Macera Filmleri

Yayınevi/Marka
230 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 15
 • Star Wars - İmparator

  Star Wars - İmparator

  Dvd
  Efsaneyi Daha Önce Hiç Yaşamadığınız Gibi Yaşayın! Hem de dijital olarak yenilenmiş versiyonuyla Asiler için karanlık zamanlar yaşanmaktadır. Buzlarla kaplı soğuk gezegen Hoth'a yapılan inanılmaz saldırıdan sonra, isyancılar İmparatorluk'un kovalamacaları sonucunda galaksinin dört bir yanına dağılmak zorunda kalmıştır. Han Solo ve Prenses Leia İmparatorluk filolarından Bespin şehrine kaçmaya çalışırken, Luke Skywalker, Dagobah bataklıklarında gizemli Jedi Master'ı Yoda'yı aramaktadır. Luke'u karanlık tarafa geçirme teşebbüsünde bulunan Darth Wader onu bir tuzağın içine çekmeye çalışır. Sith Lord'uyla yapılan acımasız bir ışın kılıcı düellosunun ortasında Luke, Skywalker efsanesiyle ilgili korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalır.  Özel Seçenekler: -George Lucas, Irvin Kershner, Carrie Fisher, Ben Burtt ve Dennis Muren'in Sesli Yorumları -Star Wars özel içerik DVD-ROM Web Bağlantısı
  5,00  TL
 • Nuh: Büyük Tufan

  Nuh: Büyük Tufan

  Dvd
  “EĞER CESUR YÜREK, GLADYATÖR VE TİTANİK FİLMLERİNİ SEVDİYSENİZ NUH’A BAYILACAKSINIZ.”-KATHLEEN PARKER, WASHINGTON POSTOscar© ödüllü Russell Crowe umut, fedakarlık ve cesaretin çağları aşan hikayesinden  esinlenerek beyazperdeye aktarılan bu filmde Nuh olarak başrolde. Diğer rollerde Emma Watson ile Oscar© ödüllü oyuncular Anthony Hopkins ve Jennifer Conelly’nin yer aldığı görsel olarak göz kamaştıran, aksiyon dolu macerada tüm zamanların en beğenilen yönetmenlerinden Darren Aronofsky (Siyah Kuğu) “şimdiye kadar yapılmış en unutulmaz ve destansı bir film”e imza atıyor. (Richard Roeper, Chicago Sun-Times)
  24,99  TL
 • Coen Kardeşler Film Koleksiyonu

  Dvd
  No Country for Old Men/ İhtiyarlara Yer Yok (2007) Eleştirmenler tarafından ayakta alkışlanan Joel ve Ethan Coen, kariyerlerinin en sürükleyici ve tutku dolu aksiyon-gerilim filmiyle karşınıza çıkıyor. Kanlı bir suç mahalinde eroin dolu bir kamyonet ve nakit 2 milyon dolarla karşı karşıya kalan bir adam hiç çekinmeden parayı alır ancak yaptığı bir hata durdurak bilmeyen bir şiddet ve kovalamacanın başlangıcı olur. Pulitzer ödüllü yazar Cormac McCarthy'nin romanından uyarlanan film, başını usta aktör Tommy Lee Jones'un çektiği oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Başından sonuna kadar ilgiyle izleyeceğiniz bu kedi-fare oyunu sizi heyecandan koltuğunuza çivileyecek, final sahnesiyle de kanınızı donduracak.  Özel Seçenekler: İhtiyarlara Yer Yok'un Yapımı, Coen Kardeşler'le Çalışmak, Şerif'in Günlüğü True Grit/ İz Peşinde (2010) İz Peşinde, adaletin önemsiz sayıldığı, merhametin ise pek az rastlandığı, olacakların önceden kestirilemediği bir bölgede geçen güçlü bir intikam hikayesi. Mattie Ross(Hailee Steinfeld), iki altın için babasını acımasızca vurarak öldüren Tom Chaney (Josh Brolin)'den ne pahasına olursa olsun intikamını almaya kararlıdır. Sadece 14 yaşında olan Mattie, tek gözlü, alkolik tetikçi Rooster Cogburn (Oscar ödüllü Jeff Bridges) ve Teksaslı LaBoeuf (Oscar ödüllü Matt Damon)'in yardımıyla Chaney'in peşine düşer. Bütün farklılıklarına rağmen onları risklerle dolu bu maceraya sürükleyecek ortak bir amaçları vardır: para ve intikam.  Özel Seçenekler: Mattie İz Peşinde, 1880'lerde Giyinmek, Fort Smith'i Yeniden Yapmak, Oyuncular
  18,99  TL19,99  TL
 • Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları

  Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları

  Dvd
  Hobbit Bilbo Baggins, Büyücü Gandalf ve Thorin Meşekalkanı'nın başını çektiği 13 cüce Yalnız Dağ'ı ve kayıp Erebor Cüce Krallığı'nın bulmak için koyulduğu maceralı serüveni kaldığı yerden devam ediyor. Apar topar çıktıkları yolculuğun başlangıcını atlatmış olan grup, doğuya doğru ilerlemeye devam ederken, yoldaki Kuyutorman'da deri değiştiren Beorn ile ve bir dev örümcek sürüsüyle karşılaşırlar. Tehlikeli Orman-elflerinin elinden kaçan Cüceler önce Göl kasabasına, oradan da nihayet Yalnız Dağ'a giderler. Burası en büyük tehlikeyle yüzleşecekleri yerdir: Ejderha Smaug'la.
  27,48  TL
 • Herkül: Efsane Başlıyor

  Herkül: Efsane Başlıyor

  Dvd
  Yaklaşık 550.000 bin kişinin sinemalarda seyrettiği, 2014 yılının en çok izlenen ilk 10 filminden biri olan Herkül: Efsane Başlıyor artık evinizde... Alacakaranlık serisiyle yıldızı parlayan başarılı genç yetenek Kellan Lutz’un başrolünde olduğu film, epik bir kahramanlık destanını ve büyük bir aşk hikâyesini anlatıyor. Büyülü bir atmosferde geçen film, hareketli aksiyon sahnelerinin yanı sıra, üstün teknolojiyle yaratılan efektler sayesinde tam bir görsel şölene dönüşüyor. Zeus’un yarı-Tanrı, yarı-insan olan oğlu Herkül’ün kendini tanıma, Tanrısal yeteneklerini ve görevlerini keşfetme sürecini anlatan film M.Ö. 1200’de Antik Yunan’da geçiyor. Kral’ın gaddar yönetiminin devrilmesi ve yoksulluk içindeki halkın barışa kavuşması vaadiyle Tanrı Zeus’un şehvetine yenik düşen Herkül’ün annesi Kraliçe Alkmene bu ilişkiden hamile kalır. Bu birliktelikten dünyaya gelen Herkül, kendi kaderinden ve gerçek kimliğinden habersiz büyür. Olağanüstü bir güce sahip olan Herkül’ün hayattaki tek tutkusu ise büyük bir aşkla sevdiği Girit Prensesi Hebe olmuştur. Fakat babası Hebe’yi, Herkül’ün kardeşi ile evlendirmeyi planlamaktadır. Herkül, gerçek kimliğini ve asıl amacını öğrenince bir seçim yapmak zorunda kalır: Ya gerçek aşkını da alıp kaçacak ya da kaderinin gereğini yaşayıp, gerçek bir kahraman olacaktır. Özel Seçenekler: Fragman Fotoğraf Galerisi Kamera Arkası
  24,99  TL
 • Baskın 2

  Baskın 2

  Basoynat Dvd
  Son 10 Yılın En İyi Aksiyon Filmi! The Raid 2, Evans'ın Günümüzün En İyi Aksiyon Yönetmeni Olduğu Gerçeğini SağlamlaştırıyorTahmin ettiğinden çok daha zorlu olan baskın operasyonuyla çeteyi çökerten Rama, yeraltı dünyasının çok daha büyük isimlerinin dikkatini çeker. Ailesi tehlike altındadır, karısını ve yeni doğmuş bebeğini korumanın tek bir yolu vardır. Yeraltı dünyasına casus olarak girecek ve yozlaşmış sistemin çürük halkalarını oluşturan en tepedeki politikacı ve polisleri açığa çıkarmak için aralarına sızacaktır. Ancak Rama bu gizli görev için başka bir kimlik altında hapishaneye düşerek çete liderinin oğlunun ekibine girebilmelidir. Sandığından çok daha tehlikeli olan bu operasyon için bütün hayatını riske atacak ve tek başına tüm yeraltı dünyasına karşı savaşacaktır.
  9,99  TL
 • Bulut Atlası

  Bulut Atlası

  Dvd
  Matrix serisinin yaratıcılarından Wachowski kardeşler ile Koş Lola Koş ve Koku filmlerinin yönetmeni Tom Tykwer'den görkemli ve etkileyici bir film! David Mitchell'in romanından uyarlanan, baştan sona aksiyon, gizem ve romantizmin hakim olduğu Bulut Atlası, geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe farklı hayatların birbirini nasıl etkilediğini anlatıyor.
  21,55  TL
 • Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay (Özel Versiyon)

  Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay (Özel Versiyon)

  Dvd
  Stephenie Meyer'ın fenomen haline gelen Alacakaranlık Efsanesi serisinin ikinci kitabından uyarlanan "Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay"da, ölümlülerle vampirler arasındaki romans yeni bir kademeye taşınıyor ve Bella Swan (Kristen Stewart) vampir Edward Cullen (Robert Pattinson)'ın aşkına karşılık verebilmek için kaderle yüzleşiyor. Bir parçası haline geldiği doğaüstü dünyanın derinliklerine indikçe, kendisini daha da tehlikeye sokacak tarihi bir takım sırları öğrenmeye başlıyor. Özel Seçenekler: -Disc 1: Röportajlar, Kamera Arkası, Fragman 1, Fragman 2, Fragman 3, Fragman 4 -Disc 2: Yolculuk Devam Ediyor: 6 Bölümlük Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay Yapım Belgeseli, Edward Jacob'a Karşı: Mutlak Aşk Üçgeni, Kurt Sürüsünü Tanıyalım, Jacob Olmak, Edward İtalya'ya Gidiyor, Alacakaranlık Fanı Olmak, Jacob Hızlı Yol Alıyır, Edward Hızlı Yol Alıyor, Silinmiş Sahneler (11 Sahne), Volturi'yle Röportaj, Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay'ın Müzikleri, Hikaye Taslaklarından Filme, Uzatılmış Sahneler (12 Sahne), Death Cab for Cutie Müzik Videosu "Meet Me on the Equinox", Muse "I Belong to You" Provalarında, Anya Marina'dan "Satellite Heart" Müzik Videosu, Mutemath'den "Spotlight" Müzik Videosu
  9,00  TL
 • Amazon 3D

  Amazon 3D

  Basoynat Dvd
  Büyük maceraya hazır olun!İnsan elinde büyümüş sevimli kapuçin maymunu Saï, içinde olduğu uçak fırtınada düşünce balta girmemiş Amazon ormanlarında kaybolur. Doğanın karşısına çıkaracağı tuzaklara ve çok tehlikeli hayvanlara karşı tamamen hazırlıksızdır. Hayatta kalabilmek için kendine benzeyen maymunları bulması gerektiğini anlayan Saï ormanın tehlikelerini keşfederken, seyirci de ormanın derinliklerinde bin bir çeşit amazon canlısının üç boyutlu görüntüleriyle inanılmaz bir yolculuğa çıkacaktır. Beyaz Gezegen'in yapımcılarının elinden çıkan ve Ultra HD kamerayla çekilen yapım beş yılda tamamlandı. Amazonia'nın sürükleyici hikayesi çocuklara ve ailelere heyecan dolu eşsiz bir macera vaat ediyor.
  12,99  TL
 • Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

  Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

  Dvd
  Katniss (Akademi Ödülü® sahibi *Jennifer Lawrence) ve Peeta, 74’üncü Açlık Oyunları’nı kazanmalarının ardından eve dönmüşlerdir. Tüm bölgeleri dolaşacakları bir Zafer Turu’na başlarlar. Tur sırasında Katniss, bir isyanın başlamakta olduğunu hisseder, ilk kıvılcımı Peeta ile beraber yaktıkları bir isyandır belki de bu...Turun sonunda ise Başkan Snow, Panem’i ebediyen değiştirebilecek derecede ölümcül olan 75’inci Açlık Oyunları’nın başladığını ilan eder.
  19,99  TL
 • Herkül: Özgürlük Savaşçısı

  Herkül: Özgürlük Savaşçısı

  Dvd
  İzlerken olağanüstü eğlenceli vakit geçireceğiniz durdurak bilmeyen bir aksiyon fırtınası!Dwayne Johnson HERKÜL rolünde eşsiz bir performans sergiliyor! Yeni ortaya çıkan korkunç bir düşmanın masum insanları tehdit etmesi üzerine Herkül ve korkusuz savaşçıları bir araya gelerek ordularını toplamalı ve bütün engellere karşın büyük savaşa hazır olmalıdır. Eleştirmenlerin “tam bir aksiyon fırtınası, izlerken gözleriniz yuvalarından fırlayacak” diye tanımladıkları bu destansı macerada Herkül geçmişiyle yüzleşmek ve düşmanlarını alt etmek için bir Tanrı kadar kuvvetli ve sabırlı olmalıdır.
  24,99  TL
 • Açlıktan Ölme Oyunları

  Açlıktan Ölme Oyunları

  Dvd
  AÇLIK OYUNLARINI BİR DE BÖYLE SEYREDİN!İnsanı depresyona sokacak kadar karanlık post-apokaliptik bir gelecekte Kantmiss Evershot 75. Açlıktan Ölme Oyunları’nda şımarık kardeşinin yerine yarışmak üzere gönüllü olur. Bunu yaparak arkadaş olarak sevdiği Dale’i geride bırakacak ve fırıncının gerzek oğlu Peter’le hayatta kalma mücadelesi verecektir. Ancak durun bir dakika! Daha bitmedi! Eğer oyunda galip gelirse kokmuş bir et parçası, büyük bir sandviç için indirim kuponu ve yarısı yenmiş bir salatalık turşusu da kazanacaktır!
  19,99  TL
 • Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm-1

  Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm-1

  Dvd
  KARANLIKTA YANAN ATEŞ DAHA ÇOK AYDINLATIR. HER FİLMİYLE GİŞE REKORTMENİ OLMAYI BAŞARAN HUNGER GAMES SERİSİNİN YENİ FİLMİ SİZLERE SOLUK SOLUĞA BİR MACERA VAAD EDİYOR! Acımasız ve akıllardan çıkmayacak Çeyrek Asır Oyunları’dan kurtarılan Katniss, 13. Mıntıka’nın sığınak haline gelmiş yeraltı mezarlıklarının derinlerinde uyanır. Capitol’de kalan en yakın dostlarından ayrı düşmüş ve onların güvenliğinden endişe duyan Katniss, sonunda isyanın sembolik lideri Alaycı Kuş olmayı kabul eder. Katniss kime güveneceğinden hala emin olmasa da, 13. Mıntıka’nın gölgelerden sıyrılıp açığa çıkmasına yardım etmelidir. Bu sırada Başkan Snow bütün nefretiyle Katniss ve sevdiklerine karşı kişisel bir intikamın peşine düşmüştür.
  22,49  TL
 • Harika Çocuk

  Harika Çocuk

  Dvd
  Amelie’nin yönetmeni Jean-Pierre Jeunet’den fevkalade bir yolculuk… Reif Larsen’in çok satan “T. S. Spivet'in Seçme Eserleri” adlı romanından Harita ve bilimsel icatlara meraklı 10 yaşındaki T.S. Spivet, kendisini böceklere adamış annesi, 100 yıl erken dünyaya gelmiş kovboy babası ve bir gün Amerika Güzeli olacağının hayaliyle yaşayan 14 yaşındaki kız kardeşiyle birlikte  bir çiftlikte yaşamaktadır. Bir gün yaptığı bir icatla en prestijli keşif ödülünü kazandığını öğrenir ve ödülünü almak üzere kendi başına bir yük trenine atladığı gibi yola koyulur. Yol boyunca tanışacağı birbirinden ilginç karakterlerin yardımıyla TS ödülünü almak için ülkeyi bir baştan bir başa katedecektir.  
  18,99  TL
 • Hızlı ve Öfkeli 7 - Fast & Furious 7

  Hızlı ve Öfkeli 7 - Fast & Furious 7

  Blu-Ray
  Türkiye Sinema Tarihinin En Çok İş Yapan Yabancı Filmi   Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson, yer çekimine meydan okuyan macerada yeniden izleme fırsatı bulduğumuz mükemmel bir oyuncu kadrosunun başını çekiyorlar. Acımasız bir suikastçının (Jason Statham) hedefi haline gelen ekip, tekrar direksiyon başına geçmek ve hükûmet için ustalıkla yapılmış bir takip aracını ele geçirmek zorundadır. Bugüne kadarki en büyük tehlikeyle başa çıkmaya çalışırlarken Los Angeles sokaklarından Abu Dhabi’ye uzanan macerada yeniden bir araya gelerek her zamankinden daha sıkı bir takım olurlar.
  49,99  TL
 • Hızlı ve Öfkeli 7 - Fast & Furious 7

  Hızlı ve Öfkeli 7 - Fast & Furious 7

  Basoynat Dvd
  Türkiye Sinema Tarihinin En Çok İş Yapan Yabancı Filmi   Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson, yer çekimine meydan okuyan macerada yeniden izleme fırsatı bulduğumuz mükemmel bir oyuncu kadrosunun başını çekiyorlar. Acımasız bir suikastçının (Jason Statham) hedefi haline gelen ekip, tekrar direksiyon başına geçmek ve hükûmet için ustalıkla yapılmış bir takip aracını ele geçirmek zorundadır. Bugüne kadarki en büyük tehlikeyle başa çıkmaya çalışırlarken Los Angeles sokaklarından Abu Dhabi’ye uzanan macerada yeniden bir araya gelerek her zamankinden daha sıkı bir takım olurlar.
  14,99  TL