Animasyon Filmleri

Yayınevi/Marka
131 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 9
 • İntihar Dükkanı

  Dvd
  Patrice Leconte ve Tuvache ailesi, dükkanlarının kapısını sizlere ölümcül ve aynı zamanda neşeli bir masal için açıyor. Sizi hikâyenin içine sürükleyen tuhaf ve komik karakterler de cabası! Yaşamdan ümidini tamamen yitirmiş sakinlerle dolu bir şehir düşünün. Öyle ki, mahallenin çiçekçisi bile intihar için hazırlanmış özel malzemeler satıyor. Ancak, karamsarlığa bürünmüş bu şehirde, dükkan patronun hamile kalmasıyla küçük bir umut yeşermeye başlıyor. İntihar Dükkanı’nda yavaş yavaş gerçek çiçekler açıyor.
  17,99  TL19,99  TL
 • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Vcd
  MUHTEŞEM   MACERANIN İKİNCİ HALKASINA HAZIRLANIN!DreamWorks’ün Oscar Adayı filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’den efsanevi üçlemenin yeni bölümü geliyor. Hıçkıdık ve Dişssiz, içinde vahşi ejderhaların ve gizemli bir Ejderha Sürücüsünün olduğu saklı bir buz mağarası keşfedince iki arkadaş kendilerini insanların ve ejderhaların geleceğini kurtarmak için verilen destansı bir savaşta bulur.
  12,99  TL
 • Pom Poko

  Pom Poko

  Dvd
  Yetişkin hassasiyeti ile eğlence dolu bir mizah anlayışı Grave of Fireflies'in yönetmeninden Medeniyet, bir grup japon tanuki rakununun kırsalda yaşam sürdükleri yuvalarına kadar yaklaştıkça rakunlar, insanları korkutup kaçırmak için işe koyulurlar. Fakat sonradan anlarlar ki, nsanlar onların bu topraklardaki tek rakibi değildir. 1994'te Japon ekonomisi düşüşe geçtiğinde, Tokyo'nun Tama tepelerinde bir inşaat furyası patlamıştır. Pom Poko, yükselmekte olan Japonyanın para kazanma etiğini sorgulayarak, kırsal bölgelerin kaybına hüzünlü bir bakış sunuyor. Japon efsane ve söylentilerini resmeden yazar ve yönetmen Isao Takahata, modern gelişimi ve dönüşümü ele almak için ormanlık arazilerin görüntüsünün ve ruhunun değişimini, çeşitli sabotaj ve üçkağıtçılarla nasıl yok edildiğini işliyor.
  9,99  TL
 • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Dvd
  MUHTEŞEM   MACERANIN İKİNCİ HALKASINA HAZIRLANIN!DreamWorks’ün Oscar Adayı filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’den efsanevi üçlemenin yeni bölümü geliyor. Hıçkıdık ve Dişsiz, içinde vahşi ejderhaların ve gizemli bir Ejderha Sürücüsünün olduğu saklı bir buz mağarası keşfedince iki arkadaş kendilerini insanların ve ejderhaların geleceğini kurtarmak için verilen destansı bir savaşta bulur.
  24,99  TL
 • Çılgın Hırsız 2

  Dvd
  Illumination Entertainment'ın gişe rekorları kıran animasyon komedi filminde, üç kızını büyütmek için suç hayatına son veren eski süper kötü Gru yeniden bizlerle! Fakat Gru, dünyayı tehdit eden ve bir türlü ele geçirilemeyen bir suçluyu yakalamakla görevlendirildiğinde işler hiç beklenmedik bir hal alıyor. Yeni partneri Lucy Wilde ile Gru ve minyonlar heyecanlı bir maceraya atılıyorlar.Özel Seçenekler: -Gru'nun Kızları -Teknolojik Aletler -Yönetmenler Chris Renaud ve Pierre Coffin ile Film Yorumları
  23,74  TL26,38  TL
 • Yüreğinin Sesi

  Yüreğinin Sesi

  Dvd
  Shizuku, okuma tutkusu ola genç bir kızdır. Planı yaz tatili boyunca kütüphanede kitap okumak ve popüler yabancı şarkıları japoncaya çevirmektir. Fakat, ödünç aldığı kitapların hepsinde gördüğü ortak bir isim tüm planlarını alt üst eder: Seiji Amasawa Bir gün trende seyahat ederken, onu Seiji'nin bir kemancı dükkanında keman yapan bir çırak olarak çalıştığı yere götüren gizemli bir kediyle karşılaşır. Seiji, Shizuku'ya yapmak istedikleri için cesaret verir. İkisinin de hayalleri onları farklı yerlere çekse de, ikili arasında son derece sağlam bir bağ kurulur. Özel Seçenekler: Alternatif Açılı Hikaye Taslakları Baron'un Hikayesinden Arka Plan Çalışmaları Frangman
  9,99  TL
 • En Sevdiğim Komşularım

  En Sevdiğim Komşularım

  Dvd
  Yazar ve yönetmen Isao Takahata'dan Stüdyo Ghibli'nin stilistik bir çalışması. Dijital ortamda bir suluboya çalışması hissi veren eğelenceli bir yapım. My Neighbours The Yamadas, Yamada ailesinin maceralarını konu alıyor. Yönetmen Takahata, iki çocuklu Takashi ve Matsuko çiftinin günlük yaşamlarına dikkat çekiyor. Bunlara bir de köpek ve Matsuko'nun yaşlı annesi dahil olunca, modern hayatın zorlukları komedi unsurlarıyla gözler önüne seriliyor.
  9,99  TL
 • Madagaskar Penguenleri

  Madagaskar Penguenleri

  Dvd
  Dreamworks Sunar! KANATLAR FORA! Sevimliler… yumuşacıklar…ve geri döndüler! MADAGASCAR’ın yapımcılarından, komploların kuşlara has olduğunu kanıtlayan kahkaha tufanı yeni bir film karşınızda! DreamWorks’ün MADAGASKAR PENGUENLERİ’nde en sevdiğiniz süper casuslar Skipper, Kowalski, Rico ve Private elit Kuzey Rüzgarı takımı ile güçlerini birleştirerek dünyayı kurtarmaya çalışıyor. Gülmekten çatlarken dünyayı gezeceğiniz bu macerayı ailecek çok seveceksiniz.
  24,99  TL
 • Bugs Bunny ve Road Runner Filmi

  Bugs Bunny ve Road Runner Filmi

  Vcd
  Eski dostlar Bugs Bunny, Dufy Duck ve arkadaşlarıyla durdurak bilmeyen çılgın bir maceraya var mısınız? Bugs Bunny, Duffy Duck ve arkadaşları tamamen yenilenmiş ve digital olarak elden geçirilmiş 98 dakikalık animasyon filmiyle yeniden karşınızdalar! Duffy Duck bu defa uzay yolcusu ve ona bu çılgın macerada uzun kulaklı arkadaşı Bugs Bunny ve Wile E.Coyote eşlik ediyor.
  6,99  TL
 • Denizin Şarkısı - Song of the Sea

  Denizin Şarkısı - Song of the Sea

  Dvd
  En İyi Animasyon Dalında Oscar® Adayı  Muhteşem Bir Özgürlük Hikayesi!   Henüz küçük bir kız olan Saoirse, İrlanda ve İskoçya efsanelerine göre fok balıklarını insana dönüştürebilen bir deniz perisi olduğunu keşfeder.  Büyükannesinin evinden denize doğru bir yolculuğa çıkan Saoirse Kelt Tanrıçası’nın esir tuttuğu sihirli yaratıkları özgürlüklerine kavuşturmak için kardeşi Ben’le birlikte büyük bir maceraya atılır. Olağanüstü müzikleri ve etkileyici görüntüleriyle herkesin izlemesi gereken bir başyapıt.
  24,99  TL
 • Tarzan 2

  Tarzan 2

  Vcd
  Eğlence ve maceranın iç içe geçtiği Disney klasiği Tarzan'ın devam filmi Tarzan 2 ile efsanenin başlangıcını keşfedin! Ormanın kralı olmadan önce Tarzan, yaşadığı çevreye uyum sağlamaya çalışan sakar ve beceriksiz bir çocuktur. Yaptığı bir hatadan dolayı ailesini tehlikeye sokan Tarzan, sevdiklerinin onsuz daha iyi olacağını düşünür. Ailesinden ayrı yeni yolculuğunda, ormanın en güçlü hayvanı gizemli Zugor ile tanışır. Tarzan ve Zugor, farklı olmanın aslında bir zayıflık olmadığını, arkadaşların ve ailenin dünyadaki en büyük güç olduğunu birlikte keşfederler! Terk, Tantor ve en sevdiğiniz karakterler, yanlarında yepyeni arkadaşlarla geri döndüler! Bu eğlence dolu macera, Phil Collins'den harika şarkılarla tüm ailenize Disney'in vahşi doğasında eğlenceyi garantiliyor.
  5,00  TL
 • Köfte Yağmuru 2

  Dvd
  İzleyicilerden KÖFTE YAĞMURU’na Tam 10 Puan! “Tüm aileniz için büyüleyici, macera dolu bir komedi.” Kaşif Flint Lockwood, suyu yiyeceğe dönüştüren ama bir süre sonra kontrolden çıkarak gökten dev hamburgerler yağmasına neden olan keşfini yok ettiğinde dünyayı kurtardığını sanmıştı. Ancak Flint, bu makineyi yok edemediğini farkeder ve şimdi makine yiyecekleri ve hayvanları birleştirerek dev yemek-hayvanlar üretmeye başlamıştır. Flint ve arkadaşları dünyayı kurtarmak için yeniden macera dolu ve ağızları sulandıran bir maceraya atılmak zorunda kalır.
  23,39  TL25,99  TL
 • Dün Gibi

  Dün Gibi

  Dvd
  Hayatındaki yol ayrımlarına geldiğini fark eden yirmilerindeki Taeko, şehirden biraz uzaklaşıp kırsal alana gitmeye karar verir. Bu yolculuk, eskide kalmış anıları da gün yüzüne çıkarır. Çocukluğunda yaşadığı romantizmin ilk kıpırtılarını, ergenlik ve yetişkinlik dönemlerini, erkeklere olan hayal kırıklıklarını hatırlar ve geçmişle bugün arasında lirik bir geçiş yaşar. Taeko acaba çocukluk hayallerini gerçekleştirebilmiş midir? 1960 ve 1980'lerde gidip gelen 'Only Yesterday', çift dönemli bir drama ve Japon nostaljisinin en mükemmel örneği. Yapımcılığını Hayao Miyazaki'nin üstlendiği filmin yönetmeni ise Isao Takahata.
  9,99  TL
 • Winx Club - Tv Filmi 2 - Trix'in İntikami

  Winx Club - Tv Filmi 2 - Trix'in İntikami

  Basoynat Dvd
  Bloom şokta, çünkü evlatlık olduğunu öğreniyor! Gerçek anne ve babasını bulmaya çalışırken, Trix onu durdurmaya çalışıyor. Bütün bu olanlar yetmezmiş gibi, Bloom Sky’ın aslında Diaspro adında sevimsiz bir nişanlısı olduğunu öğrenir.  Bu duruma çok üzülen Bloom, Gardenia’ya döner. Ama Trix, Bloom’u orada da takip edecektir ve bir planları vardır: Ejder Ateşi’ni çalmak!
  9,99  TL
 • Winx Club - Tv Filmi 1 - Bloom'un Kaderi

  Winx Club - Tv Filmi 1 - Bloom'un Kaderi

  Basoynat Dvd
  Bloom Gardenia’da sakin bir hayat sürmekteydi… ta ki kendisinin peri olduğunu öğrenene kadar!  Bunun üzerine Bloom, Magic Boyutu’ndaki bir peri okulu olan Alfea’ya giderek en iyi arkadaşları olan Stella, Flora, Musa ve Tecna ile Winx Club’ı kurdu. Ama Trix olarak adlandırılan üç kötü cadı Bloom için beklemekteydi… Trix onun sihirli gücünü, Ejder Ateşi’ni istiyor. Bu heyecanlı macera nasıl sona erecek?
  9,99  TL
 • Yenilmezler: Kara Dul ve Cezalandırıcı

  Yenilmezler: Kara Dul ve Cezalandırıcı

  Dvd
  İki Destansı Kahraman. Bir Durdurulamaz Güç.Çok gizli bir görev yürüterek ,  S.H.I.E.L.D. Ajanı, Yenilmez ve Kara Dul;  Cezalandırıcı’yı hapsetmeyi başarmıştır. Direktör Nick Fury’nin emirleri ile CEZALANDIRICI ve KARA DUL, LEVIATHAN’ı durdurmaya gönderilmiştir.  LEVIATHAN, S.H.I.E.L.D Teknoloji’nin çalınan mallarını açık arttırma ile en yüksek fiyata satmaya çalışan küresel bir terörist kuruluşudur.Çalınan parçaların yanlış ellere düşmemesi için zorba ve casus birlikte çalışmak zorunda kalmıştır. Dünyanın ve YENİLMEZLER’in kaderi birlikte yazılıyor.
  19,99  TL