Fantastik Filmleri

Yayınevi/Marka
122 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 8
 • Pi’nin Yaşamı

  Pi’nin Yaşamı

  Dvd
  Oscar ödüllü Ang Lee, sizleri görsel bir şölen eşliğinde hayatınızın macerasına davet ediyor. Bir gemi kazasından sağ kurtulan genç Pi, kendini yırtıcı bir Bengal kaplanıyla aynı filikayı paylaşırken bulur. Birlikte, doğanın ihtişam ve öfkesine karşı ayakta kalma mücadelesi verirken, destansı bir maceraya atılırlar.
  Temin Edilemiyor
 • The Wolverine

  The Wolverine

  Dvd
  Hugh Jackman,Wolverine karakteriyle geri dönüyor ve günümüz Japonya'sında ezeli düşmanına karşı heycanlı bir ölüm-kalım mücadelesi veriyor.İlk kez savunmasız kalan ve sınırlarını bu denli zorlayan Logan (Jackman), kendisini tamamen değiştirecek olan bu destansı savaşta hem ölümcül samuray kılıcı ile yüzleşiyor, hem de kendi ölümsüzlüğüne karşı içsel bir mücadele veriyor.   Özel Seçenekler Ronin Savaşçısının Yolu Sinema Fragmanları
  Temin Edilemiyor
 • Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

  Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

  Dvd
  Yüzük kardeşliği dağılmıştır, fakat Tek Yüzük'ü bulup yok etmek için çıkılan yolculuk devam etmektedir. Frodo ve Sam, Mordor'a çıktıkları yolda onlara yardımcı olacak Gollum'a güvenmek zorundadırlar. Bu sırada Saruma'nın ordusu yaklaşırken, Yüzük Kardeşliği'nin hayatta kalan üyeleri Orta Dünya'nın sakinleri ve yaratıklarıyla savaşa hazırlanmaktadır.Yüzük Savaşı artık başlamıştır. Peter Jackson'ın büyüleyici ikinci filmi En İyi Film dahil olmak üzere altı dalda Oscar adayı oldu ve iki dalda kazandı. Yolculuk devam ediyor. İhtişama hazır olun.
  Temin Edilemiyor
 • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

  Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

  Dvd
  Orta Dünya için son savaş başladı.Frodo ve Sam, Gollum tarafından yönlendirilerek Tek Yüzük'ü yok etmek için Hüküm Dağı'nın volkanik ateşlerini geçerek tehlikeli görevlerine devam ederler.Aragorn, Karanlıklar Lordu Sauron'ın büyüyen gücüne karşı mücadele etmektedir. Artık doğuştan hakkı olan tahta oturmasının zamanıdır. Yüzük Taşıyıcıları, bu mücadelesini gerçekleştirmesinde ona destek olacaklardır.En iyi Film dahil olmak üzere 11 dalda Oscar Ödülünü kucaklayan Yüzüklerin Efendisi'nde Kral tacını taşıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Titanların Öfkesi

  Titanların Öfkesi

  Dvd
  Perseus'un canavar Kraken'ı yenmesinin üzerinden 10 yıl geçmiştir ve Perseus bir balıkçı kasabasında oğluna babalık yaparak sakin bir hayat geçirmektedir. Tanrıların arasında büyük bir savaş patlak vermiş, insanlığın Tanrılarına olan inancı iyice zayıflamıştır ve Titanlar ise uzun süredir yeraltında hapsedilen acımasız Kronos'un liderliğindedir. Hades'in ihanet ettiği Zeus yakalanarak yeraltına getirilmiştir. Şimdi Perseus, Zeus'u kurtarmak ve Titanların dünyayı yönetmesini engellemek için tekrar savaşmalı ve bir kahraman olmalıdır.
  Temin Edilemiyor
 • Game of Thrones Sezon 3

  Game of Thrones Sezon 3

  Dvd
  HBO®’nun çok izlenen dizisi Game of Thrones’un üçüncü sezonunda, maruz kaldıkları deniz saldırısının ardından Lannisterlar hakimiyeti ellerinde zar zor tutmaktadır. Bunun yanında, kuzeydeki olaylar var olan güç dengesini tehdit etmektedir. Kuzey Kralı Robb Stark Lannisterlar’a karşı aldığı zaferlere yenilerini eklemek isterken büyük bir felaketle karşılaşmıştır. Duvar’ın ötesinde ise Mance Rayder ve wildinglerden oluşan dev ordu güneye doğru amansız yürüyüşüne devam etmektedir. Dar Deniz’in karşı tarafında, hızlıca büyüyen üç ejderhasıyla yeniden birleşen Daenerys Targaryen, Demir Taht’ı ele geçirme ümidiyle Essos’tan ayrılırken kendisine eşlik etmesi için devasa bir ordu oluşturmaya çalışmaktadır. Dizinin üçüncü sezonunda sadakat test edilirken, zalim kaderlerle yüzleşilirken ve ipler daha da gerilirken Westeros aileleri savaşmaya devam edeceklerdir.   ÖZEL SEÇENEKLER FIRTINA YAKLAŞIYOR Oyuncular ve set ekibinin de katılımıyla derlenen 14 dakikalık bu özette ikinci sezonun fırtınalı olaylarına tekrar göz atın. WILDINGLERİN İÇİNDE Duvar’ın ötesine geçin ve wildinglerin hikayelerine daha yakından bakın. EVLİLİĞİN SİYASETİ Westeros’taki evlilik kavramı güç oyunları ve siyasi ittifaklardan ibaret. Oyuncular ve set ekibi, bu çok eski kurumu ve Game of Thrones’da tuttuğu yeri inceliyorlar.SESLİ YORUMLAR David Benioff, D.B. Weiss, George R.R. Martin, Lena Headey, Emilia Clarke, Michelle Fairley, Kit Harrington, Richard Madden dahil 12 sesli yorum ve daha fazlası.YENİ KARAKTERLER Üçüncü sezondaki yeni yüzlerle tanışın: Olenna Tyrell, Missandei, Mance Rayder, Tormund Giantsbane, Orell, Jojen ve Meera Reed, Blackfish ve Edmure Tully, Myr’li Thoros ve Beric Dondarrion.SİLİNMİŞ SAHNELER Beş adet silinmiş özel sahneyi izleyin.
  Temin Edilemiyor
 • Sihirli Kedi

  Sihirli Kedi

  Dvd
  Stüdyo Ghibli bir kez daha rüyalarınızı gerçek kılıyor!Oscar Ödüllü Spirited Away’in yapımcılarından gençlerin ve kedi severlerin beğenerek izleyecekleri bir macera. Evinden okuluna gitmekte olan özgür ruhlu kız Haru, karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir kedi görür. Yola atlayarak kamyonun altında kalmak üzere olan kediyi kurtarır. Kurtardığı kedi, Kedi Kral’ın oğlu prens Lune’dur. Çok geçmeden Haru, kralın teşekkürü olarak Kedi Krallığı’na davet edilir. Haru, Kedi Kral’ın kendisiyle evlenmek istediğini öğrenince bir karar vermek zorunda kalır. Ya krallıkta kalacak ya da gerçek dünyaya dönecektir.
  Temin Edilemiyor
 • Hobbit Üçleme (6 Disk DVD Özel Versiyon)

  Hobbit Üçleme (6 Disk DVD Özel Versiyon)

  Dvd
  Setin İçinde Yer Alan Filmler:   Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Hobbit: Smaug’un Çorak Topraklarında Hobbit: Beş Ordunun Savaşı    
  Temin Edilemiyor
 • Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları

  Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları

  Dvd
  Hobbit Bilbo Baggins, Büyücü Gandalf ve Thorin Meşekalkanı'nın başını çektiği 13 cüce Yalnız Dağ'ı ve kayıp Erebor Cüce Krallığı'nın bulmak için koyulduğu maceralı serüveni kaldığı yerden devam ediyor. Apar topar çıktıkları yolculuğun başlangıcını atlatmış olan grup, doğuya doğru ilerlemeye devam ederken, yoldaki Kuyutorman'da deri değiştiren Beorn ile ve bir dev örümcek sürüsüyle karşılaşırlar. Tehlikeli Orman-elflerinin elinden kaçan Cüceler önce Göl kasabasına, oradan da nihayet Yalnız Dağ'a giderler. Burası en büyük tehlikeyle yüzleşecekleri yerdir: Ejderha Smaug'la.
  Temin Edilemiyor
 • Sihirli Yolculuk

  Sihirli Yolculuk

  Basoynat Dvd
  Herkesin İçinde Bir Masal Kahramanı Vardır!Ella doğum gününde Vaftiz Peri Annesi’nden lanetli bir hediye alır. Hayatı boyunca ona verilen emirleri saçma bile olsa yerine getirecektir! Herkesin ondan bu şekilde faydalanmasından artık bıkan Ella, hediyesini geri vermek için arkadaşı Konuşan Kitapla birlikte vaftiz annesini bulmak için yola çıkar.
  Temin Edilemiyor
 • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Vcd
  MUHTEŞEM   MACERANIN İKİNCİ HALKASINA HAZIRLANIN!DreamWorks’ün Oscar Adayı filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’den efsanevi üçlemenin yeni bölümü geliyor. Hıçkıdık ve Dişssiz, içinde vahşi ejderhaların ve gizemli bir Ejderha Sürücüsünün olduğu saklı bir buz mağarası keşfedince iki arkadaş kendilerini insanların ve ejderhaların geleceğini kurtarmak için verilen destansı bir savaşta bulur.
  Temin Edilemiyor
 • Hobbit Trilogy

  Hobbit Trilogy

  Dvd
  Setin İçinde Yer Alan Filmler   Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Hobbit: Smaug’un Çorak Topraklarında Hobbit: Beş Ordunun Savaşı  
  Temin Edilemiyor
 • E.T.

  E.T.

  Dvd
  1982 yılında dünya, tüm zamanların en sevilen klasiklerinden biri olacak bir filmle tanıştı.O film bir Steven Spielberg başyapıttı olan 'E.T.' idi. En iyi film ödülü dahil 4 dalda Oscar ve altın küre ödülü kazanmış olan komik, hareketli ve unutulmaz bir film.
  Temin Edilemiyor
 • Titanların Savaşı

  Titanların Savaşı

  Dvd
  Titanların Savaşı'nda güçlü adamlar krallara, krallar Tanrılara karşı. Fakat Tanrıların arasındaki savaş tüm dünyayı yok edebilecek kadar şiddetli. Bir Tanrı olarak doğan ama insanoğlu olarak yetişen Perseus (Sam Worthington), ailesini yeraltı dünyasının intikamcı Tanrısı Hades'ten (Liam Neeson) tüm gücünü ele geçirmeden önce onunla savaşmak için yola çıkar. Bu savaş cehennemin dünya üzerindeki yansımasıdır. Şeytanla ve korkusuz canavarlarla yapılan bu savaştan sağ çıkmanın tek yolu Perseus'un bir Tanrı olarak gücünü kabullenmesinden geçmektedir. Şimdi kadere meydan okumanın ve kendi yolunu çizmenin zamanıdır.
  Temin Edilemiyor
 • Ölü Gelin

  Ölü Gelin

  Dvd
  Tım Burton'un Ölü Gelin'i, Edward Scissorhands ve The Nightmare Before Christmas filmlerindeki karanlık romantizm geleneğini sürdürüyor. 19. yüzyılda, küçük ve kasvetli bir kasabada geçen, stop-motion animasyon tekniği ile çekilen film; Yaşayanlar Diyarı'nda güzel gelin Victoria ile (Emily Watson'un sesinden) evlenmek üzereyken gizemli bir ölü gelin (Helena Bonham Carter'ın sesinden) tarafından apar topar yer altına çekilen Victor (Jonny Depp'in sesinden) adında genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Ölüler Diyarı, genç adamın bildiği mazbut yaşamın tam zıttıdır ve ölüler, Yaşayanlar Diyarı'ndaki sıkıcı insanların hepsinden çok daha canlıdır. Ölüler Diyarı'ndaki bu renkli hayata karşın bu dünyadaki -ya da diğer dünyadaki- hiç bir kuvvet onun gerçek aşkı Victoria'ya kavuşmasına engel olamayacaktır. İyimserlik,romantizm ve ahiret hakkında Burton tarzı bir hikaye.
  Temin Edilemiyor
 • Kış Masalı

  Kış Masalı

  Dvd
  Yünetmenliğini Oscar ödüllü Akiva Goldsman'ın yaptığı Kış Masalı, aşkın ve kesişen kaderlerin zamanı olmayan hikayesi... Hırsız Peter Lake (Colin Farrell) efsanevi şehir New York'ta 20. yüzyıl başlarında hırsızlık yapmak için girdiği evlerden birinde ölümcül bir hastalığı olan Beverly Penn (Jessica Brown Findlay) ile karşılaşır. Güzel kadına tutkuyla aşık olan Peter'ın artık tek amacı zamanı durdurmanın bir yolunu bulmak ve sevdiği kadını ölümden geri getirmektir. Özel Seçenekler:-Kış Masalı: Zamansız Aşk- Aşkın ve kaderin hikayesi kitaptan sinemaya uyarlanırken oyuncularla siz de bu masalsı yolculuğu yaşayın.
  Temin Edilemiyor