Romantik Filmleri

Yayınevi/Marka
138 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 9
 • Aşkın Renkleri

  Aşkın Renkleri

  Dvd
  Paris’te yaşayan genç ve güzel Nathalie hayatının aşkıyla tanışarak onunla harika bir evlilik yapmıştır. Ancak kocasının talihsiz bir kazada ölmesiyle hayatı altüst olur. Kocasına duyduğu aşkı içine gömen Nathalie, hislerini gösteremeyen, içine kapanık birine dönüşür. Bir gün hiç hesapta yokken kendini çalışma arkadaşlarından biri olan Markus’la öpüşürken bulur. Kimsenin çekici diyemeyeceği, çok çirkin bir adam olan Markus’la bir geleceği olabilecek midir? David Foenkinos’un Uluslararası çok satan romanından uyarlama, hayata küsen bir kadının aşk sayesinde yeniden doğuş öyküsü olan “La Délicatesse / Aşkın Renkleri”nin başrollerinde “Amélie”nin yıldızı Audrey Tautou ve François Damiens yer alıyor.
  9,99  TL
 • Cesaretin Var mı Aşka?

  Cesaretin Var mı Aşka?

  Dvd
  Fakir bir göçmen kız olan Sophie normlara uymayan karakteri nedeniyle çevresi tarafından pek de sevilmemektedir. Annesi kanser olan ve artık gün sayan Julien ise küçük yaşta annesini kaybetmek gibi bir acıyı göğüslemeye hazırlanmaktadır. Bir gün tesadüfen tanışırlar ve cesaret üzerine kurulu, hiç bitmeyen, her ortama uygulayabildikleri bir oyunla hızla arkadaş olurlar. Bu kışkırtıcı oyunları, zamanla basit bir oyun olmaktan çıkıp birbirlerine cesaret aşılamalarını sağlayan bir yaşam biçimine dönüşür. Büyüdükten sonra oyunlarının aşka dönüştüğünü hisseden çift, aşkın mahvedici etkisine kapıldıkça oyunları da daha tehlikeli bir hal alacaktır. Kurgusu ve masalsı anlatım biçimiyle "Amelie"yi andıran "Cesaretin Var mı Aşka", Belçikalı yazar ve animasyoncu Yann Samuell'in ilk yönetmenlik deneyimi.
  14,99  TL
 • Aynı Yıldızın Altında

  Aynı Yıldızın Altında

  Dvd
  Son on yılın en iyi romantik filmi! Gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.Yılın en çok izlenen yabancı romantik filmi!Hazel (Shailene Woodley) ve Gus (Ansel Elgort) alaycı bir espri anlayışına ve alışılagelmiş her şeye karşı bir nefrete ve de en önemlisi ayaklarını yerden kesip onları unutulmaz bir yolculuğa çıkartacak bir aşka sahiptirler. Bu iki gencin sıradışı problemlerin üstesinden gelmesi gerekiyor olsa da, cesaretleri ve birbirlerine olan sadakatleri, hayat mükemmel olmasa da aşkın olağanüstü olabileceğini gösterecektir. John Green’in New York Times çok satanlar listesine girmiş kitabından uyarlanan bu yapımda aynı zamanda Laura Dern (Little Fockers) ve Sam Trammel (True Blood) da yer alıyor.
  24,99  TL
 • Gece Yarısından Önce

  Gece Yarısından Önce

  Dvd
  Trende Tanıştığınız ve Birlikte Sadece Bir Gün Geçirebileceğiniz Kişi Hayatınızın Aşkı Olabilir Mi?Sinema tarihine geçen Jesse ve Celine'nin aşk hikayesi kaldığı yerden 9 yıl aradan sonra tekrar izleyici karşısında. Çiftin artık iki kızları vardır ve Paris'te birlikte yaşamaktadırlar. İkili bu süreçte bir yığın değişim yaşamış, çeşitli sürprizlerin yaşanacağı bir hayata doğru yelken açmıştır. Tüm sorunlara ve değişikliklere rağmen, değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır. "Gün Doğmadan" ile başlayıp "Gün Batmadan" ile devam eden on sekiz yıllık aşkın üçüncü perdesinde başrollerde Ethan Hawke ve Julie Delpy bulunuyor.
  9,99  TL
 • Mavi En Sıcak Renktir

  Dvd
  Mavi renge bambaşka bir anlam yükleyen Abdellatif Kechiche'nin son filmi, ilk kez gösterildiği Cannes Film Festivalinde hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından büyük ilgi görerek festivalin büyük ödülünü kazandı. Başkanlığını Steven Spielberg'in üstlendiği jüri, yönetmen Kechicle ile birlikte başrol oyuncuları Adele Exarchopolous ile Léa Seydoux da Altın Palmiyeye layık gördü. Cinselliğe çekincesiz yaklaşımı ve gerçekçiliğiyle sansür ve sanat tartışmalarına yol açan Mavi En Sıcak Renktir, biri henüz lise öğrencisi diğeri ise mavi saçlı bir sanatçı olan iki genç kızın yıllara yayılan birliktelikleri üzerinden yaşamı ve aşkı sorguluyor. Özel Seçenekler -Fotoğraf Galerisi -Sinema Fragmanı
  24,73  TL27,48  TL
 • Ye Dua Et Sev

  Ye Dua Et Sev

  Dvd
  Tatlı Süprizlerle Dolu Büyüleyici Bir Yolculuk!Hayatın bir eş, ev ve kariyerden ibaret olmadığını keşfeden Liz Gilbert (Julia Roberts) hayata karşı kabaran iştahıyla New York'tan ayrılırak kendisini bir sene sürecek bir maceranın içinde bulur. Gerçek aşkı bulmak, meditasyon yapmak ve güzel yemekleri tadarak kendisini yeniden keşfetmek için İtalya'ya, Hindistan'a ve Bali'ye gider. İlham verici gerçek bir hikayeye dayanan ve çok satan kitaptan uyarlanan bu komedi ve aşk dolu neşelendirici filmde Julia Roberts'a, Javier Bardem, James France, Billy Crudup eşlik ediyor.
  9,99  TL
 • Yeryüzünde Son Aşk

  Yeryüzünde Son Aşk

  Dvd
  Tüm dünya duyularını bir bir yitirirken onlar aşık oldular...Kadınlara bağlanmakta sorunları olan yetenekli yemek şefi Michael, soğuk görünümlü güzel doktor Susan ile tanışır. Susan uzun bir süredir kendini işine adayıp özel hayatından vazgeçmiş, Michael ise kadınlarla ciddi ilişki kurmaktan kaçınmıştır. İkisi de birbirlerine karşı daha önce deneyimlemedikleri derin duygular hissederken, tüm dünyada insanların duyularını sırayla yok eden salgın bir hastalık baş gösterir. İnsanlık sonuna yaklaşırken aşk tüm bu engellere rağmen hayatta kalabilecek midir?
  9,99  TL
 • Milyoner

  Milyoner

  Basoynat Dvd
  Hindistan'da izlenme rekorları kıran "Kim Milyoner Olmak İster?" adlı televizyon şovunda kaçınılmaz karar anı.. Yakıcı stüdyo ışıkları altında nefeslerini tutan izleyiciler, 18 yaşındaki yetim sokak çocuğu Jamal Malik'in 20 milyon rupi kazanmak için son soruya vereceği cevabı heyecanla beklemektedir. Programın sunucusu Prem Kumar, sıfırdan zengin olacak bu sokak çocuğunun tüm soruları bilebilme ihtimaline inanamaz ve onu hile yaptığı iddiasıyla polise ihbar eder. Şova ara verildiğinde, polisler Jamal'ı hile yapmak suçuyla tutuklarlar. Gece boyunca sorguya çekilen yarışmacının karşısına soruları tekrar çıkarırlar. Jamal her sorunun doğru cevabını nasıl bulduğunu anlatmaya başlar. Bunun sonucunda, genç çocuğun inanılmaz yaşam hikayesi gün yüzüne çıkar.
  10,99  TL
 • Cesaretin Var mı Aşka?

  Basoynat Dvd
  Fakir bir göçmen kız olan Sophie normlara uymayan karakteri nedeniyle çevresi tarafından pek de sevilmemektedir. Annesi kanser olan ve artık gün sayan Julien ise küçük yaşta annesini kaybetmek gibi bir acıyı göğüslemeye hazırlanmaktadır.Bir gün tesadüfen tanışırlar ve cesaret üzerine kurulu, hiç bitmeyen, her ortama uygulayabildikleri bir oyunla hızla arkadaş olurlar. Bu kışkırtıcı oyunları zamanla basit bir oyun olmaktan çıkıp birbirlerine cesaret aşılamalarını sağlayan bir yaşam biçimine dönüşür. Büyüdükten sonra oyunlarının aşka dönüştüğünü hisseden çift aşkın mahvedici etkisine kapıldıkça oyunları daha da tehlikeli hal alacaktır.
  9,89  TL10,99  TL
 • Anne Hathaway Filmleri Koleksiyon Set

  Anne Hathaway Filmleri Koleksiyon Set

  Dvd
  The Devil Wears Prada/ Şeytan Marka Giyer (2006) Genç Andy Sachs (Hathaway) milyonlarca kızın uğrunda ölebileceği bir işe sahip olmuştur. İşi, dayanılması çok zor New York moda dergisi editörü Miranda  Priestly'nin (Streep) asistanı olmaktır. Ancak sadece Miranda'nın küçük kızları bile Andy için bir kabus olabilir. Stanley Tucci ve Emily Blunt'un inanılmaz performansları ve bir dolap dolusu özel seçenek, bu DVD'de sizleri bekliyor. Şeytan Marka Giyer kesinlikle canlı, eğlenceli ve müthiş bir başyapıt.  Bride Wars/ Gelinlerin Savaşı (2009) Liv (Kate Hudson) ve Emma (Anne Hathaway) çocukluktan beri birbirlerinin en yakın arkadaşıdır. 26 yaşına geldiklerinde ikisi de evlenme teklifi alır. Beraber, New York'un en ünlü oteli olan The Plaza Otel'de yapılmak üzere düğünlerine hazırlanırken, organizasyon şirketinin yaptığı bir hata bütün planları altüst eder. Düğün günleri çakışan bu iki gelin, bundan sonra birbilerine karşı komik bir yarış içine girerler ve bu yarış kısa sürede bir savaşa dönüşür. Bakalım hangi gelin kazanacak? Bu eğlenceli filmde kahkahalarınıza engel olamayacaksınız.  Love & Other Drugs/ Aşk Sarhoşu (2010) Hathaway, aşkı yakışıklı Viagra satıcısı Jamie'de (Gyllenhaal) bulan özgür ruhlu Maggie rolunde ekranları ateşe veriyor. İkili, tanıştıktan kısa bir süre sonra birbirlerine bağlanmadıkları bir ilişkinin içine girerler ve yatak odalarını sallayan inanılmaz bir kimyasal çekimleri olduğunu farkederler. Ancak her ne kadar bağlanmaktan kaçsalar da, kaçınılmaz uyuşturucu olan aşktan çok fazla uzak kalamazlar.
  26,99  TL
 • Yüreğinin Sesi

  Yüreğinin Sesi

  Dvd
  Shizuku, okuma tutkusu ola genç bir kızdır. Planı yaz tatili boyunca kütüphanede kitap okumak ve popüler yabancı şarkıları japoncaya çevirmektir. Fakat, ödünç aldığı kitapların hepsinde gördüğü ortak bir isim tüm planlarını alt üst eder: Seiji Amasawa Bir gün trende seyahat ederken, onu Seiji'nin bir kemancı dükkanında keman yapan bir çırak olarak çalıştığı yere götüren gizemli bir kediyle karşılaşır. Seiji, Shizuku'ya yapmak istedikleri için cesaret verir. İkisinin de hayalleri onları farklı yerlere çekse de, ikili arasında son derece sağlam bir bağ kurulur. Özel Seçenekler: Alternatif Açılı Hikaye Taslakları Baron'un Hikayesinden Arka Plan Çalışmaları Frangman
  9,99  TL
 • Gözde Çift

  Gözde Çift

  Dvd
  Hollywood’un en ateşli çifti ayrıldı.Gwen (Catherine Zeta-Jones) ve Eddie (John Cusack) televizyonda ülkenin en sevilen çiftidir. Ancak çok göz önünde olan aşkları bir anda bitince, sadece deneyimli basın danışmanı Lee (Billy Crystal) ve Gwen’in asistanı Kiki (Julia Roberts) onları son filmlerinin turnesi sırasında biraraya getirebilir. Bir oteldeki basın toplantısı giden Lee ve Kiki medyayı gerçek hikayeden uzak tutmak ve Gwen ile Eddie’nin  ayrıldığı gerçeğini herkesten saklamak zorundadır. Ancak bu sırada Kiki hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır.
  9,99  TL
 • Aşka Davet

  Aşka Davet

  Basoynat Dvd
  Altın Küre® ödüllü Richard Gere ve Jennifer Lopez içinizi ısıtacak bu romantik komedide sizi koltuklarınızdan dans pistine davet ediyorlar! İşkolik bir emlak avukatı olan (Richard Gere, Pretty Woman, Primal Fear), ailesiyle beraber sakin bir yaşam sürmektedir. Bir gece hayatını değiştirecek bir olay yaşar: her gün eve giderken önünden geçtiği dans merkezindeki dans öğretmeni Paulina (Jennifer Lopez, Jersey Girl, Maid In Manhattan) ile tanışır…
  6,99  TL
 • Belle - Güzelliğin Rengi

  Belle - Güzelliğin Rengi

  Dvd
  Zarif bir şekilde donanımlı ve baştan çıkarıcı derecede romantik.Gugu Mbatha-Raw, gerçek bir öyküye dayanan bu “muhteşem, mutlaka görülmesi gereken” (Cori Murray, Essence) filmde “çığır açan bir performans” (Mark Olsen, Los Angeles Times) sergiliyor. Dido 18. Yüzyılda, melez bir kadın olan İngiliz Elizabeth Belle (Mbatha-Raw), aristokrat büyük amcası (Tom Wilkinson) ve karısı (Emily Watson) tarafından ayrıcalıklı bir şekilde büyütülmüş olmasına rağmen derisinin rengi yüzünden uygun sosyal konuma gelememektedir. Ancak Dido kendini, pozitif değişiklik yaratmak isteyen genç ve idealist bir avukata aşık bulunca iki dünya arasında sıkışmış bulur.
  24,99  TL
 • Barselona'da Bir Yaz Gecesi

  Barselona'da Bir Yaz Gecesi

  Dvd
  Roser, bir yıldır Ricard ile birliktedir. O gün eski sevgilisi Albert’a rastlar. Bu sırada Joan, bütün arkadaşlarını çağırdığı bir akşam yemeği organize eder. Davetlileri arasında yeni bebekleri olan Clara ve Hector, Joan’a aşık olan Judith ve Judith’in kocası Toni vardır. Guillem, onu dünyanın bu gece yok olacağına ikna eden Sara’ya aşık olur.Bir de yetenekli bir futbolcu olan Jordi var… Gizlediği küçük bir sırrı vardır. Aynı kızın peşinden koşan Oriol ile Adrian. Son olarak bu gece bir bebekleri olacağını öğrenecek bir çift: Laura ve Carles.
  19,99  TL
 • Haftasonu

  Haftasonu

  Dvd
  Seks, aşk ve sevgi üzerine kuvvetli ve çağdaş bir hikayeBir grup arkadaşıyla takıldıktan sonra tek başına bir gece kulübüne geçen Russell, çapkınlık peşindedir. Bir süre orada takıldıktan sonra Glen ile birlikte kulüpten ayrılır. Barlarda ve yatak odalarında geçen, kimi zaman sarhoş, kimi zaman kafaları güzel bir halde dolaştıkları, hikâyeler anlatıp seviştikleri bir hafta sonu böylece başlar.
  24,99  TL