Oyuncak

Yayınevi/Marka Renk    Cinsiyet    Yas   
5307 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 332
 • Mangala Türk Zeka ve Strateji Oyunu

  Mangala Türk Zeka ve Strateji Oyunu

  Türkiye'de üretilen ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullarda oynatılması uygun bulunan, T.C. Sağlık Bakanlığı oyuncak yönetmeliğine uygun, CE belgeli, Kapaklı ve kilitli sistem, Kuyuları numaralandırılmış, Dış kapakları ve iç follukları stickerlı, ABS malzemeden imal edilmiş, 2 farklı kural(Normal Mangala ve Kale Kurallı Mangala) ile oynayabilme seçeneği olan Mangala oyunu seti, 2 adet yeşil, 48 adet kırmızı Mangala oyun taşı, 1 adet Mangala oyun taşlarının içine konulacağı silindir taş kutusu, 1 adet Mangala bilgilendirme kitapçığı (Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Arapça), 1 adet Mangala oyun setinin içine konulacağı kutudan oluşmaktadır. Ölçüler: 24,75X26,20X3
  51,90  TL
 • Pepee TapBall Pembe Renk

  Pepee TapBall Pembe Renk

  Ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteri olan Pepee, televizyonlarda olduğu gibi ürünleriyle de çocukları kişisel gelişimlerine destek olarak eğlendiriyor. Pepee Şişme TapBall, lastikli raketinden tutlarak zıp zıp zıplatılıyor ve oyunlara eğlence katıyor. Üstelik raketindeki minik boncuklar sayesinde zıplattıkça ses de çıkarıyor. Çocuklar Pepee desenlerinin bulunduğu TapBall oyun seti ile evde, dışarıda ya da denizde keyifle oynayabilecek ve diledikleri zaman havasını söndürüp toplarını fazla yer kaplamadan saklayabilecekler. Eğlendirici olduğu kadar öğretici de olan Pepe TapBall, sağlığa tamamen zararsız materyallerden üretilmiş olması sebebiyle çocuğunuza güvenle alabileceğiniz bir üründür.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 10 cm x 25 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  9,90  TL
 • Maisto F-117 Nighthawk Oyuncak Uçak

  Maisto F-117 Nighthawk Oyuncak Uçak

  Maisto F-117 Nighthawk Oyuncak Uçak
  22,50  TL
 • Toy Story 3 Woody Vantuzlu Oyuncak Figür

  Toy Story 3 Woody Vantuzlu Oyuncak Figür

    Toy Story hayranları, Oyuncak Hikayesi sevgilerini artık her yerde yansıtabilecekler. Siz de çevrenizi bir oyuncak hikayesine dönüştürmeye ne dersiniz? Oyuncak Hikayesi'nin baş rol oyuncusu Woody'nin vantuzlu figürü, arabaların, evlerin ve dolapların camlarını süsleyecek. 3 yaşından itibaren Toy Story hayranlarına hitap eden Toy Story 3 Woody Vantuzlu Oyuncak Figür, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.     Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serinin 2. filminde artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar. Serinin 3. filminde ise Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 18,5 cm x 19,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  23,51  TL
 • Trabzonspor Soft Top 15 Cm

  Trabzonspor Soft Top 15 Cm

        ÇocuklarTrabzonspor Soft Top ile Trabzonspor aşkını doyasıya yaşarken siz de takımınıza destek olmanın haklı gururunu tadacaksınız! 15 cm çapındaki yumuşacık elyaf dolgulu Trabzonspor Soft Top, orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünüdür.       Sentetik kaplamalı olan Trabzonspor Soft Top'u, CE sertifikasına sahip olduğundan 3 yaşından itibaren çocuklarınıza güvenle oynatabilirsiniz.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 45 cm ( Çap )Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  19,89  TL
 • Maisto Fresh Metal Polis Karakolu Oyun Seti

  Maisto Fresh Metal Polis Karakolu Oyun Seti

  Maisto Fresh Metal Polis Karakolu Oyun Seti
  32,50  TL
 • Barbie Güzel Prenses Mariposa

  Barbie Güzel Prenses Mariposa

  Barbie Güzel Prenses Mariposa
  11,99  TL
 • Fisher Price Eğitici Müzik Çalar (Türkçe)

  Fisher Price Eğitici Müzik Çalar (Türkçe)

  Bebeklerin ilk müzik çaları! Eğlenceli ve öğretici şarkıları, ekranında dans eden eğlenceli karakterleri ve 3 ayrı oyun moduile bebeklerin yeni gözedesi olacak. Öğrenme modunda, bebeklerin alfabe, sayılar vezıtlıkları öğrenmeleri için eğitici şarkılar ve müzik modunda ise, eğlenceli oyun şarkılarımevcuttur. Hayal Gücü modunda da, annelerin bebekleri ile birlikte söyleyebileceklerişarkılarla bebekler çok eğlenecektir. Bebeklerin kolay tutabilmeleri için tutma saplarımevcuttur. Düğmelere basarak şarkılar seçilebilir, kadran oynatıldığında ise sevimlikarakterler dans eder. Yaş Grubu: 6 ay ve üzeriPil Bilgisi: 3 adet AAA (LR03) alkalin pil (dahildir).Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4,5 cm x 15 cm x 22 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  39,99  TL
 • Fisher Price Mini Çiftlik Kitap

  Fisher Price Mini Çiftlik Kitap

  Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, çocuklar ne kadar küçük yaştan itibaren kitaplarla haşır neşir olursa, kitap sevgileri o kadar iyi gelişiyor. Siz de çocuğunuza kitap sevgisini ta bebeklikten itibaren aşılamak istemez misiniz? Fisher Price Mini Çiftlik Kitap'ın rengarenk ve sevimli tasarımı, bebeklerin oldukça ilgisini çekerken her sayfasının farklı dokulardan kumaşlarla kaplı olması bebeklerin dokunma duyularını farkedip geliştirmelerini sağlıyor. Toplam 4 sayfadan oluşan Fisher-Price Mini Çiftlik Kitap, içerisinde bulunan sevimli hayvanlar ve sayfalarında bulunan parlak renk ve dokulardaki kumaşlarla bebekleri hayal dünyalarında eğlenceli bir çiftlik macerasına çıkarıyor. Çıngırak ve takma halkası da bulunan Fisher-Price Mini Çiftlik Kitap, sağlığa zararsız ve bebeklere özel olarak üretilmiştir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4,5 cm x 16,5 cm x 23 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  30,00  TL
 • Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Fil Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Diğer çıngırdaklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yepyeni yavru fil görünümlü çıngırdağın, kulağını filin yüzüne kapatıp açarak saklambaç oynatarak çocuğunuzu eğlendirin. Yumuşak plastikten üretilen kulak ve ayaklar diş kaşımak için son derece uygundur. Yavru filin karın kısmında yer alan toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Maisto Slicker Pocket Rocket Oyuncak Motor Kırmızı 6 cm

  Maisto Slicker Pocket Rocket Oyuncak Motor Kırmızı 6 cm

  Maisto Slicker Pocket Rocket Oyuncak Motor Kırmızı 6 cm
  6,50  TL