kazandıkları özel yetenekleri, upuzun saçları, parlak kanatları, birbirinden güzel kıyafetleri ve aksesuarları ile maceralarına su altında devam ediyor! 4 bölümden oluşan DVD ve 3 bölümden oluşan VCD’ler ile Winx Perileri sizi okyanusta maceraya davet ediyor!  
  Temin Edilemiyor