Suç Filmleri

Yayınevi/Marka
50 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • Sihirbazlar Çetesi

  Sihirbazlar Çetesi

  Dvd
  Birbirinden yetenekli dört sihirbaz, gösterileri esnasında gerçekleştirdikleri cüretkar ve orjinal soygunlarla dünya çapında tüm izleyicileri şaşkına çevirir. Aynı anda FBI ve Interpol de bir sonraki gizli eylemlerinin ne olacağını tahmin etmeye çalişarak çetenin peşine düşer ve onları durdurmaya çalışır.Sihirbazlar Çetesi, güçlü oyuncu kadrosu, canlı aksiyon sahneleri ile nefes kesen illüzyonların mükemmel birleşimi olarak sizleri koltuklarınıza çivileyecek!
  Temin Edilemiyor
 • Baskın

  Baskın

  Dvd
  Soluksuz bir aksiyon fırtınası! Özel harekat timi, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki apartmanın uyuşturucu tüccarı sahibini yakalamak için kapıya dayanır. Her katı psikopatlar, çeteler ve hırsızlarla dolu binada haberin yayılmasıyla çıkışlar kapatılır. Polisler kısa sürede öldürülür, hayatta kalan bir avuç polis de, kurtulabilmek için apartmanın en üst katına doğru ilerlemelidir. 30 katı da ayrı bir cehennem olan binada yüzyılın savaşı başlar.
  Temin Edilemiyor
 • Yaralı Yüz

  Yaralı Yüz

  Dvd
  Karşınızda Tony Montana, sinema tarihinin en acımasız gangsterlerinden biri... Usta yönetmen Drian De Palma, "Carlito's Way" efsanesinin yapımcısı Martin Bregman, Oscar Ödüllü senarist Oliver Stone ve usta oyuncu Al Pacino'nun işbirliğiyle ortaya çıkan bu sinema klasiği, şüphesiz vazgeçilmez bir arşiv parçası... Sıradan bir Kübalı göçmen olarak hayatına başlayıp Miami kokain imparatorluğunun başına geçen Tony Montana (Al Pacino)'nın şiddet dolu kariyerini anlatan Scarface, hem Miami'deki Latin hayatını, hem de Amerikan yeraltı dünyasını bütün şiddetiyle gözler önüne seriyor...
  Temin Edilemiyor
 • Çingeneler Zamanı

  Çingeneler Zamanı

  Dvd
  Perhan Romanya'da büyükannesiyle yaşayan yeniyetme bir çingenedir. Çingenelerin doğayla bütün ve kendilerine has atmosferinde, Perhan da biraz kendi iç dünyasında biraz da kız arkadaşının aşk ateşinin içinde yaşamaktadır. Genç çingene, duygu yoğunluğu yaşadığında nesneleri uzaktan hareket ettirebilmektedir. Mafyatik işlerin peşindeki Ahmed, ondan yararlanmak için Perhan'ı kendisiyle birlikte şehre gelmeye ve yaşadığı yeri terk etmeye ikna eder. Perhan bu yeni hayata tek bir şey için katlanır, yeterince para biriktirmek ve sevdiklerine geri dönüp evlenebilmek. Bir yandan da bacağından ameliyat olmak için onlardan ayrılan kız kardeşini bulmayı ummaktadır. Uluslar arası festivallerde 20 ödüllü yönetmen Emir Kusurica'nın, dünyada ilk ve tek 'Çingenece' çektiği ve birçok eleştirmen tarafından 'Masal Gibiydi' diye tanımlanan 'Çigeneler Zamanı' Goran Bregovic'in muhteşem müzikleriyle Emir Kusturica'nın tüm dünyada ünlü olmasını sağlamıştır.
  Temin Edilemiyor
 • Tanrı Kent

  Tanrı Kent

  Dvd
  Brezilya'nın 1960'lı yıllarda başlayan ve 80'li yıllarda giderek tırmanan ve halen dünyanın en tehlikeli yerlerinden birisini oluşturmasının hikayesidir. Bu şehrin hikayesini anlatabilmek için şehirde yaşayan bir çok insanın hayatları, bu karakterlerden biri olan Buscapein gözünden anlatılmaktadır. Küçük, fakir ve zenci bir çocuk olan Buscape hem çok sağlıksızdır hem de çok korkmuştur. Hem diğerleri gibi suçlu biri haline gelmekten korkmakta, hem de az maaşlı bir işle yenitenemeyecek kadar da akıllı olduğunu bilmektedir. Oldukça vahşi bir ortamda yetişen bu çocuğa talih hiç gülmemiştir ancak gerçekleri başka bir gözle görebileceğinin farkına varmıştır. Farklı bir göz, bir sanatçının gözü... Profesyonel bir fotoğrafçı olur ki, bu da onun kurtuluşu haline gelecektir.
  Temin Edilemiyor
 • Ucuz Roman

  Ucuz Roman

  Basoynat Dvd
  'Altın Saat', 'Vincent Vega ve Marsellus Wallace'ın Karısı', 'Jules, Vincent, Jimmie ve The Wolf'.. Quentin Tarantino ve Roger Avary'e en iyi senaryo dalında Oscar kazandıran 'Ucuz Roman', bu üç öykünün zincirleme şekilde birbirine geçmesinden oluşmuş bir hikayeyi anlatıyor. Profesyonel boksör Butch Coolidge (Bruce Willis) ünvan maçında kaybetmek için ünlü mafya babası Marsellus Wallace'dan (Ving Rhames) para alıyor ancak sözünde durmayarak rakibini nakavt ediyor. Bunun üzerine Wallace, en yetenekli tetikçilerinden Vincent Vega'yı (John Travolta) Butch'un evine yolluyor... İkinci ve üçüncü öykülerde ise Vincent'ın bu olaylardan önce, ortağı Jules'la (Samuel L.Jackson) yaptıkları ve Marsellus'un karısı Mia (Uma Thurman) ile birlikte geçirdiği akşam anlatılıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Köstebek

  Köstebek

  Basoynat Dvd
  Çaylak polis Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) Güney Boston’da büyümüştür. Bu da onu İrlandalı mafia lideri Costella (Jack Nicholson) tarafından yürütülen suç organizasyonunun içerisine köstebek olarak sızması için kusursuz bir aday yapar. Onun görevi Costello’nun güvenin kazanmak ve kendi üstlerine de (Mark Wahlberg ve Martin Sheen) Costello’nun yakalanmasında yardım etmektir. Bu arada eyalet polis memuru Colin Sullivan herkesin güvenini kazanmıştır. Hiç kimse onun Costello’nun köstebeği olduğundan şüphelenmemektedir. Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Köstebek’in merkezinde, gizli hayatlar yaşayan kanun kaçaklarının birbirleriyle çatışmaları yer alıyor. Martin Scorsese bu yoğun suç ve onun yarattığı sonuçları konu alan hikayede her yaşa konu edecek bir kadroyu yönetiyor. Bu yakıcı ve gözlerinizi alamayacağınız bir yapım: Tıpkı elinde bir tabancası olan bir suçlu ya da polisin gözlerinin içine bakmanız gibi.
  Temin Edilemiyor
 • Acı Reçete

  Acı Reçete

  Dvd
  Emily (Rooney Mara, Ejderha Dövmeli Kız) ve Martin (Channing Tatum, Aşk Yemini) New York'ta yaşayan başarılı bir çifttir. Bir gün borsa yolsuzluğu yüzünden Martin hapse girer ve yaşam standardı düşen Emily ufak bir apartman dairesine taşınarak dört yıl kocasını bekler. Sonrasında ağır depresyona giren Emily intihara kalkışınca, psikiyatrist Jonathan Banks (Jude Law, Sherlock Holmes) onu tedaviye ikna eder. Emily'nin verdiği bu karar hem kendi hayatını hem de çevresindeki tüm insanları etkileyecektir. Ne hastalık belirtileri ne de tedavisi göründüğü gibidir.  Özel Seçenekler: Filmin Fragmanı, Söyleşiler, Kamera Arkası, Yapım Aşaması, Mükemmel Çift, Yükseklere Çıkmak
  Temin Edilemiyor
 • Bourne Koleksiyonu

  Bourne Koleksiyonu

  Dvd
  Bourne Koleksiyonu Geçmişi Olmayan Adam Açık denizin ortası... Tek başına denizin ortasında hayatta kalmaya çabalayan bir adam bir balıkçı teknesi tarafından kurtarılır. Adam yavaş yavaş kendine gelmeye başladığında geçmişine dair hiçbir şey hatırlamadığı anlaşılır. Artık kim olduğunu anlamak için kendisi hakkında bir araştırma yapmaya koyulacaktır. Kendisi hakkında yeni bilgiler edindikçe, kimselerde olmayan çok özel yetenekleri de ortaya çıkmaya başlayacaktır. Geçmişi olmayan adamın peşinde, onun hayatına son vermek isteyen azılı suçlular vardır. Medusa Darbesi Umulmadık bir zamanda ve şaibeli bir şekilde Çin’in Başbakan yardımcısı, bir çok soru işaretini ardında bırakarak öldürülür. Olay üzerine dört bir koldan gerçekleştirilen araştırmalar neticesinde birincil zanlı olarak meşhur CIA tetikçisi Jason Bourne belirlenir. Ancak aslında böyle biri yoktur. Bu isim, David Webb adında bir süikastçının takma adıdır. Bir süre sonra kendi adını kullanarak cinayetler işleyen birinin olduğunu anlayan Webb, bu işin orta yerinde bulur kendisini. Bir de üstüne sevdiği kadın kaçırılır. Şimdi casuslar arası, aksiyon dolu bir savaş başlamıştır. Son Ültümatom Jason Bourne Amerika'nın kirli oyunlarına alet ettiği ajanlardan sadece biridir. Tüm dünyadan gizli yürütülen bir projenin kobayı olan ajan, deha zekasına ve üstün derecede bir savaşma yeteneğine sahiptir. Son Ultimatom Serinin üçüncü ve son filminde, Jason Bourne kaybolan geçmişinin izini sürmeye devam ediyor. Hafızasının en ücra köşelerinde canlanan parçalı hatıraları birleştirip kim olduğunu öğrenmeye çalışan talihsiz ajan, bu süreçte peşinde olan 'yaratıcılarından' kurtulamayacaktır. Bu üstün yeteneklere sahip ajanı bir an önce ele geçirmeye çalışan yetkililer, Bourne'u geçmişinden alıkoyabilecek midir? Robert Ludlum'un aynı isimli kitabından uyarlanan Bourne serisi, ajan filmleri türünün en önemli serilerinden biridir. Bilhassa üçüncü filmi olan 'Son Ultimatom' için serinin en kusursuz filmi olduğunu söyleyebiliriz.
  Temin Edilemiyor
 • Çin Mahallesi

  Çin Mahallesi

  Dvd
  Zinaya az kaldı... Roman Polanski, bu birinci sınıf hikayeyi olağanüstü anlatımıyla bir başyapıta çevirmeyi başarıyor. Efsane oyuncu Jack Nicholson sivri dilli özel dedektif Jake Gittes rolüyle karşımıza çıkıyor. Gittes, kocasının onu aldattığından şüphelenen güzel ve zengin bir kadın tarafından kiralanır. Başlangıçta bunu sıradan bir aldatma davası olarak görürken zamanla kendini yalan, ahlaksızlık ve sahtekarlık dolu bir dünyaya doğru hızla sürüklenirken bulur. Los Angeles'ın karanlık, görünmeyen bir yüzü daha vardır ve o bunu bulmak üzeredir. Skandallar birbiri ardına patlak verirken en büyük şoku bütün bu olanların perde arkasındaki kişi yaşatacaktır. Robert Towne'nin Academi® Ödüllü senaryosu, filmdeki suç-drama işbirliğiyle olağanüstü bir şekilde içiçe geçirmeyi başarıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Kod Adı: Kılıçbalığı

  Kod Adı: Kılıçbalığı

  Dvd
  Şifreyi biliyorsan, her yere girebilirsin: ABD çapında uyuşturucuyla mücadeleden sorumlu DEA, 'Kılıçbalığı' kod adlı operasyonunu 1986 yılında iptal edince, 400 milyon dolar gibi yüksek miktarda kara para kimsenin kullanamayacağı bir biçimde açıkta kalmıştır. Aradan geçen 15 yıllık süre içinde faizlerle 9.5 milyara çıkan bu birikimde şimdi gözü olan biri vardır.
  Temin Edilemiyor
 • İhtiyarlara Yer Yok

  İhtiyarlara Yer Yok

  Dvd
  Llewelyn Moss, bir olay yerinde bulduğu çantayı alır ve başını hiç ummadığı bir belaya sokar. Artık peşinde bir kiralık katil vardır. Moss bir Vietnam gazisidir ve bir şekilde uyuşturucu olaylarının ortasında soruna dönüşen bir meseleye karışır. Peşindeki katil Anton Chigurh planı konusunda kararlıdır çünkü işini yarım bırakmak niyetinde değildir. İşin içine çok sayıda masum insanın ve suçluların da karışacağı soluk soluğa bir takip başlayacaktır. Coen kardeşler yapımı bu film dört dalda Oscar kazanan bir başyapıt olarak kabul görmektedir.
  Temin Edilemiyor
 • Kemik Koleksiyoncusu

  Kemik Koleksiyoncusu

  Dvd
  Manhattan sokaklarında, her cinayetinin ardında gizli bir mesaj bırakan, acımasız başıboş bir katil dolaşmaktadır. Şehir korku içinde, dedektifler ipucu peşindedir. Bir dedektifin ve devriye polisinin ortak çalıştığı bu davada onlar, suçlunun zihninde geçenleri tahmin ederek onu kendi oyunuyla yenmeye çalışırlar. Bir sonraki saldırı için çok geç olmadan onu durdurmak zorundadırlar. Kemik Kolleksiyoncusu, başrollerinde Oscar ödüllü aktör Denzel Washington, Altın Küre Ödüllü Angelina Jolie ve Grammy Ödüllü rap sanatçısı Queen Latifah’nın performansları eşliğinde kanınızı donduracak türden muhteşem bir gerilim.
  Temin Edilemiyor
 • İtalyan İşi

  İtalyan İşi

  Dvd
  Plan kusursuz, uygulama mükemmeldi. Charlie Croker tüm zamanların en büyük soygunlarından birini gerçekleştirmişti; ancak planlamadığı tek şey karşısına çıkacak biriydi. Şimdi en çok istediği şey kendisinden çalınanı geri almak ve hesaplaşmak. Mark Wahlberg, bu dur durak bilmeyen macerada Croker rolüyle ekranları ateşe veriyor. Göz kamaştırıcı kasa hırsızı (Charlize Theron) ve ekibi ile birlikte Los Angeles sokaklarında kendilerinden çalınanı geri almak için gaz pedallarına basıyor. Edward Norton, Seth Green, Jason Statham, Mos Def, Franky G ve Donald Sutherland’den oluşan dev bir kadronun liderlik ettiği İtalyan İşi gerçekten çok ateşli!
  Temin Edilemiyor
 • Kara Şövalye Yükseliyor

  Kara Şövalye Yükseliyor

  Dvd
  Bölge Başsavcısı Harvey Dent’in ölümünden kendisini sorumlu tutan Batman( Christian Bale), 8 yıl önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ne var ki, dolandırıcı hırsız Selina (Anne Hathaway) ve acımasız deli Bane’in (Tom Hardy) ortaya çıkmasıyla her şey değişir. Bane’in yarattığı terrör ortamı, Bruce’un kendisini mahkum ettiği sürgünden çıkmasına ve Gotham City’nin kaderi için savaşmasına neden olur. Bu savaş Bruce’un kaderini belirleyecektir.
  Temin Edilemiyor
 • Ocean's Eleven

  Ocean's Eleven

  Dvd
  Plan yapıldı. Kurallar belli. Herşey Danny Ocean ve arkadaşlarının istediği gibi giderse kazanacakları para 150 milyon dolardır. Bunu onbire bölün. Matematiksel hesabın ne kadar yüksek olduğunu sizde göreceksiniz. Akademi Ödüllü® yönetmen Steven Soderbergh'in bir çok ünlü oyuncuya yer verdiği Las Vegas'ın ışıltılı dünyasında geçen filmini izleyeceksiniz. Danny (George Clooney) üç buçuk Las Vegas kumarhanesinin sahibi, eski karısıyla (Julia Roberts) beraber olan, büyük iş adamının (Andy Garcia) kumarhanelerini soymayı aklına koymuştur. Ortakları ise iş bitirici (Brad Pitt), yan kesici (Matt Damon), blackjack kağıtları dağıtıcısı (Bernie Mac), film yapımcısı (Carl Reiner) ve diğerleri Danny'e soygun sırasında yardımcı olurlar. Oyunun içinde misiniz yoksa dışında mı ?
  Temin Edilemiyor