Suç Filmleri

Yayınevi/Marka
5 öğeden 1-5 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Behzat Ç. Ankara Yanıyor

  Behzat Ç. Ankara Yanıyor

  Dvd
  Behzat'ın yokluğunda Cinayet Büro'nun başına Himmet adında bir başkomiser atanmıştır. O sırada Büro ekibi Hakkı adında bir bakkal ve Alman Konsolosluğu'nda görevli Hans adında bir Alman'ın cinayeti üzerinde çalışmaktadır. Alman Hükümeti soruşturmaya gözlemci olarak Ulrike adlı bir polisini görevlendirmiştir. Bu sırada İçişleri Bakanı öldürülür. Suikast ülkede ve teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir. Cinayet Büro ekibini Terörle Mücadele'ye yardımcı olmak için görevlendirir. Ancak Tahsin, Alman'ın ve bakkalın cinayeti üzerinde durmaktadır. Bu şüpheli cinayetlere bakması için Behzat'ı geçici olarak göreve çağırmaya karar verir. Ancak Behzat kararsızdır... Özel Seçenekler: -Fragman -TV Spot -Teaser -Fotoğraf Galerisi -Çıkartılmış Sahneler
  Temin Edilemiyor
 • Silsile

  Silsile

  Dvd
  Silsile Bir gecede geçen bir aşk ve suç filmi... Aşk suça karışır, suç aşka karışır ve olaylar silsilesi başlar. Sarsılmaya hazır olun!
  Temin Edilemiyor
 • Mutlak Adalet

  Mutlak Adalet

  Dvd
  İzmir´de yaşayan Metin, ailesiyle sakin bir hayat süren başarılı bir öğretmendir. Her gün olduğu gibi işten eve döndüğünde tüyler ürpertici bir manzarayla karşılaştığında hayatı altüst olur. Evlerine hırsız girmiş, karısına tecavüz edilmiş, kızı ise ağır bir şekilde yaralanmıştır. Bu manzarayla karşılaştığında hırsızlardan birini yakalayıp öldürür. Cinayet suçlamasıyla girdiği hapiste cezasını çeker ve çıktığında paramparça olan ailesini yeniden bir araya getirmek için çabalamaya başlar. Kızı Ece yetiştirme yurduna gönderilmiş, eşi Bahar ise psikolojik sorunlar yaşamaktadır. Hapishanedeki arkadaşı Orhan Baba'dan gelen yardımla iş bulur, ev tutar ve hayatı normale dönmeye başlar. Ancak kısa bir süre sonra evlerine giren diğer iki hırsızın delil yetersizliğinden serbest bırakıldığını öğrenmesiyle hayatı tekrar kabusa dönüşür. Şimdi yapması gereken şey hayatını mahveden bu adamları bulup yaptıklarını itiraf ettirerek tekrar hapishaneye gönderilmelerini sağlamaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Kadın İşi

  Kadın İşi

  Dvd
  "Kadın işi Banka Soygunu"; farklı nedenlerle hayal kırıklığına uğramış, kalbi kırık dört kadın arkadaşın, bir sohbetle başlayan, tesadüf sonucu gerçeğe dönüşen, plansız, hazırlıksız banka soygunu macerasını  son derece eğlenceli bir dille anlatıyor. Gülay, kocasının onu terketmesi sonucu maddi ve manevi çok zor bir dönem geçirirken, iki buçuk yaşındaki oğluyla beraber annesinin evine dönmek zorunda kalır. Amacı bir yandan sağlık sorunlarını atlatabilmek, bir yandan da arkadaşlarının kefaleti ile aldığı banka kredi borçlarını ödeyebilmektir. Ancak işler umduğu gibi gitmez, Gülay için hayatının en zor dönemi başlamıştır. Arkadaşlarıyla dertleştiği gece, bir soygun planı yaparlar. Hedef, Nihal'in çalıştığı bankadan para çalmaktır. Ancak bankada Gülay ve Bilge hiç ummadıkları olaylarla karşılaşırlar, tahmin etmedikleri kişileri rehin almak zorunda kalırlar. Özel Seçenekler; -Filmin Fragmanı -Kamera Arkası Belgeseli
  Temin Edilemiyor
 • Kadın İşi

  Kadın İşi

  Vcd
  "Kadın işi Banka Soygunu"; farklı nedenlerle hayal kırıklığına uğramış, kalbi kırık dört kadın arkadaşın, bir sohbetle başlayan, tesadüf sonucu gerçeğe dönüşen, plansız, hazırlıksız banka soygunu macerasını  son derece eğlenceli bir dille anlatıyor. Gülay, kocasının onu terketmesi sonucu maddi ve manevi çok zor bir dönem geçirirken, iki buçuk yaşındaki oğluyla beraber annesinin evine dönmek zorunda kalır. Amacı bir yandan sağlık sorunlarını atlatabilmek, bir yandan da arkadaşlarının kefaleti ile aldığı banka kredi borçlarını ödeyebilmektir. Ancak işler umduğu gibi gitmez, Gülay için hayatının en zor dönemi başlamıştır. Arkadaşlarıyla dertleştiği gece, bir soygun planı yaparlar. Hedef, Nihal'in çalıştığı bankadan para çalmaktır. Ancak bankada Gülay ve Bilge hiç ummadıkları olaylarla karşılaşırlar, tahmin etmedikleri kişileri rehin almak zorunda kalırlar.
  Temin Edilemiyor