Macera Filmleri

Yayınevi/Marka
230 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 15
 • Star Wars - İmparator

  Star Wars - İmparator

  Dvd
  Efsaneyi Daha Önce Hiç Yaşamadığınız Gibi Yaşayın! Hem de dijital olarak yenilenmiş versiyonuyla Asiler için karanlık zamanlar yaşanmaktadır. Buzlarla kaplı soğuk gezegen Hoth'a yapılan inanılmaz saldırıdan sonra, isyancılar İmparatorluk'un kovalamacaları sonucunda galaksinin dört bir yanına dağılmak zorunda kalmıştır. Han Solo ve Prenses Leia İmparatorluk filolarından Bespin şehrine kaçmaya çalışırken, Luke Skywalker, Dagobah bataklıklarında gizemli Jedi Master'ı Yoda'yı aramaktadır. Luke'u karanlık tarafa geçirme teşebbüsünde bulunan Darth Wader onu bir tuzağın içine çekmeye çalışır. Sith Lord'uyla yapılan acımasız bir ışın kılıcı düellosunun ortasında Luke, Skywalker efsanesiyle ilgili korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalır.  Özel Seçenekler: -George Lucas, Irvin Kershner, Carrie Fisher, Ben Burtt ve Dennis Muren'in Sesli Yorumları -Star Wars özel içerik DVD-ROM Web Bağlantısı
  Temin Edilemiyor
 • Sevimli Canavarlar Üniversitesi

  Sevimli Canavarlar Üniversitesi

  Dvd
  Disney Pixar, bu kahkaha dolu ve kalpleri ısıtacak filmde, iki uyumsuz canavarın tanışıp, hayat boyu sürecek bir arkadaşlığa başlamasının hikayesini anlatıyor.  Henüz küçük bir canavarken bile Korkutucu olmayı hayal eden Mike Wazowski, en iyi korkutucuların Sevimli Canavarlar Üniversitesi'nden mezun olduğunu bilir. Ne var ki, okuldaki ilk döneminde doğuştan Korkutucu olan, havalı James P. Sullivan "Sulley" ile karşılaşan Mike'ın plnları raydan çıkar. İkilinin kontrolden çıkan rekabetçi ruhu, üniversitenin prestijli korkutma programından atılmalarına neden olur. Hayalleri geçici olarak suya düşen ikili, işleri düzeltmek için, birkaç tuhaf yaratığın da desteğiyle, birlikte çalışmak zorundadır.Özel Seçenekler:-Kısa Film: Mavi Şemsiye-Filmi yönetmen Dan Scanlon, yapımcı Kori Rae ve hikaye süpervizörü Kelsey Mann'den yorular eşliğinde izleyin.
  Temin Edilemiyor
 • Star Wars - Gizli Tehlike

  Star Wars - Gizli Tehlike

  Dvd
  Star Wars'ın bu ilk bölümünde, uzaklardaki galaksiye, tüm hikayenin başladığı yere geri dönüyoruz. İlk filmin 30 yıl öncesinde geçen Bölüm 1: The Phantom Manace'ta, çıkacağı yolculuğun kendisini Darth Vader'a çevireceğinden habersiz henüz çocuk yaştaki, özel yetenekli Anakin Skywalker ile tanışın! Jedi şövalyelerinin barışı koruduğu ve genç kraliçenin halkı için savaştığı zamanlarda, karanlıkta saklanan kötü güç, açığa çıkmayı bekliyor.Özel Seçenekler:-George Lucas ve Ekibinden Film Boyunca Sesli Yorumlar
  Temin Edilemiyor
 • Pi’nin Yaşamı

  Pi’nin Yaşamı

  Dvd
  Oscar ödüllü Ang Lee, sizleri görsel bir şölen eşliğinde hayatınızın macerasına davet ediyor. Bir gemi kazasından sağ kurtulan genç Pi, kendini yırtıcı bir Bengal kaplanıyla aynı filikayı paylaşırken bulur. Birlikte, doğanın ihtişam ve öfkesine karşı ayakta kalma mücadelesi verirken, destansı bir maceraya atılırlar.
  Temin Edilemiyor
 • The Wolverine

  The Wolverine

  Dvd
  Hugh Jackman,Wolverine karakteriyle geri dönüyor ve günümüz Japonya'sında ezeli düşmanına karşı heycanlı bir ölüm-kalım mücadelesi veriyor.İlk kez savunmasız kalan ve sınırlarını bu denli zorlayan Logan (Jackman), kendisini tamamen değiştirecek olan bu destansı savaşta hem ölümcül samuray kılıcı ile yüzleşiyor, hem de kendi ölümsüzlüğüne karşı içsel bir mücadele veriyor.   Özel Seçenekler Ronin Savaşçısının Yolu Sinema Fragmanları
  Temin Edilemiyor
 • Yıldızlararası

  Yıldızlararası

  Dvd
  5 Dalda Oscar® Adayı Etkileyici ve Destansı Bir Film. 3 kere Oscar®’a aday gösterilen Christopher Nolan’dan Mutlaka İzlenmesi Gereken Bir Başyapıt. Ünlü yönetmen Christopher Nolan (Başlangıç, Kara Şövalye Üçlemesi, Prestij), insanlık tarihinin en önemli görevini üstlenen bir grup araştırmacının çarpıcı hikayesiyle kamera arkasına geçiyor. Oscar® ödüllü Matthew McConaughey çiftçilik yaparak geçimini sağlayan eski bir pilottur. Ailesini ve kaynakları tükenmek üzere olan dünyayı geride bırakarak, insanlığın yıldızların ötesinde bir yaşam sürdürmesinin mümkün olup olmayacağını öğrenmek için başka galaksilere keşfe çıkar.
  Temin Edilemiyor
 • Nuh: Büyük Tufan

  Nuh: Büyük Tufan

  Dvd
  “EĞER CESUR YÜREK, GLADYATÖR VE TİTANİK FİLMLERİNİ SEVDİYSENİZ NUH’A BAYILACAKSINIZ.”-KATHLEEN PARKER, WASHINGTON POSTOscar© ödüllü Russell Crowe umut, fedakarlık ve cesaretin çağları aşan hikayesinden  esinlenerek beyazperdeye aktarılan bu filmde Nuh olarak başrolde. Diğer rollerde Emma Watson ile Oscar© ödüllü oyuncular Anthony Hopkins ve Jennifer Conelly’nin yer aldığı görsel olarak göz kamaştıran, aksiyon dolu macerada tüm zamanların en beğenilen yönetmenlerinden Darren Aronofsky (Siyah Kuğu) “şimdiye kadar yapılmış en unutulmaz ve destansı bir film”e imza atıyor. (Richard Roeper, Chicago Sun-Times)
  Temin Edilemiyor
 • Yıldızlararası

  Yıldızlararası

  Blu-Ray
  5 Dalda Oscar® Adayı Etkileyici ve Destansı Bir Film. 3 kere Oscar®’a aday gösterilen Christopher Nolan’dan Mutlaka İzlenmesi Gereken Bir Başyapıt. Ünlü yönetmen Christopher Nolan (Başlangıç, Kara Şövalye Üçlemesi, Prestij), insanlık tarihinin en önemli görevini üstlenen bir grup araştırmacının çarpıcı hikayesiyle kamera arkasına geçiyor. Oscar® ödüllü Matthew McConaughey çiftçilik yaparak geçimini sağlayan eski bir pilottur. Ailesini ve kaynakları tükenmek üzere olan dünyayı geride bırakarak, insanlığın yıldızların ötesinde bir yaşam sürdürmesinin mümkün olup olmayacağını öğrenmek için başka galaksilere keşfe çıkar.
  Temin Edilemiyor
 • Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

  Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

  Dvd
  Yüzük kardeşliği dağılmıştır, fakat Tek Yüzük'ü bulup yok etmek için çıkılan yolculuk devam etmektedir. Frodo ve Sam, Mordor'a çıktıkları yolda onlara yardımcı olacak Gollum'a güvenmek zorundadırlar. Bu sırada Saruma'nın ordusu yaklaşırken, Yüzük Kardeşliği'nin hayatta kalan üyeleri Orta Dünya'nın sakinleri ve yaratıklarıyla savaşa hazırlanmaktadır.Yüzük Savaşı artık başlamıştır. Peter Jackson'ın büyüleyici ikinci filmi En İyi Film dahil olmak üzere altı dalda Oscar adayı oldu ve iki dalda kazandı. Yolculuk devam ediyor. İhtişama hazır olun.
  Temin Edilemiyor
 • Geleceğe Dönüş Üçleme

  Geleceğe Dönüş Üçleme

  Dvd
  Geleceğe Dönüş 1, 2 ve 3 filmlerinin bir araya geldiği set.
  Temin Edilemiyor
 • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

  Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

  Dvd
  Orta Dünya için son savaş başladı.Frodo ve Sam, Gollum tarafından yönlendirilerek Tek Yüzük'ü yok etmek için Hüküm Dağı'nın volkanik ateşlerini geçerek tehlikeli görevlerine devam ederler.Aragorn, Karanlıklar Lordu Sauron'ın büyüyen gücüne karşı mücadele etmektedir. Artık doğuştan hakkı olan tahta oturmasının zamanıdır. Yüzük Taşıyıcıları, bu mücadelesini gerçekleştirmesinde ona destek olacaklardır.En iyi Film dahil olmak üzere 11 dalda Oscar Ödülünü kucaklayan Yüzüklerin Efendisi'nde Kral tacını taşıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Coen Kardeşler Film Koleksiyonu

  Coen Kardeşler Film Koleksiyonu

  Dvd
  No Country for Old Men/ İhtiyarlara Yer Yok (2007) Eleştirmenler tarafından ayakta alkışlanan Joel ve Ethan Coen, kariyerlerinin en sürükleyici ve tutku dolu aksiyon-gerilim filmiyle karşınıza çıkıyor. Kanlı bir suç mahalinde eroin dolu bir kamyonet ve nakit 2 milyon dolarla karşı karşıya kalan bir adam hiç çekinmeden parayı alır ancak yaptığı bir hata durdurak bilmeyen bir şiddet ve kovalamacanın başlangıcı olur. Pulitzer ödüllü yazar Cormac McCarthy'nin romanından uyarlanan film, başını usta aktör Tommy Lee Jones'un çektiği oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Başından sonuna kadar ilgiyle izleyeceğiniz bu kedi-fare oyunu sizi heyecandan koltuğunuza çivileyecek, final sahnesiyle de kanınızı donduracak.  Özel Seçenekler: İhtiyarlara Yer Yok'un Yapımı, Coen Kardeşler'le Çalışmak, Şerif'in Günlüğü True Grit/ İz Peşinde (2010) İz Peşinde, adaletin önemsiz sayıldığı, merhametin ise pek az rastlandığı, olacakların önceden kestirilemediği bir bölgede geçen güçlü bir intikam hikayesi. Mattie Ross(Hailee Steinfeld), iki altın için babasını acımasızca vurarak öldüren Tom Chaney (Josh Brolin)'den ne pahasına olursa olsun intikamını almaya kararlıdır. Sadece 14 yaşında olan Mattie, tek gözlü, alkolik tetikçi Rooster Cogburn (Oscar ödüllü Jeff Bridges) ve Teksaslı LaBoeuf (Oscar ödüllü Matt Damon)'in yardımıyla Chaney'in peşine düşer. Bütün farklılıklarına rağmen onları risklerle dolu bu maceraya sürükleyecek ortak bir amaçları vardır: para ve intikam.  Özel Seçenekler: Mattie İz Peşinde, 1880'lerde Giyinmek, Fort Smith'i Yeniden Yapmak, Oyuncular
  Temin Edilemiyor
 • Transformers 4: Kayıp Çağ

  Transformers 4: Kayıp Çağ

  Dvd
  Yönetmen Michael Bay ve yapımcı Steven Spielberg’den şimdiye kadar yapılmış en iyi Transformers filmi!Dehşet verici bir tehdit yüzünden insanoğlu soyunun tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştır. Ancak Optimus Prime ve Autobotslar dünyayı kurtalabilirler ama hükümet onlara karşı cephe almıştır. Bunun üzerine onlar da başta mucit Cade Yeager (Mark Whalberg) olmak üzere kendilerine destek olan insanlardan ve korkunç Dinobotlar’dan oluşan yeni bir takım kurmaya karar verirler.
  Temin Edilemiyor
 • Titanların Öfkesi

  Titanların Öfkesi

  Dvd
  Perseus'un canavar Kraken'ı yenmesinin üzerinden 10 yıl geçmiştir ve Perseus bir balıkçı kasabasında oğluna babalık yaparak sakin bir hayat geçirmektedir. Tanrıların arasında büyük bir savaş patlak vermiş, insanlığın Tanrılarına olan inancı iyice zayıflamıştır ve Titanlar ise uzun süredir yeraltında hapsedilen acımasız Kronos'un liderliğindedir. Hades'in ihanet ettiği Zeus yakalanarak yeraltına getirilmiştir. Şimdi Perseus, Zeus'u kurtarmak ve Titanların dünyayı yönetmesini engellemek için tekrar savaşmalı ve bir kahraman olmalıdır.
  Temin Edilemiyor
 • Hobbit Üçleme (6 Disk DVD Özel Versiyon)

  Hobbit Üçleme (6 Disk DVD Özel Versiyon)

  Dvd
  Setin İçinde Yer Alan Filmler:   Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Hobbit: Smaug’un Çorak Topraklarında Hobbit: Beş Ordunun Savaşı    
  Temin Edilemiyor
 • Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları

  Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları

  Dvd
  Hobbit Bilbo Baggins, Büyücü Gandalf ve Thorin Meşekalkanı'nın başını çektiği 13 cüce Yalnız Dağ'ı ve kayıp Erebor Cüce Krallığı'nın bulmak için koyulduğu maceralı serüveni kaldığı yerden devam ediyor. Apar topar çıktıkları yolculuğun başlangıcını atlatmış olan grup, doğuya doğru ilerlemeye devam ederken, yoldaki Kuyutorman'da deri değiştiren Beorn ile ve bir dev örümcek sürüsüyle karşılaşırlar. Tehlikeli Orman-elflerinin elinden kaçan Cüceler önce Göl kasabasına, oradan da nihayet Yalnız Dağ'a giderler. Burası en büyük tehlikeyle yüzleşecekleri yerdir: Ejderha Smaug'la.
  Temin Edilemiyor