Yabancı Dil Eğitimi E-Kitapları

Yayınevi/Marka
3 öğeden 1-3 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • YDS Kelimeleri ve İngilizce
  e-kitap

  YDS Kelimeleri ve İngilizce

  E-Kitap
  İngilizce öğrenirken en büyük problem, kelimelerin ne anlama geldiğini hatırlamaktır. Unutmamak için çeşitli yollar denense de günlük hayata sokulmadığı için genellikle unutulur. Ve hatırlamak için çalışmalar, tekrarlar yapılır, bu da bolca zaman ve enerji kaybettirir. Kolayca taşınabilmesi için küçük boy olarak hazırlanan bu çalışma, fazla zaman ve enerji harcamadan özellikle sınavlarda çıkan ve öğrencilerin zorlandığı kelimeleri kısa sürede öğretmek için akılda tutma/çağrıştırma tekniği ile hazırlanmıştır. Bu teknikle, siz de size gerekli olan kelimeleri öğrenebilir, kelime dağarcığınızı genişletebilirsiniz.
  2,40  TL
 • English Grammar In Use with Answers / CD-ROM User's Guide 4th edition
  e-kitap

  English Grammar In Use with Answers / CD-ROM User's Guide 4th edition

  E-Kitap
  English Grammar in Use Fourth edition is an updated version of the world's best-selling grammar title. It has a fresh, appealing new design and clear layout, with revised and updated examples, but retains all the key features of clarity and accessibility that have made the book popular with millions of learners and teachers around the world. The CD-ROM contains lots of additional practice exercises to consolidate learning, ideal for self-study but also suitable for reinforcement work in the classroom. An online version and book without answers are available separately.
  30,00  TL
 • Yabancı Dil Nasıl Öğrenilmez?
  e-kitap

  Yabancı Dil Nasıl Öğrenilmez?

  E-Kitap
  Çoğu kişi açısından yabancı dil, çıkmaz sokakları yılgınlık veren karanlık bir labirente benzer. Dr. Işık, yazdığı bu kitapta, karanlıklara sadece ışık tutmakla kalmıyor, aynı zamanda bu çıkmaz görünen sokaklar arasında, varılmak istenen hedefe giden en kestirme yolu da okuyucusuna gösteriyor.
  6,00  TL