Fantastik Filmleri

Yayınevi/Marka
122 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 8
 • Game of Thrones Sezon 3

  Game of Thrones Sezon 3

  Dvd
  HBO®’nun çok izlenen dizisi Game of Thrones’un üçüncü sezonunda, maruz kaldıkları deniz saldırısının ardından Lannisterlar hakimiyeti ellerinde zar zor tutmaktadır. Bunun yanında, kuzeydeki olaylar var olan güç dengesini tehdit etmektedir. Kuzey Kralı Robb Stark Lannisterlar’a karşı aldığı zaferlere yenilerini eklemek isterken büyük bir felaketle karşılaşmıştır. Duvar’ın ötesinde ise Mance Rayder ve wildinglerden oluşan dev ordu güneye doğru amansız yürüyüşüne devam etmektedir. Dar Deniz’in karşı tarafında, hızlıca büyüyen üç ejderhasıyla yeniden birleşen Daenerys Targaryen, Demir Taht’ı ele geçirme ümidiyle Essos’tan ayrılırken kendisine eşlik etmesi için devasa bir ordu oluşturmaya çalışmaktadır. Dizinin üçüncü sezonunda sadakat test edilirken, zalim kaderlerle yüzleşilirken ve ipler daha da gerilirken Westeros aileleri savaşmaya devam edeceklerdir.   ÖZEL SEÇENEKLER FIRTINA YAKLAŞIYOR Oyuncular ve set ekibinin de katılımıyla derlenen 14 dakikalık bu özette ikinci sezonun fırtınalı olaylarına tekrar göz atın. WILDINGLERİN İÇİNDE Duvar’ın ötesine geçin ve wildinglerin hikayelerine daha yakından bakın. EVLİLİĞİN SİYASETİ Westeros’taki evlilik kavramı güç oyunları ve siyasi ittifaklardan ibaret. Oyuncular ve set ekibi, bu çok eski kurumu ve Game of Thrones’da tuttuğu yeri inceliyorlar.SESLİ YORUMLAR David Benioff, D.B. Weiss, George R.R. Martin, Lena Headey, Emilia Clarke, Michelle Fairley, Kit Harrington, Richard Madden dahil 12 sesli yorum ve daha fazlası.YENİ KARAKTERLER Üçüncü sezondaki yeni yüzlerle tanışın: Olenna Tyrell, Missandei, Mance Rayder, Tormund Giantsbane, Orell, Jojen ve Meera Reed, Blackfish ve Edmure Tully, Myr’li Thoros ve Beric Dondarrion.SİLİNMİŞ SAHNELER Beş adet silinmiş özel sahneyi izleyin.
  66,00  TL
 • Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları

  Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları

  Dvd
  Hobbit Bilbo Baggins, Büyücü Gandalf ve Thorin Meşekalkanı'nın başını çektiği 13 cüce Yalnız Dağ'ı ve kayıp Erebor Cüce Krallığı'nın bulmak için koyulduğu maceralı serüveni kaldığı yerden devam ediyor. Apar topar çıktıkları yolculuğun başlangıcını atlatmış olan grup, doğuya doğru ilerlemeye devam ederken, yoldaki Kuyutorman'da deri değiştiren Beorn ile ve bir dev örümcek sürüsüyle karşılaşırlar. Tehlikeli Orman-elflerinin elinden kaçan Cüceler önce Göl kasabasına, oradan da nihayet Yalnız Dağ'a giderler. Burası en büyük tehlikeyle yüzleşecekleri yerdir: Ejderha Smaug'la.
  27,48  TL
 • Sihirli Yolculuk

  Sihirli Yolculuk

  Basoynat Dvd
  Herkesin İçinde Bir Masal Kahramanı Vardır!Ella doğum gününde Vaftiz Peri Annesi’nden lanetli bir hediye alır. Hayatı boyunca ona verilen emirleri saçma bile olsa yerine getirecektir! Herkesin ondan bu şekilde faydalanmasından artık bıkan Ella, hediyesini geri vermek için arkadaşı Konuşan Kitapla birlikte vaftiz annesini bulmak için yola çıkar.
  6,99  TL
 • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Vcd
  MUHTEŞEM   MACERANIN İKİNCİ HALKASINA HAZIRLANIN!DreamWorks’ün Oscar Adayı filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’den efsanevi üçlemenin yeni bölümü geliyor. Hıçkıdık ve Dişssiz, içinde vahşi ejderhaların ve gizemli bir Ejderha Sürücüsünün olduğu saklı bir buz mağarası keşfedince iki arkadaş kendilerini insanların ve ejderhaların geleceğini kurtarmak için verilen destansı bir savaşta bulur.
  12,99  TL
 • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

  Dvd
  MUHTEŞEM   MACERANIN İKİNCİ HALKASINA HAZIRLANIN!DreamWorks’ün Oscar Adayı filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’den efsanevi üçlemenin yeni bölümü geliyor. Hıçkıdık ve Dişsiz, içinde vahşi ejderhaların ve gizemli bir Ejderha Sürücüsünün olduğu saklı bir buz mağarası keşfedince iki arkadaş kendilerini insanların ve ejderhaların geleceğini kurtarmak için verilen destansı bir savaşta bulur.
  24,99  TL
 • Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay (Özel Versiyon)

  Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay (Özel Versiyon)

  Dvd
  Stephenie Meyer'ın fenomen haline gelen Alacakaranlık Efsanesi serisinin ikinci kitabından uyarlanan "Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay"da, ölümlülerle vampirler arasındaki romans yeni bir kademeye taşınıyor ve Bella Swan (Kristen Stewart) vampir Edward Cullen (Robert Pattinson)'ın aşkına karşılık verebilmek için kaderle yüzleşiyor. Bir parçası haline geldiği doğaüstü dünyanın derinliklerine indikçe, kendisini daha da tehlikeye sokacak tarihi bir takım sırları öğrenmeye başlıyor. Özel Seçenekler: -Disc 1: Röportajlar, Kamera Arkası, Fragman 1, Fragman 2, Fragman 3, Fragman 4 -Disc 2: Yolculuk Devam Ediyor: 6 Bölümlük Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay Yapım Belgeseli, Edward Jacob'a Karşı: Mutlak Aşk Üçgeni, Kurt Sürüsünü Tanıyalım, Jacob Olmak, Edward İtalya'ya Gidiyor, Alacakaranlık Fanı Olmak, Jacob Hızlı Yol Alıyır, Edward Hızlı Yol Alıyor, Silinmiş Sahneler (11 Sahne), Volturi'yle Röportaj, Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay'ın Müzikleri, Hikaye Taslaklarından Filme, Uzatılmış Sahneler (12 Sahne), Death Cab for Cutie Müzik Videosu "Meet Me on the Equinox", Muse "I Belong to You" Provalarında, Anya Marina'dan "Satellite Heart" Müzik Videosu, Mutemath'den "Spotlight" Müzik Videosu
  9,00  TL
 • Yerdeniz Öyküleri

  Yerdeniz Öyküleri

  Dvd
  Ursula K. Le Guin’in çok satan romanından büyüleyici bir uyarlama!Yerdeniz’de denge bozulmuştur. Ekinler bozulmakta, hayvanlar ölmektedir. İnsanların diyarında ejderhaların da belirmesiyle dünyanın dengesi iyice altüst olur. İki ejderin birbirini yok etmesi ise felaketin ilk alameti olarak görülür. Bu yıkımın nedenini araştırmaya koyulan baş büyücü Ged, sürgün edilmiş genç prens Arren’le karşılaşır.. Arren ve Ged birlikte yola düşerek yıkıntıya uğramış topraklardan geçerler. Ged bu yolculuk esnasında, baş düşmanı olan büyücü Cob’un, Ged’i alt etmek için sinsi bir planı vardır.
  9,99  TL
 • Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti

  Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti

  Dvd
  İnsanlığın Anlamsızlaştığı Bir Dünyaya Hoşgeldiniz!Gary Oldman, Andy Serkis, Jason Clarke ve Keri Russell Maymunlar Cehennemi'nin gerilim dolu bu yeni bölümünde başrolleri paylaşıyor. Yıl 2026, insanoğlunun soyu, ölümcül bir virüs yüzünden tükenmek üzeredir. Kurtulmayı başarmış bir grup, çaresizlik içerisinde yeni bir güç kaynağı aramaktayken San Francisco yakınlarındaki ormanlara girdiğinde, Caesar önderliğindeki, inanılmaz derecede gelişmiş bir maymun topluluğuna rastlarlar. Bu iki tür, aralarında oldukça hassas bir barış anlaşması oluşturur ancak çekişmelerin başlamasıyla gruplar kendilerini, hiçbir şeyden sakınmayacakları bir savaşa doğru ilerlerken bulur.
  24,99  TL
 • Herkül: Özgürlük Savaşçısı

  Herkül: Özgürlük Savaşçısı

  Dvd
  İzlerken olağanüstü eğlenceli vakit geçireceğiniz durdurak bilmeyen bir aksiyon fırtınası!Dwayne Johnson HERKÜL rolünde eşsiz bir performans sergiliyor! Yeni ortaya çıkan korkunç bir düşmanın masum insanları tehdit etmesi üzerine Herkül ve korkusuz savaşçıları bir araya gelerek ordularını toplamalı ve bütün engellere karşın büyük savaşa hazır olmalıdır. Eleştirmenlerin “tam bir aksiyon fırtınası, izlerken gözleriniz yuvalarından fırlayacak” diye tanımladıkları bu destansı macerada Herkül geçmişiyle yüzleşmek ve düşmanlarını alt etmek için bir Tanrı kadar kuvvetli ve sabırlı olmalıdır.
  24,99  TL
 • Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm-1

  Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm-1

  Dvd
  KARANLIKTA YANAN ATEŞ DAHA ÇOK AYDINLATIR. HER FİLMİYLE GİŞE REKORTMENİ OLMAYI BAŞARAN HUNGER GAMES SERİSİNİN YENİ FİLMİ SİZLERE SOLUK SOLUĞA BİR MACERA VAAD EDİYOR! Acımasız ve akıllardan çıkmayacak Çeyrek Asır Oyunları’dan kurtarılan Katniss, 13. Mıntıka’nın sığınak haline gelmiş yeraltı mezarlıklarının derinlerinde uyanır. Capitol’de kalan en yakın dostlarından ayrı düşmüş ve onların güvenliğinden endişe duyan Katniss, sonunda isyanın sembolik lideri Alaycı Kuş olmayı kabul eder. Katniss kime güveneceğinden hala emin olmasa da, 13. Mıntıka’nın gölgelerden sıyrılıp açığa çıkmasına yardım etmelidir. Bu sırada Başkan Snow bütün nefretiyle Katniss ve sevdiklerine karşı kişisel bir intikamın peşine düşmüştür.
  22,49  TL
 • Iron Man 3

  Iron Man 3

  Dvd
  “En iyi Iron Man Filmi!’’ Marvel Stüdyoları (Yenilmezler), başrolde yıldız oyuncu Robert Downey Jr. İle, koleksiyonunuzda mutlaka yer alması gereken,  uluslararası fenomen  Iron Man’in bu kadar yapılmış en iyi macerasını sunuyor! Tony Stark / Iron Man’in bütün dünyası yıkıldığında, ustalığını kullanarak hayatta kalmalı, düşmanını yok etmeli ve sevdiklerini korumalıdır. Ne var ki bir iç hesaplaşma yakasını bırakmaz: Adam mı kostümü yapar... yoksa kostüm mü adamı yaratır? İnanılmaz görsel efektler içeren Marvel’in Iron Man 3 DVDsi, aynı zamanda daha önce hiçbir yerde görmediğiniz özel seçenekler içeriyor.
  14,99  TL
 • Alis Harikalar Diyarında

  Alis Harikalar Diyarında

  Dvd
  Büyülü film, tüm zamanların en sevilen masallarından birinin hayal gücünüzü zorlayacak yeni bir uyarlaması. Alis, şimdi 19 yaşındadır ve gerçek kaderini keşfetmek için çocukken girdiği tuhaf dünyaya geri döner. Harikalar Diyarı’nda sevdiğimiz sıradışı karakterler şimdi çok daha renkli ve zengin. Çılgın Şapkacı,Beyaz Kraliçe, Kırmızı Kraliçe, Beyaz Tavşan ve çok daha fazlası...Alis Harikalar Diyarında, her yaştan seyirciyi kendinehayran bırakacak muhteşem bir sinema deneyimi.  
  14,99  TL
 • Hellboy: Altın Ordu

  Hellboy: Altın Ordu

  Blu-Ray
  Kötü kalpli bir prens durdurulamayan bir yaratık ordusunu uyandırıp insanlığa savaş açınca dünyanın sonu gelmiş gibi görünmektedir. Onu durdurabilecek tek kişi ise Hellboy ve diğer dışlanmış paranormal yaratıklardan oluşan ekibidir… İyilikle kötülük arasındaki son büyük savaş başlamak üzeredir.
  33,99  TL
 • Sevimli Hayalet

  Sevimli Hayalet

  Dvd
  Ailecek arkadaşlığın önemini anlatan bu hikayenin tadını çıkarın!Eulenstein Kalesi'nde huzurlu bir yaşam süren küçük hayalet, gündüzlerini tavan arasında bir sandıkta uyuyarak geçirir; gece olduğunda ise uyanır. Aslında en çok istediği şey, içerisinde yaşadığı dünyanın gündüzlerine de tanık olabilmektir. Ancak bunu nasıl yapabileceklerine dair ne kendisinin ne de tek arkadaşı olan baykuşun bir fikri vardır. Bir gece, küçük bir çocuk olan Karl ve arkadaşları bu kaleyi gezmeye karar verir ve Karl küçük hayaletle tanışır. Karl'ın bir hayaletle tanıştığına hiçbir arkadaşı inanmaz ama yine de bu karşılaşmanın bir sürprizi olacaktır. Küçük hayalet uyandığında hava aydınlıktır! Bu güneşli havanın tadını çıkarmak isteyen küçük hayalet kendini dışarı atar fakat dışarı çıkmasıyla kendini siyaha dönüşürken bulur. Etraftakilerin korkmasıyla birlikte Karl ve arkadaşlarının yardımı yetişecektir.
  12,99  TL
 • Sıfır Teorisi

  Sıfır Teorisi

  Dvd
  12 Maymun ve Brazil’in yönetmeni Terry Gilliam’dan görsel bir şölen!Usta yönetmen Terry Gilliam’ın son filmi “THE ZERO THEOREM / SIFIR TEORİSİ”,  1985’te Brazil’le başlayıp 1995’te 12 Monkeys / 12 Maymun’la devam eden distopya üçlemesinin son halkası. 1984 vari distopik bir gelecekte geçen filmde, insanlarla iletişim kurmayı pek sevmeyen  bilgisayar dehası olan Qohen’in hikayesi,  hayatın anlamını aradığı bir maceraya dönüşüyor. Qohen, her şeyin aslında hiçbir şeye eşit olduğunu ispatlanmaya çalıştığı gizli bir projeye bulaşır. Ancak toplumu kontrol eden Yönetim onu bu projeden uzaklaştırmak için ona aşık olabileceği bir hayat tasarlamak dahil her şeyi yapacaktır. Terry Gilliam’ın geleceğe dair karanlık bir portre sunduğu film kapitalizm ve inanç sistemlerine dair çarpıcı eleştiriler içeren bir taşlama.
  24,99  TL
 • Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti

  Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti

  Vcd
  İnsanlığın Anlamsızlaştığı Bir Dünyaya Hoşgeldiniz!Gary Oldman, Andy Serkis, Jason Clarke ve Keri Russell Maymunlar Cehennemi'nin gerilim dolu bu yeni bölümünde başrolleri paylaşıyor. Yıl 2026, insanoğlunun soyu, ölümcül bir virüs yüzünden tükenmek üzeredir. Kurtulmayı başarmış bir grup, çaresizlik içerisinde yeni bir güç kaynağı aramaktayken San Francisco yakınlarındaki ormanlara girdiğinde, Caesar önderliğindeki, inanılmaz derecede gelişmiş bir maymun topluluğuna rastlarlar. Bu iki tür, aralarında oldukça hassas bir barış anlaşması oluşturur ancak çekişmelerin başlamasıyla gruplar kendilerini, hiçbir şeyden sakınmayacakları bir savaşa doğru ilerlerken bulur.
  12,99  TL