Kutu Oyunları

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
73 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 5
 • AHŞAP SATRANÇ TAŞI KÜÇÜK

  AHŞAP SATRANÇ TAŞI KÜÇÜK

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 13 cm x 9 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  22,50  TL
 • Clementoni Domino Minions

  Clementoni Domino Minions

  Çocuklara, hafıza kartları oynamayı çok sever. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Domino Minions aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan ve 48 adet hafıza kartının yer aldığı bu eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Satranç Sehpası Küçük

  Satranç Sehpası Küçük

  Satranç Sehpası Küçük
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Oyna ve Öğren Alfabe

  Clementoni Oyna ve Öğren Alfabe

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Oyna ve Öğren Alfabe , çocukları eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Oyna ve Öğren Alfabe aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Büyük ve dayanıklı karton üzerine basılan resimler ile çocukların el becerilerini daha fazla kullanmaları sağlanırken, kartlar arasında neden sonuç ilişkisi kurması bekleniyor. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan ve içerisinde birçok resim ve resimlerin ilk harflerinin yazılı olduğu kartların yer aldığı eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve el-göz koordinasyonunu kurmasını sağlamakla birlikte kelimelerin ilk harflerinin tanımalarına da yardımcı oluyor.
  Temin Edilemiyor
 • Scrabble Junior Türkçe

  Scrabble Junior Türkçe

  Scrabble Junior Türkçe
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Oyna ve Öğren Saat Kaç?

  Clementoni Oyna ve Öğren Saat Kaç?

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Oyna ve Öğren Saat Kaç? , çocukları eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Çocuklara günlük faaliyetler üzerinden saati öğreterek hafızalarını güçlendirmeyi hedefleyen Oyna ve Öğren Saat Kaç? seti, aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Büyük ve dayanıklı karton üzerine basılan resimler ile çocukların el becerilerini daha fazla kullanmaları sağlanırken, kartlar arasında neden sonuç ilişkisi kurması bekleniyor. 5 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan oyun setinin içerisinde birçok farklı kategoride kart yer alıyor. Uyanma vakti, okuldan eve dönüş gibi resimler kullanılarak çocuklara saatin eşleştirme yöntemi ile öğretilmeye çalışıldığı eğitici oyun kartları çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve el-göz koordinasyonunu kurmasını sağlıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Scrabble Original Türkçe

  Scrabble Original Türkçe

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4,5 cm x 37 cm x 27 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Oyna ve Öğren Rakamlar

  Clementoni Oyna ve Öğren Rakamlar

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Oyna ve Öğren Rakamlar , çocukları eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Oyna ve Öğren Rakamlar aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Büyük ve dayanıklı karton üzerine basılan resimler ile çocukların el becerilerini daha fazla kullanmaları sağlanırken, kartlar arasında neden sonuç ilişkisi kurması bekleniyor. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan ve içerisinde birçok hayvan resmi ve sayı eşleştirmesinin bulunduğu eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve el-göz koordinasyonunu kurmasını sağlamakla birlikte sayı ve miktarları da eşleştirmeyi öğretecek. Üstelik bu eğitici oyun seti, rakamları hem Türkçe hem de İngilizce olarak öğretiyor.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Oyna ve Öğren Şekiller ve Renkler

  Clementoni Oyna ve Öğren Şekiller ve Renkler

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Oyna ve Öğren Şekiller ve Renkler , çocukları eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Oyna ve Öğren Şekiller ve Renkler aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Büyük ve dayanıklı karton üzerine basılan resimler ile çocukların el becerilerini daha fazla kullanmaları sağlanırken, kartlar arasında eşleştirme yaparak neden sonuç ilişkisi kurması bekleniyor. 2 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan ve içerisinde birçok hayvan resmin ve renkli plastik şekillerin bulunduğu bu eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve el-göz koordinasyonunu kurmasını sağlıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Disney Cars Domino Hafıza Oyunu

  Clementoni Disney Cars Domino Hafıza Oyunu

  Çocuklara, hafıza kartları oynamayı çok sever. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Domino Cars aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan ve 48 adet hafıza kartının yer aldığı bu eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Yenigün Kuleli Tavla Büyük

  Yenigün Kuleli Tavla Büyük

  Yenigün Kuleli Tavla Büyük
  Temin Edilemiyor
 • Plastik Okey

  Plastik Okey

  Plastik Okey
  Temin Edilemiyor
 • Tumblin Monkeys Kart Oyunu

  Tumblin Monkeys Kart Oyunu

  Tumblin Monkeys Kart Oyunu
  Temin Edilemiyor