Savaş Filmleri

Yayınevi/Marka
41 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 3
 • Game of Thrones Sezon 3

  Game of Thrones Sezon 3

  Dvd
  HBO®’nun çok izlenen dizisi Game of Thrones’un üçüncü sezonunda, maruz kaldıkları deniz saldırısının ardından Lannisterlar hakimiyeti ellerinde zar zor tutmaktadır. Bunun yanında, kuzeydeki olaylar var olan güç dengesini tehdit etmektedir. Kuzey Kralı Robb Stark Lannisterlar’a karşı aldığı zaferlere yenilerini eklemek isterken büyük bir felaketle karşılaşmıştır. Duvar’ın ötesinde ise Mance Rayder ve wildinglerden oluşan dev ordu güneye doğru amansız yürüyüşüne devam etmektedir. Dar Deniz’in karşı tarafında, hızlıca büyüyen üç ejderhasıyla yeniden birleşen Daenerys Targaryen, Demir Taht’ı ele geçirme ümidiyle Essos’tan ayrılırken kendisine eşlik etmesi için devasa bir ordu oluşturmaya çalışmaktadır. Dizinin üçüncü sezonunda sadakat test edilirken, zalim kaderlerle yüzleşilirken ve ipler daha da gerilirken Westeros aileleri savaşmaya devam edeceklerdir.   ÖZEL SEÇENEKLER FIRTINA YAKLAŞIYOR Oyuncular ve set ekibinin de katılımıyla derlenen 14 dakikalık bu özette ikinci sezonun fırtınalı olaylarına tekrar göz atın. WILDINGLERİN İÇİNDE Duvar’ın ötesine geçin ve wildinglerin hikayelerine daha yakından bakın. EVLİLİĞİN SİYASETİ Westeros’taki evlilik kavramı güç oyunları ve siyasi ittifaklardan ibaret. Oyuncular ve set ekibi, bu çok eski kurumu ve Game of Thrones’da tuttuğu yeri inceliyorlar.SESLİ YORUMLAR David Benioff, D.B. Weiss, George R.R. Martin, Lena Headey, Emilia Clarke, Michelle Fairley, Kit Harrington, Richard Madden dahil 12 sesli yorum ve daha fazlası.YENİ KARAKTERLER Üçüncü sezondaki yeni yüzlerle tanışın: Olenna Tyrell, Missandei, Mance Rayder, Tormund Giantsbane, Orell, Jojen ve Meera Reed, Blackfish ve Edmure Tully, Myr’li Thoros ve Beric Dondarrion.SİLİNMİŞ SAHNELER Beş adet silinmiş özel sahneyi izleyin.
  66,00  TL
 • Hazine Avcıları

  Hazine Avcıları

  Dvd
  Tarihteki en büyük hazine avının gerçek hikayesine dayanan HAZİNE AVCILARI, George Clooney, Matt Damon, Bill Murray, John Goodman ve Cate Blanchett’ın da aralarında bulunduğu yıldızlar kadrosuyla heyecan dolu bir aksiyonu muhteşem performanslarla birleştiriyor. Alışılmadık –ve acı verici derecede hazırlıksız- bir grup kahraman sanat eserlerini Nazilerden kurtarmak adına, II. Dünya Savaşı’nın ön cephelerine gönderilince binlerce senelik kültürü korumak için zamana karşı yarış başlar. Bu küratör, mimar, sanatçı ve tarihçilerin hiçbir şansı olmayabilir ancak insanoğlunun ortaya koyduğu en büyük başarıları korumak ve savunmak için tek şans onlar!
  24,99  TL
 • Ran

  Ran

  Blu-Ray
  Bu muhteşem film "imparator" lakaplı usta Japon yönetmen Akira Kurosawa tarafından çekilen, ünlü İngiliz yazar Shakespeare'in "Kral Lear" adlı eserinin Japon adaptasyonudur. Yaşlı lord, krallığını üç ayrı kalede yaşayacak üç oğlunun arasında paylaştırmaya karar verir. Yaşça büyük iki kardeş bu durumdan oldukça memnundur. Ancak en küçük oğlu babasının çıldırdığını düşünmekte ve iki ağabeyinin çok geçmeden birbirleri ile savaşmaya başlayacaklarını düşünmektedir. Bu tahmininde yanılmadığı kısa süre içinde görülecektir.
  34,99  TL
 • Stalingrad

  Stalingrad

  Basoynat Dvd
  İKİNCİ DÜNYA SAVAŞININ SEYRİNİ DEĞİŞTİREN ÇARPIŞMA. Büyük patlamalar ve daha da büyük bir macera, sizleri bekliyor. Bir grup Rus askeri, Alman Ordusu karşısında mahvolmuş şehirlerindeki stratejik bir binayı ellerinde tutmak için savaş vermektedir ve bu süreç içerisinde orada yaşayan Rus bir kadın ile  karmaşık bir bağ ortaya çıkar. Fedor Bondarchuk’un yönettiği Stalingrad’da savaşın büyüklüğü,  Rus askerler, kalan birkaç sivil ve Stalingrad’ı işgal edenlerin içinde bulunduğu insanlık trajedisiyle dramatik bir kontrast oluşturuyor.
  15,99  TL
 • Fury

  Fury

  Dvd
  Nisan, 1945. Müttefikler Avrupa’da son bir gayret gösterirken, Wardaddyismindeki deneyimli çavuş (Brad Pitt), beş kişilik ekibiyle düşman hattı ardındaki ölümcül görevi yerine getirmeye çalışmakta ve bir Sherman tankına komuta etmektedir. Sayıca ve silahça az olan, bir de acemi bir askerle uğraşan müfrezenin başındaki Wardaddy ve adamları, Nazi Almanya’sını tam kalbinden vurmak için kahramanca bir çaba gösterir ve sert bir mücadele içine girerler.
  24,99  TL
 • Hayat Güzeldir

  Hayat Güzeldir

  Basoynat Dvd
  1930'ların İtalya'sında Guido adındaki tasasız, kaygısız bir Yahudi kitapçı yakın bir şehirdeki güzel kadına kur yapıp onunla evlenerek bir peri masalı başlatır. Guido ve karısının bir oğulları olur ve İtalya'yı Alman güçleri istila edene kadar mutluluk içinde yaşarlar. Ailesini bir arada tutabilmek ve oğlunu Yahudi toplama kamplarının dehşetinden elinden geldiğince uzak tutmak çabası ile Guido, bu yıkımı bir oyun gibi gösterir. Bu oyunun ödülü ise bir tanktır... Birbirlerine sevgiyle kenetlenmiş bir ailenin mutlaka izlenmesi gereken öyküsü... Bu filmi izledikten sonra hayata bakış açınız değişecek... Bir annenin ve özelliklede babanın akıl almaz mücadelesi!
  13,99  TL
 • Soysuzlar Çetesi

  Soysuzlar Çetesi

  Blu-Ray
  Ingloyrious Basterds, Shosanna Dreyfus (Mêlanie Laurent)'un ailesinin Nazi Yüzbaşısı Hans Landa (Christoph Waltz)'un elinde idam edilmesi sırasında, Alman işgalindeki Fransa'da başlar. Shosanna kıl payı kurtulur ve bir sinema sahibi ve işletmecisi olarak yeni bir kimlik uyduracağı Fransa'ya gider. Avrupa'nın başka bir yerinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt) bir grup Yahudi askerini organize ederek hedef alınan bölgeye doğru yönlendirir. Düşmanları tarafından "Soysuzlar" olarak bilinen Raine'in ekibi, Üçüncü Devlet'in liderlerini alaşağı etmek göreviyle Alman film yıldızı ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark'a katılırlar. Kaderleri, Shosanna'nın hazır tuttuğu intikam planını gerçekleştireceği bir sinema tentesinin altında birleşir...
  42,99  TL
 • Geçmişin İzleri

  Geçmişin İzleri

  Dvd
  Akademi Ödüllü® ColinFirth*, Eric Lomax’in çok satan otobiyografisinden uyarlanan bu dokunaklı savaş dramasında, yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosunun başını çekiyor. JonathanTeplitzky (Burning Man) tarafından çekilen GEÇMİŞİN İZLERİ, unutulmayacak bir kahramanlık ve kefaret öyküsü.II. Dünya Savaşı’nda Eric (JeremyIrvine, Savaş Atı) Japonlar tarafından yakalanıp esir edilir. Çok ağır işkence görür ve diğer tutsaklarla beraber Tayland-Burma demiryolu inşasında çalışmaya zorlanır. Yıllar sonra bırakıldığında, karısının (Nicole Kidman, Gazeteci Çocuk) tüm çabalarına rağmen geçirdiği travmadan kutulamaz. Uzun yıllar sonra, artık yaşı ilerlemiş olan Lomax (ColinFirth, Zoraki Kral) içinde bulunduğu nefret ve düşmanlık hissinden kurtulmasını sağlayabilecek cevapları bulmak umuduyla işkencecilerinden birinin (HiroyukiSanada,47 Ronin, Wolverine) izini sürer.
  19,99  TL
 • Yaşamak İstiyoruz

  Dvd
  Usta yönetmen Alfred Hitchcock'un üç akademi ödülü adaylığı bulunan filmi Life Boat, 2. Dünya savaşında geçen gerilim dolu bir yaşam mücadelesini anlatıyor.  Almanlar tarafından batırılan bir gemiden kurtulan 8 kişi, bir cankurtaran botuyla Atlantik sularında hayatta kalmaya çalışmaktadırlar. Bir süre sonra başka bir yolcu daha bulurlar, fakat bu kişinin gemilerini vuran Nazi Kaptanı olduğundan bihaberdirler. Fevkalade bir hikayeyi ele alan bu efsanevi klasik, bireylerin olağan dışı koşullarda ortaya çıkan güçlü ve kırılgan yönlerini de ekrana taşıyor.
  13,49  TL14,99  TL
 • Terminatör 2 Mahşer Günü

  Terminatör 2 Mahşer Günü

  Dvd
  Sarah Connor'ın (Linda Hamilton) Skynet tarafından gelecekten gönderilen Terminator'ün elinden kurtulmasından on yıl kadar sonra bu kez T-1000 (Robert Patrick) modeli yeni birTerminator, insan direnişçilerin gelecekteki lideri ve Sarah'nın oğlu John Connor'ı hedef alır. Ölümcül T-1000, kendini istediği şekle sokabildiği için yok edilmesi neredeyse imkansız bir düşmandır. İnsanlığın geri kalanını yok etmekle görevlendirilen Terminator'lerin varlığından haberdar tek insan olan Sarah ise bir akıl hastanesine kapatılmıştır. Direnişçiler geçmişe T-800 modeli (Arnold Schwarzenegger) bir Terminator göndermeyi başarırlar. T-800'ün görevi, Sarah'yı akıl hastanesinden kaçırmak ve John'u T-1000'den korumaktır. Özgürlüğüne kavuşan ve yanına T-800 ile John'u da alan Sarah'nın tek amacı, gelecekte dünyayı kontrolü altına alacak bir yapay zeka sistemini geliştirecek olan Cyberdyne firmasının en önemli bilim adamlarından Miles Dyson'ı, gelecekteki felaketleri önlemek için keşiflerini yok etmeye ikna etmektir.
  17,99  TL
 • Kıyamet 2 Disk

  Kıyamet 2 Disk

  Dvd
  Yüzbaşı Willard (Martin Sheen), Vietnam'da Amerikan ordusuna başkaldıran ve vahşi yönetmenlerle bir orman kabilesini yöneten Albay Walter Kurtz'ü (2 Oskar ödüllü Morlon Brando) bulup öldürmekle görevlendirilir. Kurtz'un izinde, insan yüreğinin karanlığıyla savaşın gerçekliği arasında kalan Yüzbaşı Willard, çok geçmeden sonsuz bir kabusun içine sürüklenecektir. İlk gösterildiği günden bu yana, gerek felsefesiyle milyonları büyüleyen epik destanı Kıyamet ünlü yazar Joseph Conrad'ın ''Karanlığın Yüreği''romanının son deredce görkemli ve kişisel bir uyarlaması. Harrison Ford ve Laurence Fishburne Filmden sonra dünya starları olmuş oyuncular olarak, filmde genç halleri dikkat çekiyor.
  17,99  TL
 • Kalpazanlar

  Kalpazanlar

  Dvd
  2. Dünya savaşı sırasında Nazilerin, savaşın tek galiba olabilmek için yaptıkları ahlak dışı işlerden biri de; sahte para basarak diğer ülke ekonomilerini çökertmektir. Bu iş için oluşturdukları gruba, el sanatları ve kalpazanlık konusunda usta olan Salomon Sorowitsch da dahil edilir. Sefaletten kurtulan yaşamlarına rağmen bu işbirliğinden duyulan utanç, gruptakileri vicdanlarıyla ve birbirleriyle karşı karşıya getirecektir.
  17,99  TL
 • Ruanda Oteli

  Ruanda Oteli

  Dvd
  1994 yılı. Aylardan Nisan. Hutu ve Tutsi kabileleri arasında insanlık tarihinin en büyük düşmanlıklarından biri büyümekte. Medyanın önlenemez yükselişine ve küresel boyutta hızla gelişen iletişim ağlarına karşın objektiflerin görmediği, gönüllerden de uzak... Sadece üç ay içinde bir milyon insanın katledildiği korkunç olaylar kimsenin ilgisini çekmese de Kigali Oteli'nin müdürü ilgisiz kalamayacak. Ailesine derinden bağlı bu adam binlerce çaresiz mülteciye yardım edecek. Ancak yeterince insanı kurtarmak mümkün mü? Hem de tek başına ?
  13,99  TL
 • Piyanist

  Piyanist

  Blu-Ray
  Bafra® ve Akademi® ödüllü ünlü yönetmen Roman Polanski'nin Piyanist'i gerçek olaylara dayanmaktadır. Onlar aşağılandı, istiflendi ve ölüme gönderildiler. Birkaç cesur insan mücadele etti ancak bir tek adam yenilmeyecek, ele geçirilemeyecek ve geride kalıp saklanacaktı. Wladyslaw Szpilman ( Akademi® Ödüllü Adrien Brody), Polonyalı olağanüstü bir piyanist, bir Yahudi, tehcirden kaçmayı başarır. Varşova'nın yoksul mahallelerinde yaşamak zorunda kalan Szpilman, acıyı, hor görülmeyi ve mücadeleyi paylaşacak ve kaçmayı başarıp başkentin yıkıntıları arasında saklanacaktır.
  34,99  TL
 • Suç Ordusu

  Blu-Ray
  Alman işgali altındaki Paris'te şair ve fabrika işçisi Missak Manouchian, Yahudi, Macar, Polonyalı, Rumen, İspanyol, İtalyan ve Ermenilerden oluşan bir gruba çok sevdikleri Fransa'yı, insan haklarının beşiğini kurtarmak için verdikleri savaşta önderlik etmektedir. Hayatlarını tehlikeye atan bu insanların her biri tek başına birer kahramandırlar. Bu yabancı partizanlar, Nazileri ve işbirlikçilerini bombalar, taciz eder ve onlara saldırılar düzenlerler. Bu sırada onları yakalamak için her türlü casusluk, ihbar, şantaj ve işkence yöntemini kullanan Fransız polisinin öfkesini de kışkırtırlar. 1944 yılında 22 adam ve 1 kadın ölüme mahkum edilirler. Özel Seçenekler; -Filmin Fragmanı
  29,30  TL29,90  TL
 • Suç Ordusu

  Suç Ordusu

  Dvd
  Alman işgali altındaki Paris'te şair ve fabrika işçisi Missak Manouchian, Yahudi, Macar, Polonyalı, Rumen, İspanyol, İtalyan ve Ermenilerden oluşan bir gruba çok sevdikleri Fransa'yı, insan haklarının beşiğini kurtarmak için verdikleri savaşta önderlik etmektedir. Hayatlarını tehlikeye atan bu insanların her biri tek başına birer kahramandırlar. Bu yabancı partizanlar, Nazileri ve işbirlikçilerini bombalar, taciz eder ve onlara saldırılar düzenlerler. Bu sırada onları yakalamak için her türlü casusluk, ihbar, şantaj ve işkence yöntemini kullanan Fransız polisinin öfkesini de kışkırtırlar. 1944 yılında 22 adam ve 1 kadın ölüme mahkum edilirler. Ekstralar: Filmin Fragmanı 
  21,90  TL