Gerilim Filmleri

Yayınevi/Marka
63 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • Sihirbazlar Çetesi

  Sihirbazlar Çetesi

  Dvd
  Birbirinden yetenekli dört sihirbaz, gösterileri esnasında gerçekleştirdikleri cüretkar ve orjinal soygunlarla dünya çapında tüm izleyicileri şaşkına çevirir. Aynı anda FBI ve Interpol de bir sonraki gizli eylemlerinin ne olacağını tahmin etmeye çalişarak çetenin peşine düşer ve onları durdurmaya çalışır.Sihirbazlar Çetesi, güçlü oyuncu kadrosu, canlı aksiyon sahneleri ile nefes kesen illüzyonların mükemmel birleşimi olarak sizleri koltuklarınıza çivileyecek!
  Temin Edilemiyor
 • Baskın

  Baskın

  Dvd
  Soluksuz bir aksiyon fırtınası! Özel harekat timi, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki apartmanın uyuşturucu tüccarı sahibini yakalamak için kapıya dayanır. Her katı psikopatlar, çeteler ve hırsızlarla dolu binada haberin yayılmasıyla çıkışlar kapatılır. Polisler kısa sürede öldürülür, hayatta kalan bir avuç polis de, kurtulabilmek için apartmanın en üst katına doğru ilerlemelidir. 30 katı da ayrı bir cehennem olan binada yüzyılın savaşı başlar.
  Temin Edilemiyor
 • Kill Bill 1/ Kill Bill 2

  Kill Bill 1/ Kill Bill 2

  Blu-Ray
  Volume 1: Çığır açan senarist ve yönetmen Quentin Tarantino'nun (Pulp Fiction, Jackie Brown) dudak uçuklatan aksiyon sahneleri ile acımasız ihanetler ve destansı bir kan davası üzerine kurduğu dördüncü filmi Kill Bill Volume 1'in oyuncu kadrosunda Uma Thurman (Pulp Fiction), Lucy Liu (Charlie's Angels , Chicago) ve Vivica A. Fox (Two Can Play That Game) yer alıyor. Düğün günü kafasına kurşun yedikten dört yıl sonra komadan uyanan gelin (Thurman) intikam almaya karar verir. Eski patronu (David Carradine) ve onun suikastçılardan oluşan uluslararası çetesi tarafından vurulmasıyla başlayan mücadelesinde ya ölecek ya da öldürülecektir. Müthiş aksiyon sahneleri ve ilginç espri anlayışıyla takdir alan bir Quentin Tarantino efsanesi. Volume 2: Bu nefes kesen ve mutlaka izlenmesi gereken devam filminde efsanevi senarist ve yönetmen Quentin Tarantino (Pulp Fiction) Kill Bill Vol. 1 ile gelin tarafından başlatılan aksiyon dolu intikam hikayesini sona ulaştırıyor. Ölüm Listesi'nden çoktan iki isim çıkarmış olan Gelin, ona dört yıl önce ihanet eden suikastçı çetesinden hayatta kalan son ikisinin peşine düşer: Budd (Micheal Madsen) ve Elle Driver (Daryl Hannah). Nihai hedefi, kendisinin ölüm emrini veren eski patronu Bill (David Carradine) ile yüzleşmek ve intikamını almaktır. Bir klasik haline gelen ilk filmin bu çok beğenilen devam filminde, sınırsız aksiyon ve eğlence size gösterecek ki; şimdiye dek öykünün sadece yarısını biliyordunuz!
  Temin Edilemiyor
 • Terminatör 2 Mahşer Günü

  Terminatör 2 Mahşer Günü

  Blu-Ray
  Sarah Connor'ın (Linda Hamilton) Skynet tarafından gelecekten gönderilen Terminator'ün elinden kurtulmasından on yıl kadar sonra bu kez T-1000 (Robert Patrick) modeli yeni birTerminator, insan direnişçilerin gelecekteki lideri ve Sarah'nın oğlu John Connor'ı hedef alır. Ölümcül T-1000, kendini istediği şekle sokabildiği için yok edilmesi neredeyse imkansız bir düşmandır. İnsanlığın geri kalanını yok etmekle görevlendirilen Terminator'lerin varlığından haberdar tek insan olan Sarah ise bir akıl hastanesine kapatılmıştır. Direnişçiler geçmişe T-800 modeli (Arnold Schwarzenegger) bir Terminator göndermeyi başarırlar. T-800'ün görevi, Sarah'yı akıl hastanesinden kaçırmak ve John'u T-1000'den korumaktır. Özgürlüğüne kavuşan ve yanına T-800 ile John'u da alan Sarah'nın tek amacı, gelecekte dünyayı kontrolü altına alacak bir yapay zeka sistemini geliştirecek olan Cyberdyne firmasının en önemli bilim adamlarından Miles Dyson'ı, gelecekteki felaketleri önlemek için keşiflerini yok etmeye ikna etmektir.
  Temin Edilemiyor
 • Ucuz Roman

  Ucuz Roman

  Basoynat Dvd
  'Altın Saat', 'Vincent Vega ve Marsellus Wallace'ın Karısı', 'Jules, Vincent, Jimmie ve The Wolf'.. Quentin Tarantino ve Roger Avary'e en iyi senaryo dalında Oscar kazandıran 'Ucuz Roman', bu üç öykünün zincirleme şekilde birbirine geçmesinden oluşmuş bir hikayeyi anlatıyor. Profesyonel boksör Butch Coolidge (Bruce Willis) ünvan maçında kaybetmek için ünlü mafya babası Marsellus Wallace'dan (Ving Rhames) para alıyor ancak sözünde durmayarak rakibini nakavt ediyor. Bunun üzerine Wallace, en yetenekli tetikçilerinden Vincent Vega'yı (John Travolta) Butch'un evine yolluyor... İkinci ve üçüncü öykülerde ise Vincent'ın bu olaylardan önce, ortağı Jules'la (Samuel L.Jackson) yaptıkları ve Marsellus'un karısı Mia (Uma Thurman) ile birlikte geçirdiği akşam anlatılıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Köstebek

  Köstebek

  Basoynat Dvd
  Çaylak polis Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) Güney Boston’da büyümüştür. Bu da onu İrlandalı mafia lideri Costella (Jack Nicholson) tarafından yürütülen suç organizasyonunun içerisine köstebek olarak sızması için kusursuz bir aday yapar. Onun görevi Costello’nun güvenin kazanmak ve kendi üstlerine de (Mark Wahlberg ve Martin Sheen) Costello’nun yakalanmasında yardım etmektir. Bu arada eyalet polis memuru Colin Sullivan herkesin güvenini kazanmıştır. Hiç kimse onun Costello’nun köstebeği olduğundan şüphelenmemektedir. Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Köstebek’in merkezinde, gizli hayatlar yaşayan kanun kaçaklarının birbirleriyle çatışmaları yer alıyor. Martin Scorsese bu yoğun suç ve onun yarattığı sonuçları konu alan hikayede her yaşa konu edecek bir kadroyu yönetiyor. Bu yakıcı ve gözlerinizi alamayacağınız bir yapım: Tıpkı elinde bir tabancası olan bir suçlu ya da polisin gözlerinin içine bakmanız gibi.
  Temin Edilemiyor
 • SUPER 8

  SUPER 8

  Dvd
  Steven Spielberg ve J.J. Abrams gençlik, gizem ve maceranın başrolde olduğu bu sıradışı hikayeyle karşınızda. Super8, altı arkadaşın tesadüf eseri tanık oldukları ve farkındaolmadan çektikleri bir bir tren kazası esnasında kaçan, ne olduğunu kimsenin tahmin edemeyeceği, esrarengiz bir varlığı keşfetmelerinin heyecan dolu hikayesini anlatıyor. Ancak bu tahmin edilemeyenin ne olduğundan çok ne istediğini bulma zamanı.
  Temin Edilemiyor
 • Kuşlar

  Kuşlar

  Dvd
  En şaşırtıcı ve untulmaz başyapıtlarından biri olan KUŞLAR'da, Alfred Hitchcock kural tanımayan dostlarını izleyicisinin üzerine salarak gerçek bir terör ortamı yaratmaktadır. Güzel sarışın Melanie Daniels (Tippi Hedren) ideal eş adayı olan bekar Mitch Brenner'i elde etmek için Bodega koyuna gider. Ancak ortada hiç sebep yokken bir martının saldırısına uğrar. Bir anda binlerce kuş kasabaya üşüşür. Kuşlar, çocuk yada yetişkin ayırt etmeden önlerine çıkan herkesi avlamaya başlar. Hollywood'un doğanın öfkesine dair en korkunç eserlerinden biri olan Kuşlar'da kısa zaman sonra Melanie ve Mitch kendilerini açıklanamayan ve durdurulamayan bir güce karşı hayatta kalmaya çabalarken bulacaklardır.
  Temin Edilemiyor
 • Kanlı Elmas

  Kanlı Elmas

  Dvd
  Hayat bazen, değerli bir tek şey uğrunda bambaşka insanların kaderlerini umulmadık bir biçimde kesiştirebiliyor. Bambaşka hayatlardan gelen, vaktiyle orduda görev yapmış Danny Archer ile uzun zaman önce ait olduğu yerden kopartılarak elmas madenlerinde işe koyulmuş Solomon Vandy. Herkesin gözdesi, büyüleyici bir elmasın varlığı nedeni ile yolları kesişir. Her ikisi de elmasın peşi sıra gazeteci Maddy Bowen ile beraber yola çıktıklarında hayatlarına dair değerli birer fırsatı da yakalamışlardır. Solomon ait olduğu yere, ailesine kavuşabilme ihtimali ile Danny ise yeni bir hayata başlamanın umudu ile aydınlanırlar. Kuşatma ve Son Samuray adlı filmlerin arkasındaki isim Edward Zwick’ten, heyecan dolu bir aksiyon-macera.
  Temin Edilemiyor
 • İhtiyarlara Yer Yok

  İhtiyarlara Yer Yok

  Dvd
  Llewelyn Moss, bir olay yerinde bulduğu çantayı alır ve başını hiç ummadığı bir belaya sokar. Artık peşinde bir kiralık katil vardır. Moss bir Vietnam gazisidir ve bir şekilde uyuşturucu olaylarının ortasında soruna dönüşen bir meseleye karışır. Peşindeki katil Anton Chigurh planı konusunda kararlıdır çünkü işini yarım bırakmak niyetinde değildir. İşin içine çok sayıda masum insanın ve suçluların da karışacağı soluk soluğa bir takip başlayacaktır. Coen kardeşler yapımı bu film dört dalda Oscar kazanan bir başyapıt olarak kabul görmektedir.
  Temin Edilemiyor
 • İtalyan İşi

  İtalyan İşi

  Dvd
  Plan kusursuz, uygulama mükemmeldi. Charlie Croker tüm zamanların en büyük soygunlarından birini gerçekleştirmişti; ancak planlamadığı tek şey karşısına çıkacak biriydi. Şimdi en çok istediği şey kendisinden çalınanı geri almak ve hesaplaşmak. Mark Wahlberg, bu dur durak bilmeyen macerada Croker rolüyle ekranları ateşe veriyor. Göz kamaştırıcı kasa hırsızı (Charlize Theron) ve ekibi ile birlikte Los Angeles sokaklarında kendilerinden çalınanı geri almak için gaz pedallarına basıyor. Edward Norton, Seth Green, Jason Statham, Mos Def, Franky G ve Donald Sutherland’den oluşan dev bir kadronun liderlik ettiği İtalyan İşi gerçekten çok ateşli!
  Temin Edilemiyor
 • Öteki Dünya

  Öteki Dünya

  Dvd
  George (Matt Damon) ölümden sonraki yaşam ile ilgili çocukluğundan gelen özel yetenekleri olan işçi sınıfından bir Amerikalıdır. Marie (Cecile de France) ölüme çok yaklaştığı bir kaza geçirmiş ve dünyası sarsılmış Fransız bir gazetecidir. Londra'da yaşayan Marcus ise(Frankie ve George McLaren) ona en yakın kişiyi kaybetmiştir. Ölümün etraflarında kol gezdiği bu 3 kişi umutsuzca bir takım cevapların peşine düşer ve hayatları kesişir. Ölümden sonra ne olduğunu veya ne olması gerektiğine dair inandıkları gerçeklerle hayatları sonsuza dek değişecektir. Oscar ödül sahibi Clint Eastwood bu tüyler ürperten orjinal hikaye bile, Oscar adayı Peter Morgan, Jay Mohr, Bryce Dallas Howard, Marthe Keller ve Derek Jacobi ile karşınızda.
  Temin Edilemiyor
 • Ocean's 13

  Ocean's 13

  Dvd
  Daha cesur...Daha riskli... Bugüne kadar yapılmış en görkemli soygun! George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon ve daha fazlası Steven Soderbergh'in yönetmenliğinde; zeka, stil, karizmayla donanmış olarak yeni bir iş için yeniden toplandı. Oyunu yine Danny Ocean yönetiyor, yani hiçbir pürüz çıkmıyor. Kimse yaralanmıyor. Kahpe Vegas'ın kilit ismi Willy Bank (Al Pacino) haricinde. Ocean takımı onu zayıf yerinden vuruyor: cüzdanından. Bank'in yeni ve lüks kumarhane kulesi The Bank'in açılış gecesinde, kartların her çevrilişi ve zarların her yuvarlanışı bahisçilerden birine kazandırıyor. Ve Bank'in gururunu zedeliyor; çünkü kumarhanesinin göz koyduğu Beş Elmas Ödülü'nü kazanma şansı azalıyor. Bu sadece bir başlangıç. Şimdi Ocean's 13 takımı The Bank'e girecek. Bahislerinizi koyun!
  Temin Edilemiyor
 • Kapışma

  Kapışma

  Dvd
  Londra'nın dünyaca ünlü ve Yahudiler tarafından işletilen elmas ticaret merkezi inanılmaz bir soygunla çalkalanır. Hiç de alışkın olunmayan bu durum gerçekten de büyük yankılar uyandırır. Ancak çalınan elmaslar da birkaç el değiştirip ortadan kaybolunca işler daha da karışır. Çıplak yumruklarla sokak köşelerinde gizlice yapılan boks maçlarından tutun da bir çok acımasız olayın yaşandığı Londra'nın yeraltı dünyası da bu soygundan dolayı çalkalanmaya başlamıştır. Kamçı İzi kasabası adındaki kasabaya altın bulup milyoner olma hevesiyle inanılmaz bir akın başlamıştır. Gelenler arasında Kim Darlging de vardır.
  Temin Edilemiyor
 • Yalanlar Üstüne

  Yalanlar Üstüne

  Dvd
  CIA, küresel bir terörist salsırısının arkasındaki adamı yakalamak için harekete geçer. Roger Ferris (Leonardo DiCaprio) sahada görevli bir ajandır. Bu ağın diğer ucunda ise çatışmalardan uzak, uydu bağlantısı ile gökyüzünden Ferris'i izleyen Ed Hoffman'dır (Russell Crowe). Ed, millerce öteden operasyon stratejisi belirleyen bir yöneticidir. Ferris hedefe yaklaştıkça, güvenin hayatta kalmak için ne kadar önemli olduğunun yanı sıra ne kadar öldürücü olduğunu da fark eder. Leonardo DiCaprio (Ferris) ve Russell Crowe (Hoffman), yazar David Ignatus'un kitabından William Monahan (The parted) tarafından uyarlanan Yalanlar Üstüne'de muhteşem performans gösteriyorlar. Usta yönetmen Ridley Scott'tan günümüz ajan filmlerine yürek hoplatıcı bir örnek.
  Temin Edilemiyor
 • Avukat

  Avukat

  Dvd
  Micheal Clayton (George Clooney), New York'un en büyük hukuk firmalarından birinde 'sorun çözücü' olarak çalışmaktadır. Boşanma, başarısız bir iş kurma girişimi ve kumar alışkanlığı yüzünden dağ gibi bir borçla başbaşa kalmış ve bu durum onu şirketine daha bağımlı bir hale getirmiştir. Öngörülmeyen bir felaketi önlemek için görevlendirilen Micheal Clayton, kariyerinin hatta hayatının en büyük davasının üstesinden gelmek zorundadır.
  Temin Edilemiyor