Yabancı Film

Yayınevi/Marka
410 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 26
 • Sihirbazlar Çetesi

  Sihirbazlar Çetesi

  Dvd
  Birbirinden yetenekli dört sihirbaz, gösterileri esnasında gerçekleştirdikleri cüretkar ve orjinal soygunlarla dünya çapında tüm izleyicileri şaşkına çevirir. Aynı anda FBI ve Interpol de bir sonraki gizli eylemlerinin ne olacağını tahmin etmeye çalişarak çetenin peşine düşer ve onları durdurmaya çalışır.Sihirbazlar Çetesi, güçlü oyuncu kadrosu, canlı aksiyon sahneleri ile nefes kesen illüzyonların mükemmel birleşimi olarak sizleri koltuklarınıza çivileyecek!
  Temin Edilemiyor
 • Star Wars - İmparator

  Star Wars - İmparator

  Dvd
  Efsaneyi Daha Önce Hiç Yaşamadığınız Gibi Yaşayın! Hem de dijital olarak yenilenmiş versiyonuyla Asiler için karanlık zamanlar yaşanmaktadır. Buzlarla kaplı soğuk gezegen Hoth'a yapılan inanılmaz saldırıdan sonra, isyancılar İmparatorluk'un kovalamacaları sonucunda galaksinin dört bir yanına dağılmak zorunda kalmıştır. Han Solo ve Prenses Leia İmparatorluk filolarından Bespin şehrine kaçmaya çalışırken, Luke Skywalker, Dagobah bataklıklarında gizemli Jedi Master'ı Yoda'yı aramaktadır. Luke'u karanlık tarafa geçirme teşebbüsünde bulunan Darth Wader onu bir tuzağın içine çekmeye çalışır. Sith Lord'uyla yapılan acımasız bir ışın kılıcı düellosunun ortasında Luke, Skywalker efsanesiyle ilgili korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalır.  Özel Seçenekler: -George Lucas, Irvin Kershner, Carrie Fisher, Ben Burtt ve Dennis Muren'in Sesli Yorumları -Star Wars özel içerik DVD-ROM Web Bağlantısı
  Temin Edilemiyor
 • Matrix Reloaded

  Matrix Reloaded

  Dvd
  Her yer sentineller doludur. Smith klonlanarak çoğalmaktadır. Neo ise uçmaktadır… Ama belki de inanılmaz yeni güçlere sahip Seçilmiş Kişi bile makinaların ilerleyişini durduramayacaktır. Neo, Morpheus, Trinity, Matrix Üçlemesi'nin ikinci bölümü için tekrar biraradalar ve klonlanan geliştirilmiş ve insanlığın son kalesine saldıran düşmanlara karşı yeni müttefiklerle beraberler. Ve aynı zamanda duyguları sarsan, kalbin derinliklerine inen ve film yapımcılığının yarınlarını şekillendiren Wachowski Kardeşler ve yapımcı Joel Silver da yine burada. Matrix nedir? Bu soru hala tümüyle yanıtlanmadı. Ve şimdi de bizi başka bir soruya götürüyor: Matrix'i kim yarattı? Yanıtlar cesur gerçeklerle dolu dünyalara ve ilk günden başlayarak Revolutions'a uzanan bir kadere sürüklüyor.
  Temin Edilemiyor
 • Pi’nin Yaşamı

  Pi’nin Yaşamı

  Dvd
  Oscar ödüllü Ang Lee, sizleri görsel bir şölen eşliğinde hayatınızın macerasına davet ediyor. Bir gemi kazasından sağ kurtulan genç Pi, kendini yırtıcı bir Bengal kaplanıyla aynı filikayı paylaşırken bulur. Birlikte, doğanın ihtişam ve öfkesine karşı ayakta kalma mücadelesi verirken, destansı bir maceraya atılırlar.
  Temin Edilemiyor
 • The Wolverine

  The Wolverine

  Dvd
  Hugh Jackman,Wolverine karakteriyle geri dönüyor ve günümüz Japonya'sında ezeli düşmanına karşı heycanlı bir ölüm-kalım mücadelesi veriyor.İlk kez savunmasız kalan ve sınırlarını bu denli zorlayan Logan (Jackman), kendisini tamamen değiştirecek olan bu destansı savaşta hem ölümcül samuray kılıcı ile yüzleşiyor, hem de kendi ölümsüzlüğüne karşı içsel bir mücadele veriyor.   Özel Seçenekler Ronin Savaşçısının Yolu Sinema Fragmanları
  Temin Edilemiyor
 • Kung Fu Panda 3D

  Kung Fu Panda 3D

  Blu-Ray
  Ejder Savvaşçısı olmaya çalışan noodle düşkünü Po'nun yüksek komedi ve animasyonla oluşturan eğlenceli hikayesi.
  Temin Edilemiyor
 • The Imitation Game: Enigma

  The Imitation Game: Enigma

  Dvd
  "Bazı insanlar dünyayı değiştirir" II. Dünya Savaşı’nın en karanlık günlerinde, Almanların kullandığı Enigma şifreleme sistemini çözmek isteyen İngiliz hükümeti, matematikçi Alan Turing’den yardım ister. Turing ve kriptologlardan oluşan ekibi, daha fazla insan hayatını kaybetmeden Enigma şifresini çözmek için zamanla yarışmak zorundadırlar. Sürükleyici gerilim filmi ENIGMA, savaşın gizli kahramanı Alan Turing’in inanması güç öyküsünü anlatırken, başrolde izlediğimiz Benedict Cumberbatch (Köstebek) ve ona eşlik eden Keira Knightley (Kefaret) güçlü performanslarıyla göz dolduruyorlar.
  Temin Edilemiyor
 • Nuh: Büyük Tufan

  Nuh: Büyük Tufan

  Dvd
  “EĞER CESUR YÜREK, GLADYATÖR VE TİTANİK FİLMLERİNİ SEVDİYSENİZ NUH’A BAYILACAKSINIZ.”-KATHLEEN PARKER, WASHINGTON POSTOscar© ödüllü Russell Crowe umut, fedakarlık ve cesaretin çağları aşan hikayesinden  esinlenerek beyazperdeye aktarılan bu filmde Nuh olarak başrolde. Diğer rollerde Emma Watson ile Oscar© ödüllü oyuncular Anthony Hopkins ve Jennifer Conelly’nin yer aldığı görsel olarak göz kamaştıran, aksiyon dolu macerada tüm zamanların en beğenilen yönetmenlerinden Darren Aronofsky (Siyah Kuğu) “şimdiye kadar yapılmış en unutulmaz ve destansı bir film”e imza atıyor. (Richard Roeper, Chicago Sun-Times)
  Temin Edilemiyor
 • Sefiller

  Sefiller

  Dvd
  "Bu ölümsüz eserin şimdiye kadarki en güçlü uyarlamalarından biri.Bir müzikal başyapıt!" Burak GÖRAL 19. yüzyıl Fransa'sında geçen Sefiller; yıkılan hayaller, karşılıksız aşk, tutku, fedakârlık ve tutunmaya çalışan insan ruhu üzerine büyüleyici bir öykü anlatıyor. Hugh Jackman tarafından canlandırılan eski mahkûm Jean Valjean, şartlı tahliye ile hapisten çıkmış ve amansız polis memuru Javert (Russell Crowe) tarafından takip edilmektedir. Fabrika işçisi Fantine'in (Anne Hathaway) kızıyla ilgilenmeyi kabul ettiğinde, hayatları sonsuza dek değişecektir. 42 ülkede ve 22 dilde, 65 milyondan fazla insan tarafından izlenen ve dünya genelinde rekor kıran Sefiller, Akademi Ödüllü® yönetmen Tom Hooper tarafından sinemaya uyarlandı.
  Temin Edilemiyor
 • Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

  Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

  Dvd
  Yüzük kardeşliği dağılmıştır, fakat Tek Yüzük'ü bulup yok etmek için çıkılan yolculuk devam etmektedir. Frodo ve Sam, Mordor'a çıktıkları yolda onlara yardımcı olacak Gollum'a güvenmek zorundadırlar. Bu sırada Saruma'nın ordusu yaklaşırken, Yüzük Kardeşliği'nin hayatta kalan üyeleri Orta Dünya'nın sakinleri ve yaratıklarıyla savaşa hazırlanmaktadır.Yüzük Savaşı artık başlamıştır. Peter Jackson'ın büyüleyici ikinci filmi En İyi Film dahil olmak üzere altı dalda Oscar adayı oldu ve iki dalda kazandı. Yolculuk devam ediyor. İhtişama hazır olun.
  Temin Edilemiyor
 • Cesaretin Var mı Aşka?

  Cesaretin Var mı Aşka?

  Dvd
  Fakir bir göçmen kız olan Sophie normlara uymayan karakteri nedeniyle çevresi tarafından pek de sevilmemektedir. Annesi kanser olan ve artık gün sayan Julien ise küçük yaşta annesini kaybetmek gibi bir acıyı göğüslemeye hazırlanmaktadır. Bir gün tesadüfen tanışırlar ve cesaret üzerine kurulu, hiç bitmeyen, her ortama uygulayabildikleri bir oyunla hızla arkadaş olurlar. Bu kışkırtıcı oyunları, zamanla basit bir oyun olmaktan çıkıp birbirlerine cesaret aşılamalarını sağlayan bir yaşam biçimine dönüşür. Büyüdükten sonra oyunlarının aşka dönüştüğünü hisseden çift, aşkın mahvedici etkisine kapıldıkça oyunları da daha tehlikeli bir hal alacaktır. Kurgusu ve masalsı anlatım biçimiyle "Amelie"yi andıran "Cesaretin Var mı Aşka", Belçikalı yazar ve animasyoncu Yann Samuell'in ilk yönetmenlik deneyimi.
  Temin Edilemiyor
 • Theo Angelopoulos/DVD 2'li Set

  Theo Angelopoulos/DVD 2'li Set

  Dvd
  Sonsuzluk ve Bir Gün (Eternity and a Day) Selanik'te yağmurlu bir gün... Amansız bir hastalığa yakalanan ünlü yazar Alexander karısından bir mektup alıyor. 30 yıl önceki bir yaz gününü anlatan bu mektup üzerine bütün yaşamını geçirdiği sahil kenarındaki evini terk etmeye hazırlanıyor. Sonunda Alexander geçmişinin ve şimdiki hayatının karışmış olduğu ilginç bir geziye çıkıyor. Tek isteği ise o güzel, mutlu dakikaları tekrar yaşayabilmek. Çağdaş sinemanın en önemli isimlerinden birisi olan ünlü yönetmen Theo Angelopoulos, unutulmaz "Ulis'in Bakışı" filminden 3 yıl sonra "Sonsuzluk ve Bir Gün" ile sinemaseverlerle buluşuyor.  Ağlayan Çayır (The Weeping Meadow) Theo Angelopoulos üçlemesinin ilk filmi olan Ağlayan Çayır'da , 1919-1949 arasında yaşanan bir hayat hikayesi anlatılmaktadır. Odessa'da doğan Eleni'nin anne ve babası savaş döneminde ölmüştür. Eleni'yi evlat edinen Alexis'in ailesi ise kısa bir süre sonra Odessa'dan göç eder. Ağlayan Çayır, yeni bir kasabaya yerleşen aileyle beraber büyümeye başlayan çocukların, özellikle de Eleni'nin öyküsüdür. Filmde, Nikos isimli bir çocuğun da aralarına katılmasıyla bu üç arkadaşın, yaklaşan başka bir savaşın arefesinde, diktatörlük rejimi altında büyüyüp aşık oluşlarına tanıklık ediyoruz. "Bu bir Yunan trajedisi" diyen Angelopoulos, Eleni'yi bir simge olarak kullanıyor. Yönetmen, bir kadının çocukluğundan başlayıp gençliğini, aşık oluşunu, anne oluşunu, sahip olduğu her şeyi kaybedip yeniden yalnız kalışını anlatırken Eleni'nin öyküsünü, "Eleni de tıpkı Troyalı Helen gibi, ne vatanı var ne de sonunda bir kalbi kalıyor" cümlesiyle özetliyor. Ağlayan Çayır, 2004 yılında Avrupa Film Akademisi Ödülleri'nde Eleştirmenler Özel Ödülü'nü kazanmıştır.
  Temin Edilemiyor
 • Baskın

  Baskın

  Dvd
  Soluksuz bir aksiyon fırtınası! Özel harekat timi, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki apartmanın uyuşturucu tüccarı sahibini yakalamak için kapıya dayanır. Her katı psikopatlar, çeteler ve hırsızlarla dolu binada haberin yayılmasıyla çıkışlar kapatılır. Polisler kısa sürede öldürülür, hayatta kalan bir avuç polis de, kurtulabilmek için apartmanın en üst katına doğru ilerlemelidir. 30 katı da ayrı bir cehennem olan binada yüzyılın savaşı başlar.
  Temin Edilemiyor
 • Geleceğe Dönüş Üçleme

  Geleceğe Dönüş Üçleme

  Dvd
  Geleceğe Dönüş 1, 2 ve 3 filmlerinin bir araya geldiği set.
  Temin Edilemiyor
 • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

  Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü

  Dvd
  Orta Dünya için son savaş başladı.Frodo ve Sam, Gollum tarafından yönlendirilerek Tek Yüzük'ü yok etmek için Hüküm Dağı'nın volkanik ateşlerini geçerek tehlikeli görevlerine devam ederler.Aragorn, Karanlıklar Lordu Sauron'ın büyüyen gücüne karşı mücadele etmektedir. Artık doğuştan hakkı olan tahta oturmasının zamanıdır. Yüzük Taşıyıcıları, bu mücadelesini gerçekleştirmesinde ona destek olacaklardır.En iyi Film dahil olmak üzere 11 dalda Oscar Ödülünü kucaklayan Yüzüklerin Efendisi'nde Kral tacını taşıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Aşk ve Gurur

  Aşk ve Gurur

  Basoynat Dvd
  Bayan Bennet'in(Brenda Blethyn-Atoment)hayatta bir tek amacı vardır.Beş kızına uygun birer koca bulup evlendirmek.Kızlar da bu konuda anneleriyle hemfikir gibidir,evlenmemek içiç size 100 sebep saymaya hazır olan Lizzie(Keira Knightley-Pirates of the Caripbean)hariç...Bir gün,yakındaki bir yazlık eve zengin bir bekar ve şehirli arkadaşlaının taşınacağı haberi gelince heycan doruğa çıkar-en sonunda ufukta birçok hayırlı kısmet görünmüştür.nitekim ilk günden en büyük abla jane (Rosamunda Pike-Die Another Day)ve bay Charles Bingley(Simon Woods-Rome)arasında bir bağ oluşur.Lizzie ise onun yakışıklı son derece züppe dostu Bay Darcy (Matthew MacFadyen-Death at a Funeral)ile karşı karşıya kalır.Zaman ilerledikçe bu benzer tabiatlı iki insanın ilişkisi aşk ve guruu arasında bir çelişkiye dönüşür.Bakalım aşk zafer kazanıp Lizzie'ye neden evlenmesi gerektiğini gösterebilcek mi?
  Temin Edilemiyor