Romantik Filmleri

Yayınevi/Marka
138 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 9
 • Muhteşem Gatsby

  Muhteşem Gatsby

  Dvd
  1922 baharında, ahlaki değerlerin yozlaştığı, cazın yıldızının parladığı, içki kaçakçılarının kral oduğu ve hisse senetlerinin tavan yağtığı bu dönemde, ülkenin Orta-batısından ayrılıp New Yok şehrine gelen, yazar olmaya hevesli Nick Carraway, kendi Amerikan rüyasının peşinden giderken, tesadüfen partiler veren gizemli milyoner Jay Gatsby'nin yan komşusu olur. Nick böylece süper zenginlerin çekici dünyasına, onların yanılsamalarına, aşklarına ve aldatmacalarına kapılır. Moulin Roudge'un Oscar ödüllü yönetmeni Baz Luhrmann, Muhteşem Gatsby ile imkansız bir aşk, kirletilemez hayaller ve yüksek oktanlı bir trajedi öyküsünü beyaz perdeye uyarlayarak modern çağımıza ayna tutuyor.Özel Seçenekler:-Silinmiş Sahneler
  Temin Edilemiyor
 • Aşkın Renkleri

  Aşkın Renkleri

  Dvd
  Paris’te yaşayan genç ve güzel Nathalie hayatının aşkıyla tanışarak onunla harika bir evlilik yapmıştır. Ancak kocasının talihsiz bir kazada ölmesiyle hayatı altüst olur. Kocasına duyduğu aşkı içine gömen Nathalie, hislerini gösteremeyen, içine kapanık birine dönüşür. Bir gün hiç hesapta yokken kendini çalışma arkadaşlarından biri olan Markus’la öpüşürken bulur. Kimsenin çekici diyemeyeceği, çok çirkin bir adam olan Markus’la bir geleceği olabilecek midir? David Foenkinos’un Uluslararası çok satan romanından uyarlama, hayata küsen bir kadının aşk sayesinde yeniden doğuş öyküsü olan “La Délicatesse / Aşkın Renkleri”nin başrollerinde “Amélie”nin yıldızı Audrey Tautou ve François Damiens yer alıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Cesaretin Var mı Aşka?

  Cesaretin Var mı Aşka?

  Dvd
  Fakir bir göçmen kız olan Sophie normlara uymayan karakteri nedeniyle çevresi tarafından pek de sevilmemektedir. Annesi kanser olan ve artık gün sayan Julien ise küçük yaşta annesini kaybetmek gibi bir acıyı göğüslemeye hazırlanmaktadır. Bir gün tesadüfen tanışırlar ve cesaret üzerine kurulu, hiç bitmeyen, her ortama uygulayabildikleri bir oyunla hızla arkadaş olurlar. Bu kışkırtıcı oyunları, zamanla basit bir oyun olmaktan çıkıp birbirlerine cesaret aşılamalarını sağlayan bir yaşam biçimine dönüşür. Büyüdükten sonra oyunlarının aşka dönüştüğünü hisseden çift, aşkın mahvedici etkisine kapıldıkça oyunları da daha tehlikeli bir hal alacaktır. Kurgusu ve masalsı anlatım biçimiyle "Amelie"yi andıran "Cesaretin Var mı Aşka", Belçikalı yazar ve animasyoncu Yann Samuell'in ilk yönetmenlik deneyimi.
  Temin Edilemiyor
 • Grinin Elli Tonu

  Grinin Elli Tonu

  Dvd
  Dünya çapında fenomen olan Grinin Elli Tonu, Anastasia Steele ve Christian Grey rollerinde izlediğimiz Dakota Johnson ve Jamie Dornan ile hayat buluyor. Ana, gizemli milyarder Christian Grey ile röportaj yapmakla görevlendirilmiş deneyimsiz bir üniversite öğrencisidir. Fakat aralarında başlayan iş ilişkisi kısa süre içinde sıra dışı bir romantizme dönüşür. Christian’ın göz kamaştıran hayat tarzının cazibesine kapılan Ana, kendisini onun derin sırlarını ve kendi karanlık arzularını keşfettiği alışılmadık bir ilişkinin içinde bulur. Christian ve Ana ilişkileri için ne kadar ileriye gidebileceklerini test ederken nefes kesen bir romantizm yaşarlar
  Temin Edilemiyor
 • Aynı Yıldızın Altında

  Aynı Yıldızın Altında

  Dvd
  Son on yılın en iyi romantik filmi! Gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.Yılın en çok izlenen yabancı romantik filmi!Hazel (Shailene Woodley) ve Gus (Ansel Elgort) alaycı bir espri anlayışına ve alışılagelmiş her şeye karşı bir nefrete ve de en önemlisi ayaklarını yerden kesip onları unutulmaz bir yolculuğa çıkartacak bir aşka sahiptirler. Bu iki gencin sıradışı problemlerin üstesinden gelmesi gerekiyor olsa da, cesaretleri ve birbirlerine olan sadakatleri, hayat mükemmel olmasa da aşkın olağanüstü olabileceğini gösterecektir. John Green’in New York Times çok satanlar listesine girmiş kitabından uyarlanan bu yapımda aynı zamanda Laura Dern (Little Fockers) ve Sam Trammel (True Blood) da yer alıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Gece Yarısından Önce

  Gece Yarısından Önce

  Dvd
  Trende Tanıştığınız ve Birlikte Sadece Bir Gün Geçirebileceğiniz Kişi Hayatınızın Aşkı Olabilir Mi?Sinema tarihine geçen Jesse ve Celine'nin aşk hikayesi kaldığı yerden 9 yıl aradan sonra tekrar izleyici karşısında. Çiftin artık iki kızları vardır ve Paris'te birlikte yaşamaktadırlar. İkili bu süreçte bir yığın değişim yaşamış, çeşitli sürprizlerin yaşanacağı bir hayata doğru yelken açmıştır. Tüm sorunlara ve değişikliklere rağmen, değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır. "Gün Doğmadan" ile başlayıp "Gün Batmadan" ile devam eden on sekiz yıllık aşkın üçüncü perdesinde başrollerde Ethan Hawke ve Julie Delpy bulunuyor.
  Temin Edilemiyor
 • Aşk ve Gurur

  Aşk ve Gurur

  Basoynat Dvd
  Bayan Bennet'in(Brenda Blethyn-Atoment)hayatta bir tek amacı vardır.Beş kızına uygun birer koca bulup evlendirmek.Kızlar da bu konuda anneleriyle hemfikir gibidir,evlenmemek içiç size 100 sebep saymaya hazır olan Lizzie(Keira Knightley-Pirates of the Caripbean)hariç...Bir gün,yakındaki bir yazlık eve zengin bir bekar ve şehirli arkadaşlaının taşınacağı haberi gelince heycan doruğa çıkar-en sonunda ufukta birçok hayırlı kısmet görünmüştür.nitekim ilk günden en büyük abla jane (Rosamunda Pike-Die Another Day)ve bay Charles Bingley(Simon Woods-Rome)arasında bir bağ oluşur.Lizzie ise onun yakışıklı son derece züppe dostu Bay Darcy (Matthew MacFadyen-Death at a Funeral)ile karşı karşıya kalır.Zaman ilerledikçe bu benzer tabiatlı iki insanın ilişkisi aşk ve guruu arasında bir çelişkiye dönüşür.Bakalım aşk zafer kazanıp Lizzie'ye neden evlenmesi gerektiğini gösterebilcek mi?
  Temin Edilemiyor
 • Artist

  Artist

  Dvd
  Hollywood 1927. George Valentin (Jean Dujardin) son derece karizmatik ve Kinograph film şirketi ile çalışan, zamanın en ünlü sessiz sinema idollerinden biridir. Bir filmin galası sırasında yolu hayat dolu, özgür ruhlu ve muhteşem gülümsemesi olan genç ve güzel dansçı Peppy Miller (Berenice Bejo) ile kesişir. Filmlerde birlikte rol almaya başlayan ikili kamera karşısında adeta doğal bir ritim tutturmuştur. Kısa bir süre sonra Hollywood, yepyeni bir yıldız adayının etkisi altına girecektir: Sesli Filmler. George bu yeni teknolojinin ve sessiz filmlerin bu bayağı moda karşısında itibar kaybetmesinin bir parçası olmayı reddeder. Ancak 1929 yılında Kinograph şirketinin sessiz film yapımına tamamen son vermesiyle, George zor bir seçimle karşı karşıya kalır; genç yıldız Peppy Miller gibi sesli filmleri kucaklamak ya da tamamen unutulmayı göze almak.
  Temin Edilemiyor
 • Mavi En Sıcak Renktir

  Mavi En Sıcak Renktir

  Dvd
  Mavi renge bambaşka bir anlam yükleyen Abdellatif Kechiche'nin son filmi, ilk kez gösterildiği Cannes Film Festivalinde hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından büyük ilgi görerek festivalin büyük ödülünü kazandı. Başkanlığını Steven Spielberg'in üstlendiği jüri, yönetmen Kechicle ile birlikte başrol oyuncuları Adele Exarchopolous ile Léa Seydoux da Altın Palmiyeye layık gördü. Cinselliğe çekincesiz yaklaşımı ve gerçekçiliğiyle sansür ve sanat tartışmalarına yol açan Mavi En Sıcak Renktir, biri henüz lise öğrencisi diğeri ise mavi saçlı bir sanatçı olan iki genç kızın yıllara yayılan birliktelikleri üzerinden yaşamı ve aşkı sorguluyor. Özel Seçenekler -Fotoğraf Galerisi -Sinema Fragmanı
  Temin Edilemiyor
 • Ye Dua Et Sev

  Ye Dua Et Sev

  Dvd
  Tatlı Süprizlerle Dolu Büyüleyici Bir Yolculuk!Hayatın bir eş, ev ve kariyerden ibaret olmadığını keşfeden Liz Gilbert (Julia Roberts) hayata karşı kabaran iştahıyla New York'tan ayrılırak kendisini bir sene sürecek bir maceranın içinde bulur. Gerçek aşkı bulmak, meditasyon yapmak ve güzel yemekleri tadarak kendisini yeniden keşfetmek için İtalya'ya, Hindistan'a ve Bali'ye gider. İlham verici gerçek bir hikayeye dayanan ve çok satan kitaptan uyarlanan bu komedi ve aşk dolu neşelendirici filmde Julia Roberts'a, Javier Bardem, James France, Billy Crudup eşlik ediyor.
  Temin Edilemiyor
 • Bir Gün

  Bir Gün

  Dvd
  Emma Morley (Akademi Ödülü® adayı Anne Hathaway) ve Dexter Mayhew (Jim Sturgess - Özgürlük Yolu) hayat boyu sürecek bir arkadaşlığa adım atarlar. Emma ve Dexter, 15 Temmuz 1988'de mezuniyet gecesinde tanışırlar, ama ertesi gün herkes kendi yoluna gitmek zorundadır. Peki gelecek sene o Bir Gün'de nerede olacaklar? Ya da ondan sonraki sene? Ve ondan sonra? Aynı adlı romanın yazarı David Nicholls tarafından senaryolaştırılan ve Aşk Dersi filminin takdir toplayan İngiliz yönetmeni tarafından çekilen Bir Gün, başından sonuna sizi esir alan tam bir modern aşk hikâyesi. Aradıgınız şey tam önünüzde dururken, bunu fark etmeden bütün bir hayatınızı geçirebilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Amelie

  Amelie

  Dvd
  Paris'te küçük bir apartman dairesinde yaşayan ve sıkıcı görünen hayatına rağmen küçük şeylerden mutlu olabilen Amélie (Andrey Tautou), bir gün evinde içinde başkasına ait çocukluk hatıraları olan bir kutu bulur. Kutunun sahibini arar ve kimliğini gizleyerek ona hatıralarını iade eder. Bu olaydan sonra yaşamı tamamen değişen Amélie, çevresindekilerin hayatlarını küçük sürprizlerle yaşanılır hale getiren bir iyilik meleğine dönüşür. Beğenilmeyerek atılan vesikalık fotoğrafların koleksiyonunu yapan ve bir korku treninde "hayalet" olarak çalışan Nino'nun (Mathieu Kassovitz) fotoğraf albümünü ele geçirdiğinde bu kez onun peşine düşer. Birbirleri için yaratılmış olan Amélie ve Nino'nun yollarının kesişmesi ancak Paris'te gerçekleşebilecek bir mucizedir.  Özel Seçenekler: Filmin Fragmanı, Kamera Arkası, Deneme Çekimleri, Çekim Hataları
  Temin Edilemiyor
 • Yeryüzünde Son Aşk

  Yeryüzünde Son Aşk

  Dvd
  Tüm dünya duyularını bir bir yitirirken onlar aşık oldular...Kadınlara bağlanmakta sorunları olan yetenekli yemek şefi Michael, soğuk görünümlü güzel doktor Susan ile tanışır. Susan uzun bir süredir kendini işine adayıp özel hayatından vazgeçmiş, Michael ise kadınlarla ciddi ilişki kurmaktan kaçınmıştır. İkisi de birbirlerine karşı daha önce deneyimlemedikleri derin duygular hissederken, tüm dünyada insanların duyularını sırayla yok eden salgın bir hastalık baş gösterir. İnsanlık sonuna yaklaşırken aşk tüm bu engellere rağmen hayatta kalabilecek midir?
  Temin Edilemiyor
 • Aşk Engel Tanımaz

  Aşk Engel Tanımaz

  Basoynat Dvd
  Wiiliam Thacker (Hugh Grant), Londra'da Notting Hill'in göbeğinde bir kitabevi sahibidir. Büyük bir şans eseri bir gün dükkanına dünyaca ünlü film yıldızı Anna Scott (Julia Roberts) gelir. Şaşkına dönen William, Anna'nın dükkandan çıkışını izlerken onu bir daha asla göremeyeceğini düşünüyordur. Ancak kader devreye girer ve sadece bir kaç dakika sonra sokakta bir kez daha karşılaşırlar. Böylece macera dolu bir aşk hikayesi başlamak üzeredir. Çılgın ev arkadaşı Spike ve eski dostları Max ile Bella'nın da yardımlarıyla William asla unutamayacağı aşkını aramaya koyulur.
  Temin Edilemiyor
 • Elveda Lenin

  Elveda Lenin

  Dvd
  Doğu Almanya yıkılmadan önce kalp krizi geçiren ve 8 ay komada kalan anne, dışarda olup bitenlerden habersizdir. Doktor en ufak bir şokta annenin ölebileceğini söyler. Bunun üzerine oğlu ona yapay bir dünya oluşturur. Hatta bunun için arkadaşıyla birlikte çektiği haber bültenlerini annesine izletir. Doğu Almanya'nın yıkılması ile sosyalizme inanan insanların hayallerinin yıkılışına dikkat çeken film dünyadaki politik sistemleri de eleştirmektedir.
  Temin Edilemiyor
 • Milyoner

  Milyoner

  Basoynat Dvd
  Hindistan'da izlenme rekorları kıran "Kim Milyoner Olmak İster?" adlı televizyon şovunda kaçınılmaz karar anı.. Yakıcı stüdyo ışıkları altında nefeslerini tutan izleyiciler, 18 yaşındaki yetim sokak çocuğu Jamal Malik'in 20 milyon rupi kazanmak için son soruya vereceği cevabı heyecanla beklemektedir. Programın sunucusu Prem Kumar, sıfırdan zengin olacak bu sokak çocuğunun tüm soruları bilebilme ihtimaline inanamaz ve onu hile yaptığı iddiasıyla polise ihbar eder. Şova ara verildiğinde, polisler Jamal'ı hile yapmak suçuyla tutuklarlar. Gece boyunca sorguya çekilen yarışmacının karşısına soruları tekrar çıkarırlar. Jamal her sorunun doğru cevabını nasıl bulduğunu anlatmaya başlar. Bunun sonucunda, genç çocuğun inanılmaz yaşam hikayesi gün yüzüne çıkar.
  Temin Edilemiyor