Aile Filmleri

Yayınevi/Marka
61 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 1

  Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 1

  Dvd
  Tamamen Yeni İçerik!Kızgın Kuşlar için Domuzcuk Adası'nda hayat hiç kolay değildir. Red ve tüylü korkusuz dostları Chuck, Matilda, Bomb, the Blues ve Terrence Kötü Domuzcuklara karşı yumurtalarını ve geleceklerini korumak için beraber çalışmak zorundadır. Tarihin en sevilen oyunlarından Angry Birds karakterleri ve maceraları, ANGRY BIRDS ÇİZGİ DİZİSİ ile ailecek keyifle izleyebileceğiniz mini bölümler eşliğinde hayat buluyor.
  9,99  TL
 • Angry Birds Toons Box Set

  Angry Birds Toons Box Set

  Dvd
  Büyük maceraya hazır olun!Angry Birds Toons Sezon 1’in 2 serisi bu box sette buluşuyor!Her serinin 26 kısa bölümden oluştuğu bu box set sizleri maceraya devam ediyor. Karakterlerimiz, Bombacı Kuş, Terence, Şef Domuz ve  Onbaşı Domuz ile eğlenceye hazır olun!
  29,99  TL
 • Harika Çocuk

  Harika Çocuk

  Dvd
  Amelie’nin yönetmeni Jean-Pierre Jeunet’den fevkalade bir yolculuk… Reif Larsen’in çok satan “T. S. Spivet'in Seçme Eserleri” adlı romanından Harita ve bilimsel icatlara meraklı 10 yaşındaki T.S. Spivet, kendisini böceklere adamış annesi, 100 yıl erken dünyaya gelmiş kovboy babası ve bir gün Amerika Güzeli olacağının hayaliyle yaşayan 14 yaşındaki kız kardeşiyle birlikte  bir çiftlikte yaşamaktadır. Bir gün yaptığı bir icatla en prestijli keşif ödülünü kazandığını öğrenir ve ödülünü almak üzere kendi başına bir yük trenine atladığı gibi yola koyulur. Yol boyunca tanışacağı birbirinden ilginç karakterlerin yardımıyla TS ödülünü almak için ülkeyi bir baştan bir başa katedecektir.  
  18,99  TL
 • Bugs Bunny ve Road Runner Filmi

  Bugs Bunny ve Road Runner Filmi

  Vcd
  Eski dostlar Bugs Bunny, Dufy Duck ve arkadaşlarıyla durdurak bilmeyen çılgın bir maceraya var mısınız? Bugs Bunny, Duffy Duck ve arkadaşları tamamen yenilenmiş ve digital olarak elden geçirilmiş 98 dakikalık animasyon filmiyle yeniden karşınızdalar! Duffy Duck bu defa uzay yolcusu ve ona bu çılgın macerada uzun kulaklı arkadaşı Bugs Bunny ve Wile E.Coyote eşlik ediyor.
  6,99  TL
 • Sevimli Hayalet

  Sevimli Hayalet

  Dvd
  Ailecek arkadaşlığın önemini anlatan bu hikayenin tadını çıkarın!Eulenstein Kalesi'nde huzurlu bir yaşam süren küçük hayalet, gündüzlerini tavan arasında bir sandıkta uyuyarak geçirir; gece olduğunda ise uyanır. Aslında en çok istediği şey, içerisinde yaşadığı dünyanın gündüzlerine de tanık olabilmektir. Ancak bunu nasıl yapabileceklerine dair ne kendisinin ne de tek arkadaşı olan baykuşun bir fikri vardır. Bir gece, küçük bir çocuk olan Karl ve arkadaşları bu kaleyi gezmeye karar verir ve Karl küçük hayaletle tanışır. Karl'ın bir hayaletle tanıştığına hiçbir arkadaşı inanmaz ama yine de bu karşılaşmanın bir sürprizi olacaktır. Küçük hayalet uyandığında hava aydınlıktır! Bu güneşli havanın tadını çıkarmak isteyen küçük hayalet kendini dışarı atar fakat dışarı çıkmasıyla kendini siyaha dönüşürken bulur. Etraftakilerin korkmasıyla birlikte Karl ve arkadaşlarının yardımı yetişecektir.
  12,99  TL
 • Pıtırcık Tatilde

  Pıtırcık Tatilde

  Dvd
  Sempe’nin muhteşem çocuk kitapları serisinden yepyeni bir uyarlama!Okul yılı bitmiş ve uzun zamandır beklenen yaz tatili sonunda gelmiştir. Pıtırcık annesi, babası ve anneannesi ile birlikte deniz kıyısında tatil yapmak üzere yola çıkar ve hep beraber Güzel Kıyı Otel’ine yerleşirler. Pıtırcık deniz kenarında yeni arkadaşlar edinir:Kentin yerlisi olduğu için tatilde sayılmayan CAFCAF, her an çiğ balık dahil ne bulursa yiyen HIMBIL, komik bir aksanla konuşan PELTEK, mızırdanıp duran AĞLAK ve kendini hep haklı sanan, sıkıcı KIRPIK ve kocaman açtığı  gözleriyle kendisini her yerde takip eden CİMCİME. Pıtırcık, arkadaşları, ailesi, cankurtaran ve yüzme hocasıyla, sahil, otel ve orman arasında çok eğleneceği ve hiç unutmayacağı bir tatil geçirecektir.
  19,99  TL
 • Pıtırcık & Pıtırcık Tatilde Box Set

  Pıtırcık & Pıtırcık Tatilde Box Set

  Dvd
  Pıtırcık TatildeOkul yılı bitmiş ve uzun zamandır beklenen yaz tatili sonunda gelmiştir. Pıtırcık, annesi babası ve anneannesi ile birlikte deniz kıyısında tatil yapmak üzere yola çıkar ve hep beraber Güzel Kıyı Otel’ine yerleşirler.Pıtırcık deniz kenarında yeni arkadaşlar edinir: Kentin yerlisi olduğu için tatilde sayılmayan CAFCAF, her an çiğ balık dahil ne bulursa yiyen HIMBIL, komik bir aksanla konuşan PELTEK, mızırdanıp duran AĞLAK ve kendini hep haklı sanan, sıkıcı KIRPIK ve kocaman açtığı  gözleriyle kendisini her yerde takip eden CİMCİME. Pıtırcık, arkadaşları, ailesi, cankurtaran ve yüzme hocasıyla, sahil, otel ve orman arasında çok eğleneceği ve hiç unutmayacağı bir tatil geçirecektir.PıtırcıkPıtırcık hayatından memnundur: Onu seven bir ailesi, muhteşem arkadaşları vardır ve her şeyin böyle devam etmesini istemektedir. Ancak bir gün her şey değişir: Anne ve babasını konuşurken duyan Pıtırcık, konuşmalardan yeni bir kardeşi olacağı anlamını çıkarır ve paniğe kapılır. Herkes yeni gelen bebeği daha çok sevecek ve artık ailesinin onunla ilgilenmeye zamanı kalmayacaktır. Pıtırcık ailesinin kendisinden vazgeçmemesi için çeşitli taktikler uygulamaya başlar ama bu taktikler pek istediği gibi işlemez ve sonuçta ailesini kızdırır.
  29,99  TL
 • Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 2

  Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 2

  Dvd
  Angry Birds Karakterleri 26 Yeni Bölüm ile Sizleri Eğlendirmeye Geliyor!Angry Birds’lerin hayatta kalma savaşlarını verdiği Piggy’nin adasına tekrar hoşgeldiniz!Red, Chuck, Matilda, Bomb, Blues ve Terence’in, sinsi kötü domuzların onların yumurtalarını çalma girişimlerine karşılık domuzları engellemek için yaptıkları planlar devam ediyor. Tarihteki en önemli oyunlardan olan ANGRY BIRDS TOONS Sezon 1- Bölüm 2, size yepyeni 26 macera ile en sevilen karakterleri geri getiriyor. Acaba kahramanlarımız hınzır domuzları sonsuza dek mağlup edebilecekler mi? İzleyin ve görün!
  24,99  TL
 • Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 2

  Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 2

  Basoynat Dvd
  Angry Birds Karakterleri 26 Yeni Bölüm İle Sizleri Eğlendirmeye Geliyor!Angry Birds’lerin hayatta kalma savaşlarını verdiği Piggy’nin adasına tekrar hoşgeldiniz!Red, Chuck, Matilda, Bomb, Blues ve Terence’in, sinsi kötü domuzların onların yumurtalarını çalma girişimlerine karşılık domuzları engellemek için yaptıkları planlar devam ediyor. Tarihteki en önemli oyunlardan olan ANGRY BIRDS TOONS Sezon 1- Bölüm 2, size yepyeni 26 macera ile en sevilen karakterleri geri getiriyor. Acaba kahramanlarımız hınzır domuzları sonsuza dek mağlup edebilecekler mi? İzleyin ve görün!
  14,99  TL
 • Dostluğun Gücü: Umut

  Dostluğun Gücü: Umut

  Dvd
  Yıllar boyu protez kuyruğunu kullandıktan sonra, Winter koruyucu annesini kaybeder. Daha da kötüsü, kurallar gereği yunusların çiftleşmesi için akvaryumdaki yuvasından ayrılması gerekmektedir. Dr. Clay Haskett ve onun kendilerini işe adamış takımı, sevimli yunus Winter’a bir arkadaş bulamamaktadırlar, bu durumda onu kaybetme riskleri vardır… Ta ki beklenmedik bir olay, Hope adlı bir yunusu onların karşısına çıkarana kadar…
  19,99  TL
 • Dostluğun Gücü

  Dostluğun Gücü

  Vcd
  Winter'ın Olağanüstü ve Gerçek Hikayesinden Esinlenilmiştir. Sawyer adında küçük bir çocuk deniz hastanesine getirilen Winter adında yaralı bir yunusla tanışır. Ne yazık ki, aldığı yaralar Winter'in kuyruğuna çok zarar vermiştir ve yaralı yunus kuyruksuz yaşayamayacaktır. Fakat Sawyer'in kendisini yunusa adaması, deniz biyoloğunun uzmanlığı (Harry Connick, Jr.) ve protezcinin yaratıcılığıyla yeni bir kuyruk yaparlar, böylece yunus Winter'in yaşamak için yeni bir şansı olacaktır.
  9,99  TL
 • Bugs Bunny ve Road Runner Filmi

  Bugs Bunny ve Road Runner Filmi

  Dvd
  Eski dostlar Bugs Bunny, Dufy Duck ve arkadaşlarıyla durdurak bilmeyen çılgın bir maceraya var mısınız? Bugs Bunny, Duffy Duck ve arkadaşları tamamen yenilenmiş ve digital olarak elden geçirilmiş 98 dakikalık animasyon filmiyle yeniden karşınızdalar! Duffy Duck bu defa uzay yolcusu ve ona bu çılgın macerada uzun kulaklı arkadaşı Bugs Bunny ve Wile E.Coyote eşlik ediyor.
  9,99  TL
 • Max

  Max

  Dvd
  Dostluk üzerine ailecek izleyeceğiniz sımsıcacık bir hikaye. Dost. Kahraman. Denizci.   Max, eğitimcisi Amerikan deniz komandosu Kyle Wincott’u (Robbie Amell) kaybedene kadar sıkı eğitimli asker köpeği olarak Afganistan’da ön saflarda hizmet vermektedir. Sahibinin ölümünden sonra travma yaşayan Max, ülkesine gönderilir. Şimdi onunla tek iletişime geçebilen insan Kyle’ın erkek kardeşi Justin’dir (Josh Wiggins). İkili inanılmaz bir dostluk kurarak  bir sırrı çözecekler ve hesaba katmadıkları şekilde heyecan - ve aynı zamanda tehlike- yaşayacaklardır.
  24,99  TL
 • Heidi

  Heidi

  Dvd
  Güzel karlı dağların ülkesinde, harika bir vahşi doğanın ortasında, insanlarla hayvanların uyum içinde yaşadığı Heidi'nin büyülü dünyasına hoş geldiniz. Yetim kalan Heidi dağlarda yaşayan huysuz büyükbabasının yanına gönderilir. Başlangıçta çok soğuk karşılanan Heidi, zamanla büyükbabasına ve ortama alışır o büyükbabasını, büyükbabası onu sevmeye başlar.  
  14,99  TL
 • E.T.

  E.T.

  Blu-Ray
  Akademi Ödüllü yönetmen Steven Spielberg'in çektiği tüm zamanların en sevilen sinema filmi E.T. İle macerayı ve sihri hissedin. Her yaştan izleyiciyi esir alan bu zamanı belirsiz hikayede, kayıp bir uzaylının unutulmaz yolculuğunu ve 10 yaşındaki bir çocukla arkadaş oluşlarını izliyoruz. Join Elliott ( Henry Thomas), Gertie (Drew Barrymore) ve Micheal (Robert MacNaughton) eve dönüş yolunu bulması için E.T.'ye yardım etmek üzere bir araya geliyorlar.
  49,99  TL
 • Hugo

  Blu-Ray
  Görkemli bir maceranın sihirli dünyasına hoş geldiniz! Paris'te tren istasyonunun duvarları arasında yaşayan saatlerden sorumlu cingöz Hugo, babasından kalan sırrı keşfeder. Ardından bir gizemi çözer ve etrafındaki herkesi değiştirebilecek ve Hugo'nun sevecen bir ev bulmasına yol açacak bir maceraya atılır.
  46,79  TL51,99  TL