Romantik Filmleri

Yayınevi/Marka
29 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Ağır Roman

  Ağır Roman

  Dvd
  Ağır Roman genelde Kolera Sokağı'nı, özelde bir ailenin parçalanışının belli bir zamana denk düşen öyküsünü anlatır. Metropol, Kolera Sokağı'nı adeta bir ateş çemberi gibi sarmıştır. Bu çemberin içindeki akrep ise ailenin küçük oğlu Salih'tir. Ateş çemberinin sardığı Kolera Sokağı, kan ve şiddete hep insanca yanıtlar verir. Arap Sado sustalarını ve şanını bu yüzden Salih'e devreder. Fakat naif Salih, Kolera'nın bütün umudunu bir sustalıyla taşıyabilecek güçte değildir. Arap Sado ve Salih yanlış zamanda ve yanlış yerde dururlar. Kolera, kozmopolit bir bütünlüktür; çok sesli ve çok renkli... Müslümanı, Hıristiyanı, Yahudisi, Süryanisi, Türk'ü, Rum'u, çingenesi, köylüsü, mafyası, camisi, kilisesi, kerhanesi ile... Her biri bir yanıyla komik, bir yanıyla trajik ama çoğu zaman alaycı karaterleriyle... Onlar bugünlerin rastgele yaşarken, yarınlarına umarsızdırlar
  Temin Edilemiyor
 • Issız Adam

  Issız Adam

  Dvd
  Bir kitapçı dükkânında tesadüf eseri karşılan, birbirinden tamamen farklı iki karakter olan Alper ve Ada'nın hayatları o günden itibaren bambaşka bir yöne evrilir. Varlıklı Alper önemli bir restoranda, yüksek mertebeli bir aşçıdır. Hayata dair pek bir beklentisi olmayan bu yalnız adamın tek tutkusu eski plakları dinlemektir. Cinsel hayatı sorunlu olan Alper, aslında aşkı hiç tatmamıştır. Ada ise hayat dolu, zeki ve sosyal ilişkileri kuvvetli olan münzevi bir kızdır. Hayatını Beyoğlu'ndaki küçük dükkânında diktiği çocuk kostümleriyle kazanmaktadır. Bu iki farklı kişiliğin arasında o ilk anda filizlenen şey, ikisini de yıllar sürecek bir drama sürükleyecektir.
  Temin Edilemiyor
 • Beş Şehir

  Beş Şehir

  Dvd
  LEYLA İLE MECNUN’UN YARATICISI ONUR ÜNLÜ’DEN AŞK VE ÖLÜM ÜZERİNE YUMRUK GİBİ BİR YAPIM! Büyük şehre tayin edilen Aydın, orada tanıştığı tezgahtar Mehtap’a aşık olur. Hayatı birden bire değişen Aydın, küçük bir kasabadayken İstanbul’a geçmiş bir polistir, ancak yine de Mehtap’a kendini beğendiremez. Bir yandan İstanbul’a alışmaya çalışırken bir yandan da oyuncak satıcısı Şevket gibi aşk acısı içerisinde hayatına devam etmeye çalışır. Şevket’in de Aydın’dan pek farkı yoktur, o da Mehtap’la aynı dükkanda çalışan Dilek’i sever. Bu dört karakterin yolu, beklenmedik olaylar sonucu kesişecektir.
  Temin Edilemiyor
 • Bekleme Odası

  Bekleme Odası

  Dvd
  Başkalarına göre idealist ve ilkeleri için yaşayan ama kendisine göre inançsız ve kibirli bir insan olan yönetmen Ahmet ,Dostoyevski'nin Suç ve Ceza romanını filme çekmek istemektedir.Hem çekeceği filme hemde sevgilisi Serap ve yaşadığı hayata karşı nedensiz bir kayıtsızlık içinde, kendini evine kapatmış,adeta bir münzevi gibi yaşamaktadır.Bütün bunlar olurken asistanı Elif,filmin hazırlık çalışmalarını sürdürmekte ve romanın kahramanı Raskolnikof'u oynayacak kişiyi aramaktadır.
  Temin Edilemiyor
 • Romantik Komedi 2

  Romantik Komedi 2

  Dvd
  Esra (Sedef Avcı) heyecanla evlilik hazırlıkları yaparken, en yakın arkadaşı Didem (Sinem Kobal) de kızlar arasındaki tek bekar kişi olarak kalmaktan dolayı panikler ve sevgilisi Cem'i(Engin Altan Düzyatan) evliliğe ikna etmeye çalışır. Didem evlenme teklifi beklerken, Cem yeni filminde başrol oynadığı Gözde'yle (Özge Ulusoy) tanışır ve filmine konsantre olur. Bunun üzerine kıskançlık krizlerine giren Didem, Cem'i yakın takibe alır. Bu takip esnasında erkeklerin Antalya'da bir otelde bekarlığa veda partisi verdiklerini öğrenir. Kızlar erkeklerin bekarlığa veda partisinde neler yaptıklarını görmek için oryantal kılığında otele sızarlar. Böylece komik ve romantik bir macera başlar.
  Temin Edilemiyor
 • Sev Beni

  Sev Beni

  Dvd
  Cemal çıktığı yurt dışı seyahatinde genç ve güzel Sasha'yla tanışır; geceyi beraber geçirmek için gece klübünden ayrılırlar, ancak olaylar alışılmış şekilde devam etmez. Beyaz Şehir Kiev'in eşsiz güzelliğinde Sasha ve Cemal başlarına gelen zorluklarla mücadele ederken birbirlerini tanır, etkilenir. Aşk onları beklemedikleri bir zamanda yakalar, herşeye sıfırdan başlamak için ellerine bir şans geçmiştir fakat birbirlerine henüz söyleyemedikleri gerçekleri nasıl aşacaklardır, Cemal yakında evlenecektir, Sasha'nın da bir sevgilisi vardır. Alışılmadık bir aşk hikâyesi... Sev Beni, başarılı yönetmen çift Maryna Er Gorbach ve Mehmet Bahadır Er'in ikinci filmidir.
  Temin Edilemiyor
 • Su ve Ateş

  Su ve Ateş

  Basoynat Dvd
  Yağmur, çok az tanıdığı ve gizemli bir yönü olduğuna inandığı Kemal'e aşık olmuştur. Hayatına giren diğer adamlardan farklı olan Kemal'in ise Yağmur'dan sakladığı çok büyük sırlar vardır. Londra'da rüya gibi günler geçiren çiftin, bugünleri kısa sürede geride kalacaktır. Asıl adı Haşmet olan Kemal, büyük bir mafya ağının içindedir ve Yağmur'u da içine sürükleyecek karanlık olaylar kapıdadır. Yasemin Allen ve Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı Su ve Ateş'in yönetmen koltuğunda Özcan Deniz oturuyor.
  Temin Edilemiyor
 • Kocan Kadar Konuş

  Kocan Kadar Konuş

  Dvd
  Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan Kocan Kadar Konuş romanından uyarlanan film, bu toprağın kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor. Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır. Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.
  Temin Edilemiyor
 • Kocan Kadar Konuş - Diriliş

  Kocan Kadar Konuş - Diriliş

  Dvd
  İlk filmde ailesi ve çevresinin evlilik baskılarıyla baş eden Efsun (Ezgi Mola) ikinci filmde aşık olduğu Sinan’a (Murat Yıldırım) kavuşuyor ama aşk hayatının önündeki engeller azalmıyor. Efsun’un kendi kaotik ailesinden sonra bu defa Sinan’ın ailesi, özellikle de babaannesi Cavide Hanım’la uğraşması gerekiyor ve olaylar çığırından çıkıyor. Aşık olduğu adamla huzurlu bir beraberlik isterken türlü badireleri atlatıp bu hayaline kavuşabilecek midir? Herkesin onun yerine karar verdiği bir düğünü istiyor mudur sahiden?
  Temin Edilemiyor
 • Romantik Komedi

  Romantik Komedi

  Dvd
  Esra ,Didem ve Zeynep birbirinden çok farklı karakterlere sahip üç yakın arkadaştır.Her şey Zeynep'in düğün gecesinde hiç istemediği bir hayatı yaşadığını fark eden Esra o geceden sonra onu mutsuz eden işinden ve erkek arkadaşından ayrılır. Bu kararını kutlamak üzere Didem'le birlikte eğlenmeye çıktıkları gece her ikisinin de hayatını sürpriz bir şekilde değiştirerek aradıkları aşkı bulmalarını sağlayacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Peşpeşe

  Peşpeşe

  Dvd
  Pelin (Azra Akın), Londra’da düğün fotoğrafçılığı yapmaktadır. Son derece özgür bir ruhu olan Pelin, sorumluluk almakta ve bağlılık göstermekte sorun yaşamaktadır. Hayatı boyunca canını sıkan ve hoşuna gitmeyen her durumdan kaçmayı seçmiştir. Eski bir arkadaşının düğününün fotoğraflarını çekmek için İstanbul’a gelir...  Kaan (Okan Yalabık), İstanbul’da yaşayan, evlenmek üzere olan genç bir adamdır. Fazlasıyla kafasının içinde yaşayan Kaan, hayatın doğal akışı içinde saklı olan duygu ve anlamları kaçırmaktadır.  Pelin ve Kaan, haberleri olmadan birbirlerinin hayatlarını etkileyeceklerdir.  Ekstralar : Fragman / Set Fotoğrafları
  Temin Edilemiyor
 • Ferahfeza

  Ferahfeza

  Dvd
  Romantik aşk ve isyan duygusunun harmanlandığı bir kaçış hikayesi. Baskıcı babası Raif ve arkadaşı Kısmet’le Tuzla tersane bölgesinde tedarikçi olarak çalışan Ali, 20 yaşında hayalci bir gençtir. Bir gece şehri başka bir açıdan görmek için bir kulenin tepesine tırmanır. Çevreye bakınırken bir gemi grafitisi gören Ali bunun çok önemli bir işaret olduğuna inanır.
  Temin Edilemiyor
 • Patron Mutlu Son İstiyor

  Patron Mutlu Son İstiyor

  Dvd
  Sinan (Tolga Çevik) patronu İsfendiyar tarafından Kapadokya'ya bir komedi filmi senaryosu yazmak üzere gönderilir.Süresi çok azdır ve filmin sonu mutlu bitmek zorundadır!Sinan, mutlu bir hikaye için ilham perisini beklerken,önce kalacağı otelin sahibi İzzet Bey'in kızı Eylül(Ezgi Mola) karşısına çıkar sonra da hayatında en çok nefret ettiği kişi olan eski arkadaşı,ünlü oyuncu Faruk(Murat Başoğlu)! kendisini Sinan'ın "makam şoförü" ilan eden Taksici Lokman(Ersin Korkut) ve çiftlik sahibi Atçı Arif(Erkan Can) bir süre sonra hem Sinan'ın hayatında hem de senaryosunda yerlerini alırlar. Kapadokya'da bir balon gezisi,herkesin hayatını değiştirir,özellikle Sinan ve Eylül'ün! Peri bacalarının etrafında,rengarenk balonların içinde ve büyülü bağbozumu şenliklerinde geçen onca macera herkes için adeta ayrı bir filme dönüşürken,patron İsfendiyar'ın beklediği "mutlu son" bir türlü gelmez! Ama patron mutlu son istemektedir ve Sinan yazmak zorundadır!
  Temin Edilemiyor
 • Meleklerin Mucizesi

  Meleklerin Mucizesi

  Dvd
  Hakan geçmişinde çok büyük sıkıntılar yaşamıştı. Şuanda da hiçbir şey yolunda gitmiyordu. Sıkıntılar sorunlar üst üste gelince… Belki de onun için ölmek en kolay yoldu. Aslında meleği her zaman yanındaydı. Ona yardım etmek ve yol göstermek için sürekli işaretler, mesajlar vermeye çalışıyordu. Meleğinin işaretlerini ve yol göstermesini hissedip anlayabilseydi bütün sıkıntılarından kurtulacaktı.MELEKLER ve MUCİZELER…Hayatınıza farklı bir anlam ve bakış açısı katacak bir film. Meleğiniz her zaman yanınızda ve yol gösteriyor. Mesajlar veriyor… Unutmayın! Nasıl mı? Filmde… İzleyin!MELEKLERİN MUCİZESİ’nde meleklere tanışacak olan seyirci sürükleyici bir hikayeye tanık olurken, hem gülecek hem de inanılması güç mucizevi olaylarla karşılaşacak…
  Temin Edilemiyor
 • Aşk Sana Benzer

  Aşk Sana Benzer

  Dvd
  Ege'de bir balıkçı kasabasında, ailesinden kalan restoranı elinde tutmak için mücadele veren Ali, bir gün kasabaya gelen ve esrarengiz bir kıza, Deniz’le karşılaşır. Birbirlerine karşı büyük bir çekim hisseden Deniz ve Ali'nin aşkına dondurmacıdan manava kadar kasabanın pek çok sakini şahittir. Bu sıcak Ege kasabası, kendisi gibi bir aşka tanıklık ederken, Deniz'in geçmişinden gelenler onun ve aşkının peşini bırakmayacaktır... Oyuncu Burak Özçivit'in aynı zamanda yapımcılığını da üstlendiği projede, başrolü güzel oyuncu Fahriye Evcen ile paylaşıyor. Kadroda onlara eşlik eden diğer isimlerse Selim Bayraktar, Yavuz Bingöl, Birsen Dürülü, Kaya Akkaya, Şamil Kafkas ve Burçin Işık. Bedia Ceylan Güzelce' nin senaryosuna imza attığı romantik dram filminin yönetmenliğini ise A. Taner Elhan üstleniyor.
  Temin Edilemiyor
 • Bana Adını Sor

  Bana Adını Sor

  Dvd
  Bir yetimhanede büyüyen ve birbirlerinden kopmamış iki arkadaş olan Yasemin (Özge Borak) ve Hakan’ın (Engin Hepileri) tesadüfen karşılaştığı Merve (Başak Parlak) Hakan’a aşık olur. Tarık (Barış Hayta) ise nişanlısı Merve’yi kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapacak fakat bu aşk üçgenine engel olamayacaktır. Selvi Boylum Al Yazmalım filminin modern bir versiyonu sayılabilecek bu aşk hikayesinde, Engin Hepileri bir huntington hastasını canlandırarak etkileyici performansa imza atıyor.
  Temin Edilemiyor