Gizem Filmleri

Yayınevi/Marka
48 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 3
 • Sihirbazlar Çetesi

  Sihirbazlar Çetesi

  Dvd
  Birbirinden yetenekli dört sihirbaz, gösterileri esnasında gerçekleştirdikleri cüretkar ve orjinal soygunlarla dünya çapında tüm izleyicileri şaşkına çevirir. Aynı anda FBI ve Interpol de bir sonraki gizli eylemlerinin ne olacağını tahmin etmeye çalişarak çetenin peşine düşer ve onları durdurmaya çalışır.Sihirbazlar Çetesi, güçlü oyuncu kadrosu, canlı aksiyon sahneleri ile nefes kesen illüzyonların mükemmel birleşimi olarak sizleri koltuklarınıza çivileyecek!
  5,00  TL
 • Ateşle Oynayan Kız

  Ateşle Oynayan Kız

  Dvd
  Tüm Dünyayı Kasıp Kavuran Fenomen Devam EdiyorLisbeth Salander bir yıl aradan sonra İsveç'e döner. Mikael Blomkvist ise İsveç'teki fuhuş çeteleri hakkında bir dosya yapmak üzere çalışmalara başlamıştır. Ancak çok geçmeden dosyanın muhabiri ile kız arkadaşı ölü bulunur ve silahın üzerinde Lisbeth'in parmak izine rastlanır. Mikael, Lisbeth'in masum olduğundan emindir ancak bunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar.
  9,99  TL
 • Dönüş Yok

  Dvd
  Marcus(Vincent Cassel) ile güzel sevgilisi Alex'in (Monica Bellucci) mutlu bir ilişkileri vardır.Bir parti sırasında aralarında küçük bir tartışma yaşanır ve bunun sonucunda Alex sinirlenerek yalnız başına eve dönmeye karar verir.Ancak eve giderken ıssız bir tünelde tecavüze uğrar.Bunu öğrenen Marcus adeta kendini kaybeder ve arkadaşı Pierre (Albert Dupantel) ile birlikte bu olayın sorumlusunu kendi yöntemleri ile cezalandırmaya karar verirler.Bu andan sonra olaylar kelimenin tam anlamıyla kontrolden çıkacaktır.1998 Cannes Film Festivali ödüllü Seul Contre Nous'un sansasyonel yönetmeni Gaspar Noe'den,izlenildiği her yerde yoğun tartışmalara ve ağır tepkilere hedef olmuş,aşk,tecavüz ve intikam üzerine sarsıcı bir film.Gösterildiği bazı ülkelerde,seyircilerin bayılmaları ya da koltukları parçalamaları gibi vakalara neden olan film,sansürlenip sansürlenmeyeceği tartışmalarını geride bıraktı ve nihayet karşınızda. Özel Seçenekler; -Filmin Fragmanı -Sahne Seçimi -Hareketli Menü
  21,46  TL21,90  TL
 • Diğerleri

  Diğerleri

  Blu-Ray
  Oscar® ödüllü çarpıcı oyuncu Nicole kidman (En İyi Kadın Oyuncu 2003, Saatler) özgün bir tarzı olan ve gerilimi belirsizliklerle beslenen Diğerleri'nde unutulmayacak bir performans sergiliyor. Kocasının savaştan dönmesini bekleyen Grace, iki küçük çocuğuyla gözlerden uzak bir adada, kilitli kapıların ve hiç açılmayan perdelerin ardında varlığı iyice ıssızlaşmış bir konakta yaşamaktadır. Üç gizemli hizmetçinin aralarına katılmasından sonra bu evde tahmininden daha fazlasının olduğunu ispatlayan, ürkütücü olaylar gerçekleşmeye başlar. Grace, çocuklarına sahip çıkarken akıl sağlığını da korumak zorundadır. Dünyanın her köşesinde, sinema eleştirmenlerinin beğenisini toplayan Diğerleri; gücünü tahmin edilemeyen gelişmeleri ve en beklenmedik biçimde çözülen düğümlerinden alırken, sizi merak içinde ekran başına kilitleyecek.
  33,21  TL
 • Akıl Defteri

  Akıl Defteri

  Dvd
  Los Angeles'ta yaşayan, pahalı kıyafetler ve son model arabasıyla gezinen Leonard (Guy Pearce) başarılı bir iş adamı gibi görünürken aslında tek bir amaca sahiptir: Eşini öldüren adamı bulup cezalandırmak. Adalet arayışı içindeki Leonard, diğer yandan da çok ender rastlanan ve tedavisi olmayan bir hafıza kaybı problemiyle mücadele etmektedir. Eşini ölümünden önceki olayları detaylıca hatırlarken on beş dakika önce yaptıklarını unutmaktadır. Yaşamını dövmeler, fotoğraflar, notlar ve şemalar üzerine yeniden kuran Leonard, ancak bu sayede yaşadıklarını hatırlamakta ve amacı doğrultusunda ilerlemektedir. Sondan başa gelişen kurgusu ile sinema tarihine geçen Akıl Defteri, daha önce görmediğiniz ekstralar ve sürprizlerle dolu iki disklik ''Koleksiyon Versiyonu'' ile yeniden keşfedilmeyi hak ediyor.  Özel Seçenekler:                                                                                                                                                                                                                     -Christopher Nolan İle Söyleşi -Guy Pearce İle Söyleşi -Senaryolu Versiyon -Filmin Hikayesi -Fotoğraf Galerisi -Fragmanlar
  23,08  TL
 • Düşman

  Düşman

  Dvd
  Monoton, rutin bir hayata sahip tarih profesörü Adam'ın (Jake Gyllenhaal) hayatı, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine izlediği filmle bambaşka bir serüvene yol alacaktır. Adam, kendisine tıpatıp benzediğini düşündüğü başroldeki aktörle kendisini o kadar özdeşleştirir ki adamın peşine düşer. Adam, Anthony'nin peşinde gerilim, macera ve paranoyla dolu bir hayata sürüklenecektir. Nobel ödüllü Portekizli yazar Jose Saramago'nun 'Kopyalanmış Adam' isimli romanından uyarlanan Düşman ile, birbirine karışan iki tuhaf adamın hikayesine karışacaksınız.
  21,99  TL
 • Oyun

  Oyun

  Dvd
  Bu oyunda kurallar yok. Nicholas Van Orton bütün yatırımlarını ve ilişkilerinin kontrolünü elinde tutmaya alışık, kurnaz ve başarılı bir işadamıdır. Ancak düzenli yaşamı, kardeşinin ona verdiği beklenmedik doğum günü hediyesi ile köklü değişikliklere uğrayacaktır. Nicholas, oyuna başlarken ortada çok büyük bir ödül olduğunu fark etmekle beraber, oyunun kuralları ve amacı hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Nicholas, kendi evinde esrarengiz kişiler tarafından gözlendiğini fark eder. Bu kişilerin amacı, onu ortadan kaldırmaktır. Oyun olarak başlayan ancak bir süre sonra ciddileşen bu olaylar zinciri, onun hayatını bir ölüm-kalım savaşına dönüştürecektir.
  12,99  TL
 • Mulholland Çıkmazı

  Mulholland Çıkmazı

  Dvd
  Hollywood, Kaliforniya... Binlerce hayatın, binlerce bilinmezliğin ve kargaşanın bir arada yaşadığı ve buluştuğu bir şehir... Bir Arabanın içindeki üç kişi Mulholland yolunda gitmektedirler. Fakat bir kaza olur ve arabadaki iki erkek kazada ölür. Üçüncü kişi olan kadın ise kim ve ne olduğunu bilmez bir halde olay yerinden kaçar. Adı Rita'dır. Hepsi bu... Ne geçmişi ne de geleceği hakkında hiç bir şey hatırlamamaktadır. Bir sitenin bahçesindeki çalılıklara kadar sürünür... Aynı dakikalarda bir restoranda Herb ve Dan adındaki iki arkadaş oturmuş konuşmaktadırlar. Dan bir gece önce gördüğü bir kabustan bahsetmeye başlar. Gördüğü rüya içinde bulundukları lokantada geçmektedir. Gördüğü kabus gerçek olmaya başladığında her ikisi de çoktan sarhoş olmuş ve oradan ayrılmışlardır. Bir patikaya geldiklerinde kabusun en kötü kısmı gerçek olur ve Dan ortada hiç bir sebep olmadığı halde ölür. Betty bir oyuncu olabilmek umuduyla geldiği Los Angeles'ta teyzesinin yaşadığı apartman dairesine taşınmaktadır. Daireye yerleşmek için vardığında orada saklanan Rita'yı bulur. Her şeyi unutmuş bu kadına yardım etmeye karar verir. Los Angeles'ın başka bir köşesinde ise Adam Kesher adında bir film yönetmeni mafyaya mensup iki kardeş tarafından dolandırılmıştır.
  10,99  TL
 • Joe Black

  Joe Black

  Dvd
  Bill Parish (Anthony Hopkins ) bu dünyada bir insanın sahip olabileceği her şeye sahiptir: güç, para, başarı ve mutlu bir aile... Ama mutlu dünyası 65. yaş gününden birkaç gün önce, esrarengiz bir yabancı Joe Black'in (Brad Pitt) ziyareti ile altüst olacaktır. Zira bu herhangi bir genç adam değil, Parish'in canını almaya gelen ölüm meleğidir. Doğum gününü ailesiyle kutladıktan sonra hayata veda etmeyi tercih eden Bill, dünyada geçireceği fazladan birkaç güne karşılık Ölüm'ün dünyadaki rehberi olmayı kabul eder. Ölüm ise dünyanın tüm nimetlerini, en başta da aşkı tadacaktır. Ancak aşık olduğu kişinin Parish'in güzel kızı Susan olması (Claire Forlani), Bill'in dünyadaki son günlerini oldukça çetin kılacak gibidir.
  14,99  TL
 • Oblivion

  Oblivion

  Basoynat Dvd
  DÜNYA, UĞRUNA SAVAŞMAYA DEĞECEK BİR HATIRA Çığır açan sinema filmi Oblivion'da Tom Cruise, geleceğin ıssız ve harap olmuş dünyasında keşif yapmakla görevli Jack Harper rolüyle karşımızda. Düşen bir uzay mekiğinden güzel bir yabancıyı kurtardığında, bildiği her şeyi sorgulamasına neden olacak bir dizi olayla karşılaşır. Artık insanlığın geleceği onun ellerindedir. Tron Efsanesi'nin yönetmeni ve Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filminin yapımcısına ait olan, muhteşem görselliği ve etkileyici öyküsüyle dikkat çeken filmde, Tom Cruise'a Akademi Ödüllü Morgan Freeman eşlik ediyor.
  13,99  TL
 • Geçmişi Olmayan Adam

  Geçmişi Olmayan Adam

  Basoynat Dvd
  Robert Ludlum'un çok satan kitabından uyarlanan, başrollerini Matt Damon (Ocean's Eleven) ve Franka Potente'nin (Run Lola Run) paylaştığı, bomba gibi bir macera ve gerilim filmi! Ölümden son anda kurtulan Jason Bourne (Damon), hafızasını tamamen yitirmiştir. Çok geçmeden, hayatını korumak için kimliğini bulmak zorunda olduğunu anlar. Peşindeki katillerden kaçmaya çalışıp zamana karşı yarışırken, içindeki öldürme içgüdüsünü keşfeder.
  13,99  TL
 • Hugo

  Blu-Ray
  Görkemli bir maceranın sihirli dünyasına hoş geldiniz! Paris'te tren istasyonunun duvarları arasında yaşayan saatlerden sorumlu cingöz Hugo, babasından kalan sırrı keşfeder. Ardından bir gizemi çözer ve etrafındaki herkesi değiştirebilecek ve Hugo'nun sevecen bir ev bulmasına yol açacak bir maceraya atılır.
  46,79  TL51,99  TL
 • Geçmiş

  Dvd
  İranlı yönetmen Asghar Farhadi'nin Oscar'a layık görülen Bir Ayrılık filminin başarısını takip eden Geçmiş, Fransız eşi Marie'den boşanma işlemlerini tamamlamak üzere, dört yıllık bir ayrılığın ardından Tahran'dan Paris'e gelen Ahmad'i izliyor. Marie'nin niyeti, eski eşinin hayaline bile katlanamayan yeni sevgilisi Samir'le evlenmektedir. Ahmad, Marie'nin önceki beraberliğinden olan kızı Lucie ile ilişkisinin sıkıntılı olduğunu fark edince aralarını bulmaya çalışır, fakat böylece geçmişten gelen sırlar açığa çıkmış olur. Asghar Farhadi'nin ülkesi dışında çektiği ilk film olan Geçmiş, duygusal gerilimi eksik olmayan, sürükleyici ve çetrefilli bir aile dramı. Özel seçenekler -Kamera Arkası Görüntüleri -Oyuncularla RÖportajlar -Fotoğraf Galerisi -Sinema Fotoğrafları
  24,93  TL27,70  TL
 • Kuzgun

  Kuzgun

  Basoynat Dvd
  Başrolde John Cusack'ın, yaşamı skandallarla dolu ünlü Amerikalı yazar Edgar Allan Poe'yu canlandırdığı bu son derece şık ve gotik gerilim filminde, yazarın çarpıcı ölüm dolu öyküleri can (ya da ölüm) buluyor. Delinin biri, Poe'nun yazdığı en dehşetengiz öykülerden esinlenerek korkunç cinayetler işlemeye başladığında, Baltimor'lu genç bir dedektif (Luke Evans, "Clash of the Titans") ve Poe elele vererek, yazarın şiddet dolu öykülerinin birer birer gerçeğe dönüşmesini önlemek için katilin peşine düşüyorlar. Yaşanan ölümcül kedi-fare oyunu, Poe'nun sevgilisi (Alice Eve, "she's Out of my League") katilin hedefi haline geldiğinde zirveye ulaşıyor. Intrepid Pictures yapımı olan "The Raven" filminde diğer rollerde Brendan Gleeson ("In Bruges"), Oliver Jackson-Cohen ("Faster") ve Kevin R. McNally ("Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides") oynuyor.
  12,90  TL
 • Kuzgun

  Kuzgun

  Dvd
  Başrolde John Cusack'ın, yaşamı skandallarla dolu ünlü Amerikalı yazar Edgar Allan Poe'yu canlandırdığı bu son derece şık ve gotik gerilim filminde, yazarın çarpıcı ölüm dolu öyküleri can (ya da ölüm) buluyor. Delinin biri, Poe'nun yazdığı en dehşetengiz öykülerden esinlenerek korkunç cinayetler işlemeye başladığında, Baltimor'lu genç bir dedektif (Luke Evans, "Clash of the Titans") ve Poe elele vererek, yazarın şiddet dolu öykülerinin birer birer gerçeğe dönüşmesini önlemek için katilin peşine düşüyorlar. Yaşanan ölümcül kedi-fare oyunu, Poe'nun sevgilisi (Alice Eve, "she's Out of my League") katilin hedefi haline geldiğinde zirveye ulaşıyor. Intrepid Pictures yapımı olan "The Raven" filminde diğer rollerde Brendan Gleeson ("In Bruges"), Oliver Jackson-Cohen ("Faster") ve Kevin R. McNally ("Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides") oynuyor.  Ekstralar:  Filmin Fragmanı
  21,90  TL
 • Kuzgun

  Kuzgun

  Blu-Ray
  Başrolde John Cusack'ın, yaşamı skandallarla dolu ünlü Amerikalı yazar Edgar Allan Poe'yu canlandırdığı bu son derece şık ve gotik gerilim filminde, yazarın çarpıcı ölüm dolu öyküleri can (ya da ölüm) buluyor. Delinin biri, Poe'nun yazdığı en dehşetengiz öykülerden esinlenerek korkunç cinayetler işlemeye başladığında, Baltimor'lu genç bir dedektif (Luke Evans, "Clash of the Titans") ve Poe elele vererek, yazarın şiddet dolu öykülerinin birer birer gerçeğe dönüşmesini önlemek için katilin peşine düşüyorlar. Yaşanan ölümcül kedi-fare oyunu, Poe'nun sevgilisi (Alice Eve, "she's Out of my League") katilin hedefi haline geldiğinde zirveye ulaşıyor. Intrepid Pictures yapımı olan "The Raven" filminde diğer rollerde Brendan Gleeson ("In Bruges"), Oliver Jackson-Cohen ("Faster") ve Kevin R. McNally ("Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides") oynuyor.  Ekstralar:  Filmin Fragmanı
  29,90  TL