Suç Filmleri

Yayınevi/Marka
137 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 9
 • Sihirbazlar Çetesi

  Sihirbazlar Çetesi

  Dvd
  Birbirinden yetenekli dört sihirbaz, gösterileri esnasında gerçekleştirdikleri cüretkar ve orjinal soygunlarla dünya çapında tüm izleyicileri şaşkına çevirir. Aynı anda FBI ve Interpol de bir sonraki gizli eylemlerinin ne olacağını tahmin etmeye çalişarak çetenin peşine düşer ve onları durdurmaya çalışır.Sihirbazlar Çetesi, güçlü oyuncu kadrosu, canlı aksiyon sahneleri ile nefes kesen illüzyonların mükemmel birleşimi olarak sizleri koltuklarınıza çivileyecek!
  5,00  TL
 • Düzenbaz

  Basoynat Dvd
  Gerçek bir olaydan esinlenen Düzenbaz, FBI ajanı Richie DiMaso (Bradley Cooper) için çalışmaya zorlanan zeki üçkâğıtçı Irving Rosenfeld (Christian Bale) ve onun çekici ortağı Sydney Prosser'ın (Amy Adams) öyküsünü anlatıyor. DiMaso, bu ikiliyi büyüleyici olduğu kadar tehlikeli de olan mafya ve siyaset dünyasına sokuyor. Hırslı politikacı Carmine Polito rolündeki Jeremy Renner ve Irving'in sıra dışı eşi Rosalyn'i canlandıran Jennifer Lawrence'in da aralarında bulunduğu muhteşem oyuncu kadrosuyla Düzenbaz, tıpkı David O. Russell'ın daha önceki filmleri gibi (Dövüşçü, Umut Işığım) türüne başkaldırıyor.
  14,83  TL16,48  TL
 • Ateşle Oynayan Kız

  Ateşle Oynayan Kız

  Dvd
  Tüm Dünyayı Kasıp Kavuran Fenomen Devam EdiyorLisbeth Salander bir yıl aradan sonra İsveç'e döner. Mikael Blomkvist ise İsveç'teki fuhuş çeteleri hakkında bir dosya yapmak üzere çalışmalara başlamıştır. Ancak çok geçmeden dosyanın muhabiri ile kız arkadaşı ölü bulunur ve silahın üzerinde Lisbeth'in parmak izine rastlanır. Mikael, Lisbeth'in masum olduğundan emindir ancak bunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar.
  9,99  TL
 • Yaralı Yüz

  Yaralı Yüz

  Dvd
  Karşınızda Tony Montana, sinema tarihinin en acımasız gangsterlerinden biri... Usta yönetmen Drian De Palma, "Carlito's Way" efsanesinin yapımcısı Martin Bregman, Oscar Ödüllü senarist Oliver Stone ve usta oyuncu Al Pacino'nun işbirliğiyle ortaya çıkan bu sinema klasiği, şüphesiz vazgeçilmez bir arşiv parçası... Sıradan bir Kübalı göçmen olarak hayatına başlayıp Miami kokain imparatorluğunun başına geçen Tony Montana (Al Pacino)'nın şiddet dolu kariyerini anlatan Scarface, hem Miami'deki Latin hayatını, hem de Amerikan yeraltı dünyasını bütün şiddetiyle gözler önüne seriyor...
  17,99  TL
 • Arı Kovanına Çomak Sokan Kız

  Arı Kovanına Çomak Sokan Kız

  Dvd
  Lisbeth Salander kafasında bir kurşunla bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde yatmaktadır. İyileşir iyileşmez de kendisini doğrudan hapse yollayacak, üç cinayetten yargılanacağı duruşmaya götürülecektir. Davasını hayatı pahasına savunan Salander, gazeteci Mikael Blomkvist’in de yardımıyla masumiyetini kanıtlamaya ve kendine acı çektiren sistemin mimarı olan derin devletin sırlarını ortaya çıkarmaya çalışacaktır.
  9,99  TL
 • Tanrı Kent

  Tanrı Kent

  Dvd
  Brezilya'nın 1960'lı yıllarda başlayan ve 80'li yıllarda giderek tırmanan ve halen dünyanın en tehlikeli yerlerinden birisini oluşturmasının hikayesidir. Bu şehrin hikayesini anlatabilmek için şehirde yaşayan bir çok insanın hayatları, bu karakterlerden biri olan Buscapein gözünden anlatılmaktadır. Küçük, fakir ve zenci bir çocuk olan Buscape hem çok sağlıksızdır hem de çok korkmuştur. Hem diğerleri gibi suçlu biri haline gelmekten korkmakta, hem de az maaşlı bir işle yenitenemeyecek kadar da akıllı olduğunu bilmektedir. Oldukça vahşi bir ortamda yetişen bu çocuğa talih hiç gülmemiştir ancak gerçekleri başka bir gözle görebileceğinin farkına varmıştır. Farklı bir göz, bir sanatçının gözü... Profesyonel bir fotoğrafçı olur ki, bu da onun kurtuluşu haline gelecektir.
  11,99  TL
 • Ucuz Roman

  Basoynat Dvd
  'Altın Saat', 'Vincent Vega ve Marsellus Wallace'ın Karısı', 'Jules, Vincent, Jimmie ve The Wolf'.. Quentin Tarantino ve Roger Avary'e en iyi senaryo dalında Oscar kazandıran 'Ucuz Roman', bu üç öykünün zincirleme şekilde birbirine geçmesinden oluşmuş bir hikayeyi anlatıyor. Profesyonel boksör Butch Coolidge (Bruce Willis) ünvan maçında kaybetmek için ünlü mafya babası Marsellus Wallace'dan (Ving Rhames) para alıyor ancak sözünde durmayarak rakibini nakavt ediyor. Bunun üzerine Wallace, en yetenekli tetikçilerinden Vincent Vega'yı (John Travolta) Butch'un evine yolluyor... İkinci ve üçüncü öykülerde ise Vincent'ın bu olaylardan önce, ortağı Jules'la (Samuel L.Jackson) yaptıkları ve Marsellus'un karısı Mia (Uma Thurman) ile birlikte geçirdiği akşam anlatılıyor.
  13,22  TL14,69  TL
 • Dönüş Yok

  Dvd
  Marcus(Vincent Cassel) ile güzel sevgilisi Alex'in (Monica Bellucci) mutlu bir ilişkileri vardır.Bir parti sırasında aralarında küçük bir tartışma yaşanır ve bunun sonucunda Alex sinirlenerek yalnız başına eve dönmeye karar verir.Ancak eve giderken ıssız bir tünelde tecavüze uğrar.Bunu öğrenen Marcus adeta kendini kaybeder ve arkadaşı Pierre (Albert Dupantel) ile birlikte bu olayın sorumlusunu kendi yöntemleri ile cezalandırmaya karar verirler.Bu andan sonra olaylar kelimenin tam anlamıyla kontrolden çıkacaktır.1998 Cannes Film Festivali ödüllü Seul Contre Nous'un sansasyonel yönetmeni Gaspar Noe'den,izlenildiği her yerde yoğun tartışmalara ve ağır tepkilere hedef olmuş,aşk,tecavüz ve intikam üzerine sarsıcı bir film.Gösterildiği bazı ülkelerde,seyircilerin bayılmaları ya da koltukları parçalamaları gibi vakalara neden olan film,sansürlenip sansürlenmeyeceği tartışmalarını geride bıraktı ve nihayet karşınızda. Özel Seçenekler; -Filmin Fragmanı -Sahne Seçimi -Hareketli Menü
  21,46  TL21,90  TL
 • Soygun

  Soygun

  Basoynat Dvd
  Rudy Duncan bir tutukluluk sürecinin ardından içeriden yeni çıkmıştır. Uzun bir süredir hayalini kurduğu güzel bir kadın ile yeni bir hayat kurmanın yollarını aramaktadır. Ashley, Rudy'ye bu yeni hayat için cesaret vermektedir. Ancak Ashley'nin arıza kardeşi Gabriel bu yolun önündeki en büyük engeldir. Çünkü Gabriel, Rudy'nin tecrübeleriyle onların önündeki bir fırsat kapısı olduğunu düşünmektedir. Henüz arınan Rudy, kısa sürede kendisini yeniden suç dünyasının içinde bulmak üzeredir.
  10,98  TL
 • Ejderha Dövmeli Kız

  Ejderha Dövmeli Kız

  Basoynat Dvd
  40 yıl önce işlenmiş bir cinayetin ardından gizlice başlatılan yeni bir araştırma, zamanın üstünü kapatamadığı bir çok gizemin açığa çıkmasına sebep olacak.
  6,99  TL
 • Meleklerin Payı

  Meleklerin Payı

  Dvd
  2012 Cannes Film Festivali Jüri Özel Ödülü Sahibi!Usta yönetmen Ken Loach, hayatlarının sonuna kadar onları rahat ettirebilecek bir viski fabrikası soygununa girişen bir grup serseri arkadaşın acı tatlı komedi hikayesini anlatıyor. Hikayeye, filmin kahramanı Robbie'nin tasviriyle başlayan Loach filmi, takdire şayan bir ustalıkla daha komik hale getiriyor.
  9,99  TL
 • Gözcü

  Gözcü

  Dvd
  Minorty Report’un Yönetmeninden Durdurak Bilmeyen Bir Macera DahaBaşrollerini Joseph Gordon-Lewitt (Inception), Jeff Daniels  ve Isla Fisher’ın (Confessions of a Shopaholic) paylaştığı tansiyonu yüksek muhteşem bir suç-gerilim filmi.Chris’in geleceği başına aldığı bir darbe yüzünden kararmıştır ve hayatını devam edebilmek için geceleri bir bankada çalışmaktadır. En büyük hayali kendisine yeni bir hayat kurmak olan Chris sonunda çalıştığı bankanın soyulmasına yardımcı olmaya karar verir.
  9,99  TL
 • Gözcü

  Gözcü

  Basoynat Dvd
  Minorty Report’un Yönetmeninden Durdurak Bilmeyen Bir Macera DahaBaşrollerini Joseph Gordon-Lewitt (Inception), Jeff Daniels  ve Isla Fisher’ın (Confessions of a Shopaholic) paylaştığı tansiyonu yüksek muhteşem bir suç-gerilim filmi.Chris’in geleceği başına aldığı bir darbe yüzünden kararmıştır ve hayatını devam edebilmek için geceleri bir bankada çalışmaktadır. En büyük hayali kendisine yeni bir hayat kurmak olan Chris sonunda çalıştığı bankanın soyulmasına yardımcı olmaya karar verir.
  6,99  TL
 • Kill Bill 2

  Basoynat Dvd
  Bu nefes kesen ve mutlaka izlenmesi gereken devam filminde efsanevi senarist ve yönetmen Quentin Tarantino (Pulp Fiction) Kill Bill Vol.1 ile gelin tarafından başlatılan aksiyon dolu intikam hikayesini sona ulaştırıyor. Ölüm listesi'nden çoktan iki isim çıkarmiş olan Gelin, ona dört yıl önce ihanet eden suikastçı çetesinden hayatta kalan son ikisinin peşine düşer: Budd (Michael Madsen) ve elle Driver (Daryl Hannah). Nihai hedefi, kendisinin ölüm emrini veren eski patronu Bill (David Carradine) ile yüzleşmek ve intikamını almaktır. Bir klasik haline gelen ilk filmin bu çok beğenilen devam filminde sınırsız aksiyon ve eğlence size gösterecek ki, şimdiye dek öykünün sadece yarısını biliyordunuz!
  10,79  TL11,99  TL
 • Kill Bill

  Basoynat Dvd
  Çıgır açan senarist ve yönetmen Quentin Tarantino'nun (Pulp Fiction, Jackie Brown) dudak uçuklatan aksiyon sahneleri ile acımasız ihanetler ve destansı bir kan davası üzerine kurduğu dördüncü filmi Kill Bill Volume 1'in oyuncu kadrosunda Uma Thurman (Pulp Fiction), Lucy Liu (Charlie's Angels, Chicago) ve Vivica A.Fox (Two Can Play That Game) yer alıyor. Düğün günü kafasına kurşun yedikten dört yıl sonra komadan uyanan Gelin (Thurman) intikam almaya karar verir. Eski Patronu (David Carradne) ve onun suikastçılardan oluşan uluslararası çetesi tarafından vurulmasıyla başlayan mücadelesinde ya ölecek ya da öldürecektir. Müthiş aksiyon sahneleri ve ilginç espiri anlayışıyla takdir alan bir Quentin Tarantino efsanesi.
  9,89  TL10,99  TL
 • New York Çeteleri

  New York Çeteleri

  Dvd
  Usta yönetmen Martin Scorsese'in yönetmenliğini yaptığı Gangs of New York, 1800'lü yıllar New York'unda, İrlandalı ve İtalyan göçmenlerin şehrin kontrolünü ele geçirmek için sokak çetelerini oluşturmaya başladıkları dönemde geçiyor. 16 yıldan sonra Amsterdam (Leonardo Di Caprio) gözlerinin önünde öldürülen babasının katilini avlamak üzere New York'a geri döner. Hedefi o günden sonra mahallenin acımasız lideri "Kasap Bill" olarak bilinen William Cutting'dir (Daniel Day Lewis). Hikaye Dead Rabbits ve Native Americans isimli iki çete üzerinde yoğunlaşmaktadır.
  13,99  TL